رفتن به نوشته‌ها

اندونزی با 250M مردم است که به سرعت تبدیل شدن به یک قدرت اقتصادی خانه

[ad_1]

من نقل مکان کرد به بالی از بریتانیا به خروج انگلستان من تا به حال تمام دنیوی کالا حمل به بالی که در آن من زندگی خواهند کرد. اندونزی برگزار خاص محبت برای من برای سال های بسیاری به عنوان من به صورت دوره ای از 16 سال کار کرده و در اینجا زندگی می کردند طوری که در حال حرکت به بالی بود و یک معامله بزرگ است.

هفته گذشته من تا به حال برای سفر به جاکارتا به تصویب مربوطه صحت اسناد و مدارک به دریافت شرکت های باربری به طوری که آنها می تواند روند من حمل و نقل از انگلستان از طریق آداب و رسوم. در طول این سفر من با هواپیما به جاکارتا از بالی در اولین موجود پرواز ورود به T3 در حدود 10;15 Jakarta زمان. که در آن نقطه من استقبال در فرودگاه توسط یک کارمند از شرکت حمل و نقل او رها من از تمام اسناد و مدارک من. پس از آن که من پیدا کردم یک جای دنج و منتظر برای چند ساعت خود را بازگشت. به این مناسبت من تا به حال هیچ نیاز به سفر به پایین شهر جاکارتا به عنوان من تا به حال صرف بیشتر از گذشته از 16 سال در داخل و خارج از این شهر نیست حداقل من در اینجا زندگی می کردند به مدت 6 ماه از این سال است.

در دوره تصدی در اینجا در جاکارتا من به تماشای این شهر جلوه های ویژه گرافیکی را به یک پیچیده کلان شهر با بسیاری از آسمان خراش ها در حال حاضر پاغœانغœ افق. در سال 1995 زمانی که من برای اولین بار در اینجا وارد این شهر شد و تنها پس از آن تبدیل شدن به مدرن و روز شهر آن است که در حال حاضر مماس با تمام امکانات است که شما را از یک کشور از برخی 250M مردم مدرن و روشنفکر محل. جاکارتا امروز گریه به دور از جاکارتا از حدود 20 سال پیش است و در حال حاضر لذت مراجعه کنید اگر چه در آن برگزار خاص quaintness در آن زمان اما به اینجا زندگی می کنند باید یک داستان متفاوت است.

من باید به نقطه ای که این کشور تا حدودی عقب مانده دیگر جنوب شرق آسیا و کشورهای در تا کنون به عنوان توسعه فاز گرفته است طولانی تر برای دریافت نگه دارید در اینجا اندونزی در جنوب شرق آسیا و کشورهای. شاید به این دلیل است که به ریاست جمهوری و سلطنت Suharto که نگه داشته دست در این کشور برای 32 سال تنها انتشار آن را در طول این درگیری ها از سال 1998 است. و پس از آن اندونزی پیشرفت در طول مسیر درست دموکراسی و ظهور قابل توجهی کارآفرین-ism که شما در حال حاضر امروز می بینیم. این خلاقیت را توسعه داده و شکوفا تحت یک رژیم لیبرال آن به تازگی برچسب های مختلف نظرسنجی به عنوان کشوری با بیشترین انطباق سیاست های کارآفرین-ism اجازه می دهد و تشویق بسیاری از شرکت های کوچک به شکوفا.

نظر من این است که به ساخته شده در اینجا این است که اندونزی با آن 250M مردم است نه یک کشور است که باید نادیده گرفته می شود در واقع کاملا برعکس است یک کشور است که باید هدفمند به عنوان بازار در اینجا این است که فقط شروع به رسیدن به یک فاز. باور کنید یا نه; آن مردم در حال گرفتن غنی تر اینجا و استانداردهای زندگی در حال از بسیار پایین پایه خزنده و این سرعت جمع آوری.

بنابراین با تمام مسائل مالی نشستن در جهان غرب و تمام محصولات توسعه یافته در غرب با امکان صفحه اصلی بازار پس از چه مدت می تواند به شرکت های غربی نادیده گرفتن این بخش از جهان است.

برای روکش کردن بیش از تاریخ این کشور که تا سال 1998 منجر شد و محکم کنترل برای 32 سال توسط Suharto خانواده من می گویند خانواده به عنوان گفته شده است که رهبر Mr Suharto استفاده می شود که تنها یک نام است که از خانواده اش رانده شد به شدت با همسرش از عقب و گفته شده است که او بود که قدرت واقعی به طوری که پس از اینجا مرگ نابهنگام چند سال قبل از مرگ Suharto قدرت عجله خروج خود را به عنوان او تصمیم گیری های انجام شده با وزن کمتر از کسانی که ساخته شده در طول زندگی خود.

Suharto به قدرت رسید در سال 1960 کمونیست شورش است که جارو کردن از طریق آسیا. که بصورتی پایدار و محکم مخالف کمونیسم او سفت گرفتن خود را در جنوب شرق آسیا است و من گمان می شد یک شرکت از غرب به عنوان او قادر به حفظ خطوط حمل و نقل است که فراگیر گسترده این بخش از جهان است. اما من هم شک دارم که به پرده آهنین کاهش یافت و سپس حمایت خود را از قدرت های بزرگ در سراسر اقیانوس ها کاهش یافته ساخت و موقعیت خود را از رهبر معظم انقلاب بیش از یک تا حدودی خشن و فاسد رژیم استبدادی غیر قابل تحمل. نتیجه آزاد اندونزی از یک سرکوبگر رژیم که منجر به دموکراسی و تضمین فرصت های سرمایه گذاری. به عنوان یک جغرافیا درس, اگر شما به آسانسور اندونزی کردن نقشه و پوشش آن در اروپا و سپس این کشور را کشش از لندن به تهران به عنوان یک مجمع الجزایر آن بزرگ است.

در طول دوره در داخل و خارج از اندونزی, من را دیده اند با تجربه تغییرات بسیاری به عنوان شما می توانید تصور کنید اما هیچ کدام به پر جنب و جوش و هیجان انگیز به عنوان تغییرات و فرصت های در حال توسعه که امروز به این کشور در حال تحول به یک دمکراسی پایدار. به نادیده گرفتن تحولات در اینجا خالص حماقت در بخشی از کاهش اقبال به شرکت های غربی.

در سال 1998 زمانی که دموکراسی آغاز شد و از طریق ناآرامی های مدنی پدید آمده است که از پردیس های دانشگاه های مختلف به عنوان شهر جاکارتا شروع به مبارزه با عقب (من حدس می زنم یک شکل از بهار عربی که قبل از تاریخ است که از شرق میانه). جالب اینجاست که این رویداد را گشوده اینجا در جاکارتا Suharto بود در یک سفر رسمی به عربستان سعودی است.

پس از آن سازمان ملل متحد گفت: ثروت گذشت به کارگران است که آماده شده است به سرمایه گذاری در وقت و پول و خون و عرق.

من این مقاله را با صحبت کردن در مورد سفر من در اینجا آن را به عنوان الهام گرفته شده بود پرواز در سراسر شمال شرقی Java. همانطور که ما با نزدیک شدن به جاکارتا من قادر به دیدن یک آرایه وسیعی از serried صفوف خانه های جدید این بود که کاملا تعجب, اما زمانی که من فکر می کنم در مورد رشد در اینجا پس از آن من هستم و نه در همه با تعجب به این توسعه است.

این هواپیما همچنین فرود در T3 که دوباره یک تجربه بسیار لذت بخش برای این است که یک ترمینال مجهز به تمام امکانات مدرن است که شما می توانید انتظار برای ارائه برای انتظار ، وجود تلویزیون نمایش اخبار ورزشی و غیره فای رایگان و صندلی های راحت که در آن به تصویب زمان از روز است. البته بسیاری از رستوران ها و کافی شاپ ها در دسترس بودند پس از یک انتظار طولانی در اینجا بود یک اقامت دلپذیر است.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.