رفتن به نوشته‌ها

ارزان به لوکس تخفیف هتل آتلانتا

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از هتل ها در آتلانتا که بسیار عالی هستند و همچنین تخفیف آتلانتا هتل ها در آتلانتا. این هتل واقع در خواهد قادر فاصله از آتلانتا باک سر منطقه کسب و کار. این یکی از جدیدترین و لوکس هتل آتلانتا واقع شده است و در هتل هفت افراز جاده در مرکز Buckhead و چند دقیقه به دور از مد روز و رستوران ها و شب زنده داری از جنوب شرقی به آتلانتا شامل بهترین محل خرید آن شامل با Phipps پلازا و گرجستان معروف ترین لنکس بازار.

ویژگی های این تخفیف آتلانتا هتل این هتل شامل 422 ظرافت منصوب اتاق مهمان در این هتل ها با کوسن بالا ملافه طبقه شامل سقف و پنجره ها در این هتل ارائه می کنند سنگ مرمر حمام با دوش و جداگانه خیساندن وان. آن را یکی از منحصر به فرد هتل و خدمات 24 ساعته کسب و کار, مرکز خدمات دربان, کارکنان و 24 ساعت خدمات اتاق. بین قاره ای Buckhead ویژگی های بزرگترین فضای جلسه در این Buckhead با 31,000 فوت مربع فضای رویداد و 25 ، 000 فوت مربع پا باغ. با بیش از 30 کشور و زبان که توسط کارکنان این هتل در بافت همراه با حضور بین المللی جنوب جذابیت.

این هتل ارائه 24 ساعته خدمات کامل در رستوران وجود دارد که خنده دار به سبک فرانسوی brasserie مخلوط با قاره ای و بین المللی پخت و پز و ویژگی های آتلانتا معروف ترین غذاهای دریایی نوار. برخی دیگر از هتل ها در حال ارائه بیش از 60 مختلف قدیمی کنیاک برچسب و همچنین شب جاز سرگرمی. هر دو رستوران ها و کافی خواهد بود در فضای باز تراس در هتل هفت افراز جاده ها است. این هتل ها در مکان های مناسب که آیا اگر شما در آتلانتا برای لذت و یا کسب و کار و همه این امکانات در حال گرفتن ارزان و تخفیف در هتل ها.

این تخفیف هتل آتلانتا ارائه بیشترین خرید و Buckhead کسب و کار. آن است که مناسب برای مرکز شهر در آتلانتا و جورجیا بین ایالتی سیستم ما فقط یک پیاده روی کوتاه به Phipps پلازا لنکس بازار و مارتا این یکی از تفریح سفر و کسب و کار نقاط واقع در نزدیکی این هتل است. تنها 20 کیلومتر فاصله شما خواهد رسیدن به فرودگاه بین المللی از این هتل است. هیات دوستانه ما کمک خواهد کرد که شما را بیشتر از چیزی که شما در اینجا بماند. بنابراین بسیاری از مردم می گویند این است که یکی از بیشترین تخفیف هتل ها در آتلانتا.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *