رفتن به نوشته‌ها

بهترین رستوران ها در کانادا

[ad_1]

رستوران منعکس فرهنگی و سنتی مواد غذایی از جامعه تعلق دارد. وجود دارد بسیاری از رستوران خوب در هر شهر و کشور جهان است اما شک نیست در آن که تعداد کمی از آنها هستند که به سادگی بهترین دلیل ارائه سطح بالایی آشپزی همراه با شسته و رفته و تمیز کردن فضای با نور پس زمینه موسیقی است. و وقتی که می آید به کانادا وجود دارد بسیاری از رستوران های مشهور در کبک, ونکوور و مونترال و تورنتو. این در نظر گرفته شده چند از فوق العاده بهترین در ناهار خوری به عنوان مقایسه با رستوران های آمریکا در شهرهای نیویورک و واشنگتن و دیگر شهرهای اروپایی.

وجود بیش از 4000 رستوران در جزیره مونترال. تعداد کمی از آنها دریافت کرده اند بررسی و سخنان طلایی از مواد غذایی بین المللی منتقدان. ظریف ترین کشت بسیار قابل تحسین و معروف است Chez Queuz که واقع شده است در 158, St. Paul شرق. این ساخته شده است در سال 1862 اما هنوز هم به عنوان مطلوب ترین را برای مواد غذایی و جو است. خدمات خود را فوق العاده خوب است و به یاد می ماند برای سال های بسیاری است. همچنین موفق به دریافت جایزه تعالی از شراب تماشاگر آن را به عنوان ارائه بیش از 300 نوع از شراب. عجیب, غذا, هرگز-فراموش کردن فضای گرم و نرم و خوشمزه و شیرین-ظروف می توانید در هر ثانیه صرف وجود یک ارزش است.

هنگامی که ما صحبت در مورد تورنتو, رستوران ها, قارچ یکی از بهترین رستوران در منطقه است. شما می توانید پیدا کردن در کانادا نفیس ناهار خوری به یاد ماندنی با جو است. آن را نیز معروف برای آن spaghettini با ترافل فوم آن خوشمزه سیب زمینی-دلمه نوعی ماهی پهن. قارچ خوراکی دنبلان نیز مفتخر به کارکنان دوستانه با درک خوبی از حس شوخ طبعی است. در تورنتو رادنی را Oyester خانه نیز معروف برای آن ‘Oyester کمدی بزن و بکوب آبگوشت’ است که بسیار مطلوب و قابل تحسین توسط بسیاری از مردم که بازدید وجود دارد و به یاد می آورد زیرا از آن لذت توسط بازدید کنندگان و مسافران در این روز آمده است.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *