رفتن به نوشته‌ها

بالا 3 نوردیک انواع توت ها و سلامت منافع خود را

[ad_1]

نوردیک چشم انداز است که به راحتی به رسمیت شناخته شده توسط آن, باران کوه, آن را فضاهای باز عمیق و متراکم درخت کاج جنگل با هوای تازه و خنک کننده هوا و آب پاک. خوردنی حیوانات مانند گوشت گوزن و آهو پرسه زدن چوب و هر کس می تواند علوفه برای توت های وحشی میوه و قارچ و همچنین گرفتن ماهی از بسیاری از انواع است. تمام مواد تشکیل دهنده کلیدی در شمال اروپا که به دست آوردن محبوبیت به سرعت به رستوران مانند Noma و برخی از بهترین سرآشپزها لذیذ جهان است.

با کمال تعجب به بسیاری از سادگی یکی از ویژگی های اصلی از شمال اروپا خوردم. نوردیک پخت و پز است که بر اساس مقدار زیادی مواد کمتر از بسیاری دیگر از غذاهای و بیشتر با کیفیت بالا و مواد کشت در هوای سرد و خشک نوردیک آب و هوا که به طور قابل توجهی تحت تاثیر عطر و طعم از هر ظرف.

منحصر به فرد تابستان کوتاه هستند اما امکانات روز طولانی با آفتاب نیمه شب و از این رو بسیار کوتاه فصل رشد. این امر منجر به نتیجه در کوتاه انفجار تازه و خوشمزه مواد تشکیل دهنده مانند به خصوص انواع توت های وحشی میوه های خوشمزه و زیبا قارچ. طولانی و گرم و نرم در زمستان های ویژه ما بخشی از جهان ساخته شده است اسکاندیناوی تبدیل شدن به کارشناسان در حفظ مواد غذایی به منظور ذخیره تابستان مواد تشکیل دهنده.

انواع توت ها آنچه را که رکوردی منحصر به فرد است. به خصوص cloudberries زغال اخته و توت تیغ. آنها را می توان در انواع ظروف و رشد وحشی در طبیعت به طوری که هر کس می تواند آنها را انتخاب کنید تا آزادانه. مزایای سلامت خود هستند و بسیاری آثار خود را با استفاده از رفتن به تمام راه را به زمان وایکینگ ها که آورده cloudberries با آنها را در سفر خود را برای جلوگیری از از دست دادن ویتامین C.

Cloudberries محبوب ترین انواع توت ها در نروژ است. آن را خورده و در طول کریسمس و استفاده در تمام طول سال برای تعدادی از اهداف است. آن در نظر گرفته نروژی بری و به عنوان یک گنجینه ملی است. کمیاب و آسان برای انتشار آنها به صورت تجاری رشد کرده است. Cloudberries کاملا شبیه به تمشک اما کمی بزرگتر و در اندازه با یک شیرین/ سیب ترش عطر و طعم. غنی از ویتامین C هستند یک انتخاب طبیعی برای دستور العمل نیاز به انواع توت ها و مزایای قابل توجه به خصوص برای سلامت لثه و دندانهای سالم. غنی از انواع توت ها و بسیاری از مزایای بهداشت و درمان در حال حاضر کشف شده توسط وایکینگ ها و آن است که هنوز هم به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از خوشمزه ترین و سالم ترین انواع توت ها در اطراف اما متاسفانه آن را نیز خیلی گران تر از سایر بری با توجه به نادر بودن این فوق العاده رنگ نارنجی درمان است.

در کنار توت فرنگی, زغال اخته رتبه دوم در محبوبیت از انواع توت ها در سراسر جهان است. وجود کشت و زغال اخته به توان دومی بیشتر ترش در عطر و طعم. که بسیار کم کالری و فراوان از تغذیه آن است که پیشنهاد شما را در یک کاسه خام زغال اخته یک بار در روز. ذغال اخته شده اند لذت می برد توسط آمریکایی های بومی برای صدها سال. در کشورهای اسکاندیناوی به شما در پیدا کردن آنها را در جنگل ها و اسکاندیناوی اند, بسیاری از خاطرات کودک از برداشت زغال اخته به صورت درخت کاج جنگل.

Buckhorn انواع توت ها و یا دریا Buckhorn شده است یک منبع غذایی و دارو برای قرن ها در چین و روسیه است. انواع توت ها کاملا ترش مرتب کردن بر اساس مانند نارنج با یک اشاره از انبه می باشد. برخی از مردم نیز آنها را نسبت به آناناس. این توت ارائه می دهد ترکیبی چشمگیر از مواد مغذی و ویتامین ها و برتر از مزایای بهداشت و درمان. باور کنید یا نه آن است که در واقع بسیار آسان برای پیدا کردن تیغ و جمع آوری آنها را به خودتان. این انواع توت ها و حتی رشد در کپنهاگ. در تابستان بسیاری از دانمارکی ها دیده می شود جمع آوری این انواع توت ها خود را و آن را تبدیل به چیزی از یک روند در دانمارک. دریا خولان بری یک منبع قدرتمند Omegas 3, 6 و 9. آن را به عنوان یک میوه فوق العاده.

هنگام بازدید از کشورهای اسکاندیناوی یکی باید سعی کنید مزه برخی از انواع توت ها خوشمزه همراه با نوردیک سالم دستور العمل های شام که به تازگی تبدیل شده اند بسیار محبوب در سراسر جهان است. نوردیک آشپزخانه است که در اینجا به ماندن و رستوران Noma ثابت شده است آن را با اهدا بهترین رستوران در جهان بیش از سه بار در طول چند سال گذشته است.

که بری های مورد علاقه خود را بری?

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.