رفتن به نوشته‌ها

استانبول فراموش نشدنی – طعم و مزه معتبر از املاک استانبول

[ad_1]

استانبول مانند هر شهر دیگر ارائه می دهد انواع و کلاس های مختلف از جاذبه های توریستی بر اساس بودجه خود را و منافع خود را. آن است که بودجه خود را که تعیین کننده نوع گردشگری را تجربه کنند اما به جای رویکرد شما را.

بهترین راه برای لذت بردن از خود به عنوان یک توریست است که به تصمیم می گیرید که چه نوع از گردشگری می خواهید می شود. آیا شما مایل به بسته بندی در بسته تور و یا شما اعتماد خود را عقل برای چه چیزی باعث می شود یک بازدید ؟ من فرض در اینجا است که شما تصمیم به بهترین استفاده را از سفر خود را و راه شما می خواهید برای کشف استانبول با قدردانی از ارزش خود را به عنوان عبور از جاده های اروپایی و آسیایی فرهنگ است. استانبول در مورد fusion. من راه رفتن را از طریق حداقل از آنچه که شما باید از دست ندهید برای دریافت یک طعم و مزه واقعی از این شهر است. شما ممکن است پر کردن جاهای خالی به شما به عنوان سفر می کند.

عثمانی توانگری

عثمانی عصر سمت چپ قطعی چاپ در این شهرستان است. بهترین مکان برای دیدار Dolmabahce Palace. این کشش خود را از دانش و قدم زدن در اطراف این کاخ قرار داده خواهد شد شما را در پوست از بزرگترین Pashas امپراتوری عثمانی. شما همچنین می خواهد در اروپا است. این کاخ پر از بزرگترین و قابل توجه ترین لوستر. بالا این با غذا خوردن در یکی از بسیاری از سنتی و اصیل عثمانی به سبک غذاهای رستوران ها. در شب جرات به متنعم خود را در یک سنتی و بسیار با قیمت مناسب حمام ترکی – همام. شیرجه 300 سال به عقب بر بودجه مناسب. به یک سوغات از عثمانی ناز و نعمت. سنتی کاشی و سرامیک هستند که باید. بررسی معکوس برای امضای صحت.

لذت بردن از نمایش ها و مناظر

استانبول استراتژیک واقع در شهرستان است و همه چیز در مورد نمایش ها! درک چشم انداز – بودجه خود را یک جفت خوب از کفش و حواس خود را. رفتن به شاخ طلایی, منطقه ای که در آن استانبول تقسیم شده است بین شرق و غرب است. دریافت بر روی پل گالاتا و لذت بردن از نفس گیری views. اگر شما می توانید ریخت و پاش, دیدار شاهزاده سلیمان که در آن بیزانس شاهزادگان و شاهزاده خانم را صرف تابستان خود را در زمان تعطیلات.

تجربه متنوع معنویت

استانبول خانه به سه ادیان بزرگ.

برای اسلام و بسیاری از مساجد در دسترس هستند برای بازدیدکننده داشته است. مسجد آبی و شگفت انگیز آن حیاط یک محل عالی برای تجربه ایمان اسلامی است. وجود دارد شما می توانید با حضور درویش مراسم برای یک عارف و لیبرال طعم اسلام است. برای مسیحیت باید به بازدید عام اسقفی قسطنطنیه صندلی رسمی کلیسای ارتدکس گذشته از 1700 سال – آن است که واقع در محله Fener و قابل دسترسی از طریق حمل و نقل عمومی. برای احساس بیزانس و مسیحیت و بازدید از کلیسای چوره بسیار مسالمت آمیز و به خوبی حفظ شود. برای یهودیت بزرگ Rabbinate از ترکیه برای بازدید از محل و دریافت اطلاع در یهود میراث استانبول. بسیاری از کنیسه ها هنوز هم فعال و کوچکتر می توان به بازدید از برخی از ویژگی های موزه به عنوان به خوبی. ایتالیایی کنیسه است که تا بحال یکی از زیبا ترین کنیسه شما تا به حال خواهد شد را ببینید.

بازار و خرید

استانبول همه چیز در مورد تجارت و بازرگانی. بازارهای سنتی عالی برای خرید با چشم خود را. قیمت وجود دارد “ouch” حتی اگر کیفیت کالاهای برتر است. آیا به تاجر فشار است. اگر شما واقعا می خواهید برای دریافت پول خود را به ارزش در مناطق توریستی سعی کنید بازار مصر است. مغازه ها را احاطه کرده است که همه بازارها ارائه محصولات مشابه تا 30 درصد کمتر با کمتر دکور. طرف مغازه بزرگ برای مواد غذایی, ادویه جات, چای, لباس, آیتم های خانگی. به یاد داشته باشید اگر شما مطمئن نیستید که در آن به فروشگاه نگاه کنید اگر فروشگاه محلی وجود دارد و نگه داشتن چشم در آنچه که آنها در حال پرداخت – شما نباید بیشتر پرداخت. انجام نمی شود ترس به معامله اما متوجه است که باید آن را در راه احترام به رسیدن به یک وضعیت برنده-برنده است.

شب-زندگی

استانبول ارائه می دهد انواع مختلفی از ‘شرقی را نشان می دهد’ از جمله حلقه رقص و شدید مهمانی. سعی کنید برای پیدا کردن معتبر ترکیه شب و نشان می دهد که آلوده با گروه 300 گردشگران در یک زمان به خصوص اگر شما در حال سفر در یک گروه کوچک و شما نمی ممکن است قادر به وارد خواهد شد و یا احساس شدید تفاوت در سطح خدمات مشتری. Taxim یک محل عالی برای یک فنجان قهوه و حتی در اواخر شب و قطعا استانبول buzzes با شب-زندگی. رستوران ماهی است که باید در استانبول با منظره عالی به تنگه بسفر. سلیقه در غذا نیز در حال افزایش است با انواع فیوژن رستوران.

توصیه می کنم حداقل 5 روز برای لذت بردن از فوق و ترکیب آن را به منافع شخصی خود را.

و به یاد داشته باشید کندتر گردشگری گردشگری کیفیت!

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.