رفتن به نوشته‌ها

آیا می خواهید به سعی کنید بهترین برگر در نیویورک? اتمام این 5 شگفت انگیز برگر مفاصل در نیویورک

[ad_1]

شهر نیویورک است که قدیمی ترین همبرگر مفاصل در ایالات متحده است. در واقع همبرگر نیویورک جهان معروف هستند. بومیان’ عشق برای همبرگر ساخته شده است این شهرستان به بیش از سهم عادلانه خود را از برگر مکان در ایالات متحده است. وجود دارد حدود 20 ، 000 رستوران در شهر و تقریبا هر رستوران است برخی از انواع همبرگر در منوی خود را.

با بسیاری از گزینه های را انتخاب کنید از آن قابل فهم اشتباه گرفته شود. این زمان برای متوقف کردن سرگردان aimlessly به دنبال شاداب و قشنگ همبرگر. در اینجا پنج تعجب آور مفاصل با بهترین برگر در نیویورک است.

خوش شانس معروف همبرگر: تاسیس در تابستان سال 2005 در 52nd خیابان خوش شانس معروف برگر در حال حاضر نیز در دسترس در چلسی و در خیابان هوستون. خوش شانس, پیشنهاد فوق العاده آبدار خانه همبرگر بوقلمون و پنیر چدار همبرگر ساخته شده با 100 ٪ حق بیمه طلا گوشت گاو آنگوس خدمت در مارتین سیب زمینی رول. فراموش نکنید که برای سعی کنید خود را خوش شانس معروف سس و chipotle سس مایونز. برای گیاه خواران آنها نیز باید 100% طبیعی, گیاهی, همبرگر. شما می توانید خود را برآورده آشپزی با هوی و هوس خود را ویژه ادویه و پنیر خانگی.

مکانی است که توسط مردم محلی و out-of-towners به طور یکسان. آن را به عنوان بهترین مقصد برای اواخر شب خواران به عنوان گاهی اوقات آن را باز گذشته 2 هستم. هنگامی که شما اواخر فقط در مرحله خود را در خدمت اشتها.

دود بزرگ برگر: با مکان های مختلف در شهر نیویورک این برگر مشترک ویژه مشبك همبرگر فقط برای شما. سعی کنید خود را امضا دود بزرگ برگر پر شده با ترب مایو, کاراملی, پیاز دودی پنیر چدار, گوجه فرنگی و کاهو. آنها همچنین ارائه برخی از کلاسیک گزینه های مانند بره برگر, برگر سبزیجات, بیکن, پنیر, همبرگر, گوشت گاو ارگانیک برگر و خیلی بیشتر. انتخاب گوشت گاو, مرغ, یا, بره, گوشت خود را همیشه تازه است. آنها همچنین با استفاده از برخی از خانه سس و سبزیجات تازه.

خود را خشنود منو با تمرکز بر مواد طبیعی و مواد غذایی مدرن روند. دود بزرگ برگر نیز یکی از بهترین مکان های پاتوق برای نیروهای جدید است.

Bareburger: پس از اولین Bareburger باز در آستوریا, کوئینز آنها هرگز به عقب نگاه کرد. خود آلی و طبیعی گوشت تازه همبرگر خدمت خود را دوستانه کارکنان ساخته شده اند و یکی از آنها را از نیویورک بهترین برگر مفاصل. اگر شما به دنبال گزینه های فاقد گلوتن این است که بهترین مکان است. خود را El Matador برگر را امتحان کنید. آن را پر از گاومیش کوهان دار امریکایی, adriano نقاشی با آبرنگ روی گچ ترشی jalapenos guacamole و تند پیکو د گالو در brioche مستی (تست در هر دو طرف معمولا). گزینه های دیگر می تواند آتش Quacker برگر و گوادلوپ برگر. واقعا انتخاب های متنوع از همه متفاوت همبرگر نیویورک را می توان در اینجا یافت نشد.

P. S. برگر: بدون شک همبرگر از این مواد غذایی مشترک سزاوار ستایش است. با وجود جدید بودن خود را مخفی سبک ساخته شده است این مشهور در میان foodies. لب دوست داشتنی امضا دسته کوچک موسیقی جاز همبرگر خدمت با سیب زمینی سرخ کرده را در این محل مناسب ناهار/شام نقطه. شام را عاشق خود را در پاریس برگر که همراه با تخم مرغ سرخ شده, سرخ کرده, اسفناج, gruyere و بیکن دودی & عسل خردل دیژون. می خواهید ؟ نوسان توسط در یکشنبه شب با خانواده خود را به لذت بردن از لذیذ ترین برگر.

صندلی محدود است بنابراین آماده می شود برای مدتی صبر کنید. اما این انتظار کاملا به ارزش آن!

مسیر 66 پنجره مشبک: با عصبانیت گرسنه ؟ دریافت دکل بزرگ برگر از مسیر 66 پنجره مشبک واقع در 9 خیابان در شهر نیویورک است. با امید به تمدید معاصر آمریکایی غذاهای این رستوران گذاشته است تاکید بر طراوت و کیفیت ظروف. برای کسی که به دنبال بهترین برگر در نیویورک این است که بهترین محل می شود. سعی کنید خود را امضا اوکلاهما Patty ذوب شدن و یا تند آریزونا برگر. به تازگی آنها را نیز معرفی غربی BBQ Burger است که پر شده با همبرگر پای آمریکا و پنیر و بیکن و حلقه های پیاز ترد. فراموش نکنید که برای لذت بردن از آن خفه سس BBQ.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *