رفتن به نوشته‌ها

اسرار بالا برای بهتر زندگی عشق

[ad_1]

معطر ماساژ شمع بسوزاند دیگر, سکسی کشنده زیر است فقط دروغ گفتن در داخل کشو همه چیز ساخته شده است که عشق تند و سرگرم کننده هنگامی که خورده با لایه ای از گرد و غبار. این است که نه فقط هر متمایز توهم اما در واقع بازتابی از واقعیت جهان امروز است. به منظور جم با برنامه پر مشغله ارتباط پیدا کردن آن واقعا دشوار است برای نگه داشتن جرقه زنده است. و دلایل آشکار آن زمان خوب را تبدیل به خاطرات صرف تنها. پس چه چیز است که می تواند به احیای آن خاطرات? در اینجا من به فاش کردن اسرار بالا برای زندگی بهتر, زندگی عشق است.

1. بیایید تاریخ مانند قدیم: برای تلفن های موبایل مسخره, حق? اما به من اعتماد کن این یکی از بهترین راه ها برای از سرگیری بازی دکمه از زندگی عشق خود را. اگر شما متاهل هستید و هم بچه ها و سپس شما باید کاملا یک برنامه جمع و جور. و برای انجام کاری خارج از جعبه, شما نیاز به برنامه ریزی مناسب است. بنابراین رفع یک زمان با نیمه بهتر خود را. انجام هر آنچه شما می خواهید به برای مدت زمان طولانی. به چیزهایی spicier شما می توانید خرید لباس های جذاب و یا چیزی است که باعث بروز عشق خود را. از آن لذت ببرید در راه خود را.

2. یک سرگرمی جدید در راه: ساخت یک سرگرمی جدید. شما دو نفر می توانید پیوستن به یک کلاس رقص, سالن ورزش, آشپزی, ضایعه یا هر چیزی که باعث می شود هر دو شما مبارک. این سرگرمی جدید را درک خود را به سطح های مختلف. بحث با شریک زندگی خود را در مورد آن. و مطمئن شوید که سرگرمی است که واقعا جالب است.

3. از آن زمان به بیرون رفتن: هرگز از دست یک روز اگر شما این فرصت را به بیرون بروید. آن است که واقعا مهم است که به صرف برخی از زمان در خارج. شما می توانید کتاب یک رستوران را امتحان کنید غذاهای مورد علاقه و یا شما می توانید رفتن برای پیاده روی. سعی کنید از برخی از چیزهای جدید و شکستن خستگی منظم شیوه زندگی است.

4. زر و زیور اراستن اتاق خواب خود را: هر زمان که ما می بینیم چیزی جدید را می دهد و مغز ما یک احساس-سیگنال خوب است. طبیعت انسان شگفت انگیز است و آن را به طور طبیعی جذب می شود نسبت به سایت های زیبا. برای بهبود زندگی عاشقانه شما مهم است به تغییر شیوه زندگی خود را. تزئین اتاق خواب خود را در راه هنری. اولا گرد و غبار دور هر دوده از خاک و به اتاق خود یک طراوت. شما قطعا می توانید روشن شمع های زیبا, اما انجام نمی چیزی است که به دمدمی, لبخند خود را خانه دار ، آن را بزرگ خواهد بود اگر شما خود را تغییر دهید bedspreads. حذف چیزهای غیر ضروری و به اتاق خواب خود را یک دکور خیره کننده. زینت در چنین راهی که لحظه ای نیمه بهتر خود را وارد اتاق شروع می شود احساس یک نسیم با طراوت و صلح است.

5. شریک زندگی خود را بدانید: بسیاری از زوج ها نمی دانند خواسته های خود و سوء تعبیر. یک زن و شوهر نیاز به دانستن دقیقا چه می خواهید آنها از یکدیگر است. هر دو ممکن است همان میل جنسی و یا همان فرکانس. بنابراین برای درک بهتر خود را-شما نیاز به بحث در مورد این موضوع. شکستن تابو و بحث آزاد. من کاملا مطمئن هستم که این چیزی که قطعا تقویت زندگی عشق خود را.

6. خود به خودی: آن است که همیشه سرگرم کننده را امتحان کنید چیزهایی که از آبی است. تعجب شریک زندگی خود را در غیر معمول ترین راه ممکن است. زمانی که هیچ کس در خانه است و سپس خود را محدود نمی کند میل جنسی به اتاق خواب تنها. کل خانه است که شما شروع به از هر کجا که شما می خواهید. خرید لباس زیر زنانه جدید و شریک زندگی تان بگویید در مورد آن. بحث در مورد عشق ورزی و جذاب چیزهایی که واقعا شما می توانید دو کار میکنه.

7. بالا بردن خلق و خوی با ماساژ شمع: قدرت شمع معطر است که فراتر از هر چیزی است. از زمان های قدیم عطر درمانی در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از روش های قدرتمند برای بالا بردن ذهن و بدن است. آن تحریک حواس ما به صورت واقعی است. خود را به صرفه جویی سنگی, عشق, شما نیاز به این ماساژ شمع در زندگی خود را. در روز هنگامی که شما احساس می کنید واقعا خسته همسرتان را خوب ماساژ با شمع و روغن. به من اعتماد آن خواهد استراحت هر دو شما. یک لمس ملایم, بوسیدن و به تدریج صعودی به سمت یک شب عاشقانه – این است قدرت شمع.

8. بیایید بازی امشب: به جای پریدن از راست به تخت و شروع معمول کارهای عادی و روزمره سعی کنید از چیزی تفریح و بازی است. سعی کنید از برخی از سرد و بازی ها به نوبه خود بر روی شریک زندگی خود را به تدریج. تریلر برای مدت طولانی سرگرم کننده است که همیشه در حرکت آهسته. پس برو آهسته بازی کند و آن را روشن کنید.

9. سالم شیوه زندگی یک کلید است: گاهی اوقات ما متوجه ارتباط بین ما زندگی عشق و زندگی سالم است. در واقع آنها به طور مستقیم متناسب با هر یک از دیگر. بیشتر سالم می خورید بیشتر فنری و سرگرم کننده خود را در رابطه می شود. نه تمرکز بر اعداد از پوند شما در حال خلاص شدن از بیشتر مهم است به ماندن سالم و مناسب است. یک شیوه زندگی سالم باعث می شود تمرکز خود را تیز و سرحال تا ذهن و بدن خود را. و در نهایت کمک می کند تا شما را برای رهبری یک زندگی عشق است.

10. جلوگیری از مشکوک: فضا واقعا مهم است در یک رابطه است. اگر شما شک شریک زندگی خود را در همه زمان ها و محدود کردن از لذت بردن از با دوستان و خانواده و سپس از آن است که زمان شما را متوقف ، اجازه دهید شریک زندگی خود را لذت بردن از زندگی خود را. بیشتر به شما اعتماد نشان می دهد, عشق بیشتری به شما دریافت کنید. دیدن آن نیست ساده است ؟

با توجه به ضرب المثل قدیمی وجود دارد که هیچ وقت به دوش عشق و محبت است. اگر شما نگران در حال حاضر پس از آن نمی شود. چرا که در حال حاضر است که در واقع یک تجمع فعلی نیست. شما می توانید همه چیز را تغییر دهید فقط با کمی تلاش. این نکات قطعا به شما کمک کند برای احیای زندگی عشق خود را در یک راه جدید است. این بسیار آسان است به دنبال و از همه مهمتر پر از سرگرم کننده است. بنابراین کشف لایه هایی از رابطه.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *