رفتن به نوشته‌ها

اولی ناوبری دی وی دی سیستم: آنچه آنها را به جدول!

[ad_1]

وقتی که می آید به گرفتن یک سفر جاده ای و یا کاوش یک کاملا جدید مقصد ممکن است شما نمی خواهید به دست در بهترین مکان برای دیدن و کشف خواهد شما ؟ این بسیار درست است به خصوص زمانی که شما در حال رانندگی و صدها مایل به گرفتن وجود دارد. در واقع شما واقعا نمی خواهید به از دست رفته قبل از اینکه شما به مقصد درست است ؟ این است که در آن یک BMW ناوبری دی وی دی به تصویر می آید!

BMW ناوبری دی وی دی است که در میان بهترین سیستم های ناوبری در سراسر جهان ارائه می دهد و یک مقدار عظیم از اطلاعات پر شده در آن است. در حال حاضر اگر شما از این سیستم در ماشین شما, شما فقط می توانید تصور کنید آنچه که شما می توانید با این اطلاعات درست است ؟ شما می توانید از بهترین رستوران ها به غذا خوردن در سمت راست موزه ها برای بازدید کامل سواحل برای یک نقطه از خورشید آغشته به شکوه و جلال و بیشتر از آن: شما می توانید دسترسی به هر یک از جاده های منتهی به مقصد خود را!

مصرف هیجان و ماجراجویی در جاده-سفر به یک سطح کاملا جدید با سیستم ناوبری به شما کمک می کند برنامه ریزی مسیرهای خوش منظره و زیبا از سرویس بهداشتی توقف بزرگراه جاذبه ها و امن ترین هتل ها و متل ها برای اقامت از طریق سفر! نهایی در سیستم ناوبری آن می توانید به راحتی نصب می شود به ماشین خود را اگر آن را در حال حاضر وجود دارد!

تغییر جاده-scape در ایالات متحده باعث می شود ناوبری بسیار کمی دشوار است از آنجا که برخی از جاده های نزدیک به پایین در حالی که دیگران در حال تبدیل به بزرگراه خیابان یک طرفه و حتی تک carriageways. وقتی این اتفاق می افتد و سیستم ناوبری خود را نشان نمی دهد آن شما می توانید در بسیاری از مشکلات با قانون از آنجا که شما نمی دانید به کجا بروید در یک مکان عجیب و غریب.

برای جلوگیری از این اتفاق BMW منتشر BMW ناوبری دی وی دی دو بار در سال. در ایالات متحده, جاده, شبکه شیفت به میزان پانزده درصد سالانه است. BMW سیستم ناوبری نقشه های این و به روز رسانی های دی وی دی بر این اساس در نتیجه منجر به استرس کمتر در بخشی خود را با توجه به سطح جاده ترافیک و بسته جاده ها در پایان یک درایو!

در حالی که BMW دی وی دی سیستم ناوبری می تواند گران قیمت برای نصب این نتایج قطعا ارزش آن است. در حال حاضر اگر شما می توانید آن را در نرخ بسیار مناسب از طریق مستقیم-از-کارخانه واحد شما قطعا می خواهم برای آن مناسب است ؟ فکر می کنم در مورد آن: این ارائه می دهد بیش از نه میلیون نقاط مورد علاقه که شامل بیش از 700 ، 000 رستوران ها 175,000 ایستگاه های گاز 150,000 فروشگاه های مواد غذایی, 110,000 هتل ها و 147,000 کیلومتر از به روز رسانی شبکه های جاده به ذکر چند!

اساسا آن شامل دقت انتخاب دسته بندی برای گشت و گذار و ملزومات و محل اقامت و شامل 106 مختلف انتخاب را برای شما به از را انتخاب کنید. پس از آن هتل ها, متل ها, بزرگراه, مسیرهای خوش منظره و زیبا, سواحل, بیابان, دولت خطوط همبرگر یا خرید extravaganzas این اولی ناوبری دی وی دی همه را دارد!

بنابراین اگر شما نوع دیگری از سیستم ناوبری ممکن است آن را به ارزش در حالی که خود را به تغییر و BMW ناوبری دی وی دی از آن ارائه می دهد تمام نکات ضروری سفر و خود را به جاده-سفر در میان لذت بخش ترین تجربیات زندگی خود را!

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.