رفتن به نوشته‌ها

از کجا به ماندن به عنوان یک توریست در استانبول چقدر است ؟

[ad_1]

هنگامی که مردم می رسند در استانبول آنها را یکی از مهم ترین سوال در ذهن خود را که در آن آنها باید باقی بماند, اگر آنها به استانبول. از طریق دانش عمومی و برجسته از مناطق دو تا از محبوب ترین مناطق در استانبول Sultanahmet و بی اوغلو.

Sultanahmet و بی اوغلو هستند و مناطق همجوار در استانبول است که به سه بخش تقسیم شده. این دو منطقه متصل شاخ طلایی (Halic) است که در یک دره رودخانه اتصال تنگه بسفر و دریای مرمره منطقه است. این منطقه که به شکل تاریخی بندر یکی از برجسته ترین مکان در استانبول به عنوان آن را در خدمت به عنوان یک اصلی خروج نقطه برای کشتی یا رفتن به تنگه بسفر و یا رفتن به سمت آسیایی.

شاخ طلایی (Halic) در واقع جدا قدیمی شهرهای استانبول که شامل Sultanahmet, Fatih و Eminönü از شهرستانها مدرن استانبول که شامل تقسیم بشیکتاش, Sisli, و غیره. و وجود 2 پل که عبور از شاخ طلایی (Halic) – Ataturk پل یا Unkapani پل و پل گالاتا. در واقع پل گالاتا ارائه می دهد کوتاهترین مسیر به دو منطقه مختلف Sultanahmet و بی اوغلو و از این رو آن است تجاری با اهمیت است. روی عرشه پایین تر خواهد یکی را پیدا خواهد کرد در کنار صحنه ورزش با صندلی های کافه ارزان که در کنار آن ارائه دیدگاه به قایق که می آیند و بروید و در بالای یکی را یکی پیدا ابدی خط فیشر مردمی همراه با منظره شلوغ فعالیت شاخ طلایی.

Sultanahmet

وقتی که می آید به Sultanahmet, آن ارائه می دهد نزدیکی به عمده نقاط گشت و گذار که شامل ایاصوفیه, آبی, مسجد, Basilica Cistern, Topkapi Palace grand بازار و غیره. آنها همه در راه رفتن فاصله و واقعا درجه یک هتل ها و اقامت در حال حاضر در این محل است. در حالی که در flipside این منطقه تبدیل تیره و مرده بعد از شب و خیابان ها به نوبه خود کاملا خالی است که می شود با کمی ترسناک اگر شما می آیند از کار در اواخر شب

بی اوغلو

بی اوغلو همچنین دارای برخی از نقاط برجسته اما نه در اعداد مانند Sultanahmet. این محل Dolmabahce Palace, Galata, منطقه, Istiklal Caddesi, و غیره. این منطقه پر است از محله دنج و آرایه وسیعی از رستوران ها و شامل بسیاری از جوانان طبقه کارگر و مردم است. این محل نه تنها شب زنده داری در واقع آن زندگی می کند آن را. در واقع بی اوغلو باز است 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته است. در این منطقه هتل های در حال ترساندن و تسهیلات در دسترس هستند در مقدار زیادی است. اگر یکی ترجیح ارامش این منطقه از نوع فاقد آن است.

در نتیجه این دو منطقه که در آن اموال خوب در استانبول موجود است و می توانید از فکر می کنم ماندن در, اگر کسی می رود وجود دارد برای اهداف کار. نیز وجود دارد هیچ کمبود محلی کمک در دسترس است اگر یکی از نیاز به دیده بانی برای خواص در استانبول.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.