رفتن به نوشته‌ها

با شکوه ملت در خرید و فروش خانه در حال کتی و کینکو رنچ هوستون!

[ad_1]

کتی تگزاس بود به تازگی نام هفته کسب و کار مجله به عنوان شماره 2 سریعترین رشد جامعه مسکونی در ایالات متحده است. این گزارش تحت عنوان “امریکا بزرگترین Boomtowns” مستقر بود در خانه جدید رشد از سال 2000 تا 2008 می باشد.

کتی بسیاری از خوبی تثبیت محله است که حفظ گرم و دوستانه در شهر کوچک جو است. وجود طیف گسترده ای از رساله مسکن در دسترس و چند تاریخی-نوع کلبه هنوز هم وجود دارد در مرکز شهر کتی. حومه خانواده و محله های فراگیر کتی مناسب در حالی که سطح زیرکشت اختصاص داده شده به کشاورزی و دام داری و سوارکاری حرفه هنوز هم در بازار آمده است.

چند تا مقیاس کارشناسی ارشد-برنامه ریزی جوامع مخلوط یادبود غرب محله با کتی و هوستون را به سوی غرب گسترش بیشتر سوخت رشد قوی از این منطقه است. گرند پارک وی (بزرگراه دولت 99) و Westpark تلفات جاده ای جدید از دالان اتصال کتی و Fulshear جوامع به هوستون.

کینکو رنچ یکی از بزرگترین کارشناسی ارشد-برنامه ریزی جوامع دارای 18 سوراخ گلف قهرمانی دوره یک پارک آبی و یک دنباله طبیعت از طریق 70 هکتار پوشیده شده از درخت زیستگاه. LaCenterra در کینکو رنچ تگزاس-سبک باز هوا بازار یک محل عالی برای فروشگاه بازی و زندگی می کنند.

Firethorne زیبا و منحصر به فرد جامعه است که واقع شده است از 1400 هکتار در غرب هوستون که در آن دشت ساحلی انتقال به مراتع است. امکانات شامل زمین تنیس, رفت و آمد مکرر به سبک شنا و مرکز و حدود 150 هکتار از greenspace و پارک های زیادی منظره دریاچه احاطه شده توسط مسیرهای پیاده روی و حیات وحش مشاهده مناطق. خانه از سازندگان ملی قیمت از اواسط $100,000 را به 800 ، 000 دلار است. ساکنان دسترسی آسان به هوستون با استفاده از تازگی گسترش یافته I-10 و به سایر نقاط Fort Bend County FM 1463 و گرند پارک وی.

Cross Creek Ranch است علاوه بر بزرگ به Fulshear با یک روستایی تگزاس احساس و آخرین فن آوری زیرساخت ها است. جامعه باز در پاییز 2008. زیستگاه طبیعی اطراف Fulshear ایجاد یک زندگی آرام و دعوت از محیط زیست است. خانه در منطقه شروع در $200,000 است و روند به سمت بالا به $2 میلیون نفر است.

این کتی Independent School District بزرگ ارائه می دهد فرصت های آموزشی برای کودکان. دیگر مدارس در منطقه فورت خم ISD و Lamar تثبیت ISD و همه مناطق باید عملکرد فوق العاده سوابق. دانشگاه هوستون و Houston Community College هر دو دانشگاه در کتی و دو ستاره تنها دانشگاه در حال نزدیک با یک سوم پردیس افتتاح در کتی در سال 2011.

این کتی میلز بازار بسیار محبوب خرید نقطه ای است که ویژگی های بیش از 200 از بهترین تولید کنندگان نام تجاری در خروجی خرده فروشی, فروشگاه, مضمون, رستوران و دولت از هنر 20 نمایش فیلم و تئاتر. مقصد مرکز خرید تساوی مصرف کنندگان از سراسر منطقه هوستون بیشتر.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.