رفتن به نوشته‌ها

از دست دادن چیزی غیر قابل تعویض – “طلایی شاخ Gallehus”

[ad_1]

طلایی شاخ Gallehus افسانه ای هستند آثار از گذشته در راه های مختلفی. اولین و مهمترین آنها یادگاری از دور برگشت به عنوان آنها ممکن است در تاریخ به قرن 3 و در مرحله دوم آنها معماهای تاریخی به عنوان آنها را در بر داشت و از دست داد اما مرتب کردن بر اساس شکل پس از نقاشی و خاطرات افرادی که در واقع آنها را دیدم. که بدان معنی است که آنها هر دو وجود داشته باشد به عنوان باستان شناسی می یابد و نمادهای گذشته و به عنوان ابدی پیشرو.

اول یکی پیدا شد در سال 1639. هر دو شاخ ناقص بودند اما این یکی دیگر از دوم پیدا کردن از 1734. یکی از 1639 تا به حال هفت بخش پر از زیور آلات. آن را نیز تا به حال دشت بخش که ممکن است اضافه شده توسط رستوران. هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که به عنوان حتی کست از هر دو شاخ از دست داده بودند و حتی گچ یکی برای یک کاردینال در رم به عنوان آن نابود شد در یک کشتی. اما آن شناخته شده است که آنها متشکل از دو لایه ورق طلا اما یک خارجی از کیفیت بهتری نسبت به درونی یک.

دوم شاخ نشد تا زمانی که تقریبا 100 سال بعد اگر چه خود را در پیدا کردن مکان های کاملا نزدیک است. این دومین شاخ است مکرر. آن را شامل شش بخش یکی از آنها تحمل یک کتیبه در حاشیه و پنج کامل از تصاویر.

هیچ کس نمی داند هدف از این شاخ و اینکه آیا آنها برای نوشیدن و یا برای باد. بسیاری تلاش کرده اند به تفسیر تصاویر و نرس متن. برخی فکر می کنم آن است نجوم به معنی دیگران است که آن را تنها یک تاریخی یا مذهبی تحمل است. به عنوان متن کوتاه ماکت است که پس از خاطرات کسانی که شاهد اصلی این است که حتی مطمئن است که ارائه شده است به درستی. در حال حاضر ما فکر می کنیم که کتیبه خوانده شده چیزی شبیه به “من Hlewagastiz Holtijaz ساخته شده از شاخ” اما که ممکن است کاملا درست است. همچنین تفسیر این فرض بیانیه قابل بحث است چرا که این نام ممکن است نمادين و ممکن است آن را تقسیم به “من مهمان Hlewe” اما هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که آنچه در آن به معنی.

چه اتفاقی برای آن منحصر به فرد می یابد که زرگر و ساعت ساز نیلس Heidenreich به سرقت برده و هر دو شاخ در آوریل 2 سال 1802 با استفاده از جعلی کلید. او آنها را به خانه و ذوب آنها را به منظور بازیافت طلا. روز بعد از سرقت کشف شد و فضل بزرگ برای پیدا کردن دزد اعلام شد در مقالات. استاد بزرگ از طلافروشان صنفی در حال حاضر مشکوک Heidenreich از بازی ناپاک به عنوان او تلاش برای فروش برخی از جعلی در طلا. در 27 آوریل مظنون دستگیر شد و سه روز بعد او با اعتراف به سرقت و محکوم به زندان جایی که او فوت کرد و چهار سال بعد. کسانی که تا به حال خریداری شده خود را جعلی بازگشت آنها وجود دارد اما در تلاش برای تغییر شکل شاخ در طلا.

اما شاخ شد و پس از کپی در حافظه و نقاشی اما برخی از این نسخه نیز به سرقت رفته است. آن را حتی اتفاق افتاده در زمان مدرن هنگامی که مجموعه ای از نسخه های به سرقت رفته بودند در سال 1993 و در سال 2007. هر دو کشف شد اما از آن است که عجیب و غریب است که به نظر می رسد سرقت به چسبیدن به این شاخ و هم آنهایی واقعی و کپی.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.