رفتن به نوشته‌ها

بهترین استیک ناشران در آروبا

[ad_1]

آروبا برخی از بهترین رستوران ها در جهان نقطه از هر گوشه ای از جهان از کوبا به آرژانتین یونانی به معتبر Aruban طبخ چیزی برای همه وجود دارد زمانی که شما صرف چند شب با بهره گیری از دلخوشیها آشپزی که زندگی در جزیره را ارائه کرده است. اگر شما ولع مصرف استیک دفعه بعد شما بازدید آروبا نگاه هیچ بیشتر از این پنج خیره کننده خانه استیک که آب دهان خود را قبل از شما حتی از طریق درب راه رفتن!

1. آمازون Churrascaria. برزیل گوشت گاو شناخته شده است در سراسر جهان برای بودن مناقصه شاداب و کاملا خوشمزه است. آمازون Churrascaria با استعداد سرآشپزها ایجاد کرده اند استادانه منو با بیش از 15 گونه مختلف از گوشت و برزیل الهام گرفته از ظروف. گیاه خواران نیز خوش آمدید, در این رستوران که حفظ گسترده نوار سالاد علاوه بر غذا و طرف است که مطمئن شوید که به لطفا هر عضو از گروه خود. دسر نمی تواند فراموش کرده ام یا نه!

2. ال جی اسمیت Steakhouse. کلاسیک آمریکایی steakhouse با بیش از یک لمس از Aruban الهام ال جی اسمیت steakhouse است که به صورت سهام و یک فضای گرم. این محل هیپ مردم محلی و بازدید کنندگان که سر به در شب آخر هفته برای یک شب شیک در شهر. از استیک به غذاهای دریایی به یک فهرست شراب برای مرگ ال جی اسمیت به ارمغان خواهد آورد شما یک شب سخت خواهد بود که برای فراموش کردن حتی در میان ماجراهای شما مطمئن هستید که به داشتن در آروبا.

3. پیجو پیجو Steakhouse. برای یک بازی سرگرم کننده و دوستانه و گاه به گاه ناهارخوری, فضای سر به پیجو پیجو و حفاری در. این رستوران یکی از ویژگی های fanciest vibes در همه آروبا و خواهد بود مطمئن شوید که به لطفا حتی pickiest از شام! از فوق العاده استیک به غذاهای دریایی آروبا شناخته شده است وجود دارد هیچ کمبود غذاهای خوشمزه, سس و نوشیدنی برای همه برای لذت بردن. تمام استیک خدمت در پیجو پیجو را گواهی و پرواز در تازه به عنوان غذاهای دریایی است که شما را پیدا خواهد کرد در منو است.

4. تگزاس de برزیل. تگزاس و برزیل است ؟ چه بسیار ویژه در مورد این دو مکان ؟ بسیاری خواسته اند و تگزاس de برزیل رستوران آروبا پاسخ خواهد داد. تگزاس de برزیل به ارمغان می آورد بهترین گوشت از هر کدام از این مناطق دیدنی و ترکیب آنها را با هم با استفاده از دستور العمل های سنتی پخته شده با شور و شوق. این دوستدار خانواده رستوران را به کودکان و نوجوانان و بزرگسالان giggling بیش بخار صفحات از مواد غذایی شگفت انگیز در حالی که حرفه ای سرور دچار وسوسه کردن شما با بیشتر از یک کمی از همه چیز. برای معتبر و سرگرم کننده و واقعا به یاد ماندنی steakhouse تجربه سر به تگزاس de برزیل و لذت بردن از!

5. لا پتیت کافه. بازدید کنندگان و مردم محلی به این گله جذاب رستوران است که شگفت انگیز آن شناخته شده مواد غذایی و همچنین به عنوان مردم به تماشای آن می توان از بالکن طبقه بالا! لا پتیت کافه در خدمت کرایه سنتی از غذاهای دریایی و استیک و رایج دیگر گزینه های منو است اما مجموعه ای از هم جدا شده توسط خود را بر روی سنگ’ گزینه که در آن شما می توانید خود را از مواد غذایی پخته شده در مقابل از شما.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *