رفتن به نوشته‌ها

بندرگاه جزیره باهاما – بهترین راز نگهداری

[ad_1]

وعده را بگویید ؟ یکی از اسرار بهترین نگه داشته از باهاما بندرگاه جزیره است. این عاشقانه های کوچک جزیره شناخته شده به عنوان “Briland” توسط ساکنان آن است هاپ کوتاه از ایالات متحده. یک ساعت پرواز از فلوریدا به North Eleuthera و پس از مختصر کابین و آب سوار تاکسی می شود شما به این باهاما جم در عجله بسر می رسانید.

بندرگاه جزیره کمتر از 4 مایل طول و یک 1/2 مایل گسترده است. طولانی خود را در ساحل گسترده ای مشهور است برای آن سخت بسته بندی شده رنگ صورتی کم رنگ شن و ماسه. امثال Fodors و Conde Nast نرخ آن به عنوان یکی از “بهترین سواحل باهاما.” ساحل همراه با برخی از رستوران ها و هتل ها و اجاره خانه تعطیلات باعث می شود بندرگاه جزیره مقصد انتخاب میان باهاما علاقه مندان است. این جای تعجب برای پیدا کردن چند “ثروتمند و مشهور” وجود دارد — آنها می دانند که آنها نمی تواند hounded.

مرکزی به بندرگاه جزیره دونمر شهر. این عجیب و جامعه پسند ویژگی های ویکتوریا سازه های آراسته با Bahama رنگارنگ با مداد رنگی رنگ و طرح. هیچ افزایش بالا, هتل, فست فود و یا ترافیک در این جزیره!

گلف سبد خرید اجاره حمل و نقل از انتخاب است. شنا, غواصی, غواصی, ماهیگیری و فقط ساده راه رفتن, ساحل, برخی از فعالیت های مردمی. برای مطمئن شود, بندرگاه جزیره شناخته شده نیست برای خرید آن و زندگی شب و نه وجود دارد هر گونه قمار. اگر شما به دنبال جمعیت زیادی وحشی احزاب و یا پارک سواری این است که مقصد خود را.

بندرگاه جزیره آب و هوا لذت بخش است; به خصوص در اواخر زمستان و بهار که احتمال کمی وجود دارد که از باران. نسیم اقیانوس را هر لبه از حد متوسط درجه حرارت گرم اعم از 70s به 80s در طول روز و در اواخر 60s در شب. تهویه مطبوع در فصل غیر ضروری است — طرفداران سقف کافی هستند. هیچ چیز ضربان خواب رفتن به صدای اقیانوس از طریق یک پنجره باز کنید.

ناهار خوری گاه به گاه است. بهتر است رستوران ها شامل صورتی, شن و ماسه, هتل, مرجان, ماسه, فرود, سنگ, خانه Romora خلیج و بندر سالن. برای کرایه محلی Ma روبی را باید نه از دست رفته. و بیشتر وجود دارد… بخشی از لذت بردن از کاوش در این جزیره این است که چک کردن رستوران. هنگامی که در مقایسه با دیگر Bahamian سلیمان بندرگاه جزیره یکی از بهترین انتخاب ها و رستوران ها — همه در نزدیکی هر مکان شما باقی بماند.

در سمت اقیانوس, هتل ها شامل صورتی, شن و ماسه, هتل مرجان ماسه هتل و دونمر باشگاه ساحل. در خلیج طرف آن را فرود مسافرخانه و خانه سنگ. در بودجه ؟ وجود دارد دیگر هتل ها را انتخاب کنید. بازدید از بندرگاه جزیره ارزان نیست اما اگر آن را پس از آن همه خواهد بود ،

بندرگاه جزیره تعطیلات اجاره خانه و ویلاهای متعدد هستند. محل و اندازه در یک قیمت می آیند. اگر شما تمایل “ساحلی” بهتر است محل هستند و معمولا در شمال و جنوب در امتداد ساحل شرقی. اگر شما می خواهید برای ذخیره یک کمی وجود دارد برخی از خوب اجاره در دونمر شهر و دیگران واقع شده در داخل کشور از این جزیره است. ساحل همیشه دقیقه دور.

دنبال اجاره خانه در اینترنت ارائه بیش از چند عکس بنابراین شما می دانید چه انتظار. تعدادی از اجاره توسط اجاره یا عوامل املاک و مستغلات که ممکن است ارائه بسیار در راه جزئیات توصیف مکان های نقشه و یا عکس. صاحبان که مراقبت در مورد ارتقاء خانه خود را اجاره به طور معمول باید مستقل وب سایت و قبول e-mail سوالات به طور مستقیم.

بهتر است اجاره خانه در بندر جزیره رزرو نزدیک به یک سال پیش از نخست فصل. کسانی که می خواهند بهترین ها را در اوایل رزرو — بسیاری از مشتریان را تکرار است. شما همچنین می توانید یک “آماده به کار” در تعدادی از اجاره امید کسی را لغو. درخواست برای ارجاع و بررسی سیاست های سپرده و بازپرداخت.

اگر شما به دنبال به یاد ماندنی و آرامش تعطیلات باهاما, همراه با خورشید, دریا, مواد غذایی بزرگ و رمانتیک بيشماري است که دست کشیدن از چشمان خود را در نظر بگیرید بندرگاه جزیره است. ببینید شما در ساحل!

Copyright © 2004 پری یوسف

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.