رفتن به نوشته‌ها

اجاره ماشین شما در کیش ایران

چراغ ها را پیدا کنید. این یک کار دو مرحله ای است.

1. سوئیچ خاموش را پیدا کنید. هنگامی که یک ماشین پلیس نزدیک می شود چراغ های خود را به سمت شما روشن کند تا چراغ خود را روشن کند ، اکنون می توانید این کار را انجام دهید تا پلیس در گذشته شما باشد و او نمی خواهد چرخاند و شما را به سمت خود می کشد.

2- تیرهای بلند را بفهمید. هنگامی که چراغ های خود را روشن می کنید و پرتوهای زیاد روشن هستند ، اکنون می توانید آنها را خاموش کنید – همچنین می توانید “تشکر کنید” یا یک فلاش “جلو بروید ، من گم شده ام” برای مردی که شما را قطع می کند وقتی می خواهید بفهمید چگونه این نئون پیشرفته را رانندگی کنید.

08:30

اگر یکی وجود دارد ، قفل سوخت را پیدا کنید. خجالت بکشید که در هنگام پر کردن اولین بار در پمپ ، با خجالت کشیدن صندوق باز کردن صندوق عقب ، متوجه شوید که در حال حاضر قفل پوشش سوخت در کجاست.

08:45

ترمز اضطراری را بررسی کنید. آیا این روشن است؟ شما نمی خواهید که کارمندان اجاره اتومبیل حتی قبل از ترک قرعه ، بوی سوختن ترمزها را بگیرند. آن را پیدا کنید و رها کنید.

09:00

ماشین را برای دفع اتومبیل در دنده بگذارید.

اجاره ماشین در کیش

از جاده خارج شوید و به جهان بروید.

10:15

بگو ، “آن را خراب کن ، به کدام راه دوباره می رویم؟ اون نقشه کجاست؟ چگونه این پنجره را پایین می آورید؟ آیا می توانید آن آینه را اصلاح کنید؟ ” تکرار.

فهمیدم؟ به یاد داشته باشید ، این می تواند بدتر شود – می توانید در طرف مقابل جاده رانندگی کنید.

همه مواردی را که توصیه می کنیم انتخاب می کنیم و از طریق آزمایش و بررسی موارد را انتخاب می کنیم. برخی از محصولات بدون انگیزه ای برای ارائه بررسی مطلوب به صورت رایگان برای ما ارسال می شوند. ما نظرات بی طرفانه خود را ارائه می دهیم و برای بررسی محصولات جبران نمی کنیم. همه موارد در انبار هستند و قیمت ها در زمان انتشار دقیق هستند. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون کسب کنیم.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.