رفتن به نوشته‌ها

بهترین مجارستانی رستوران در بوداپست

[ad_1]

اکثر مردم از دیدن یک کشور مانند تلاش خود را طبخ. به شما گفتن حقیقت معتبر, مجارستانی, ظروف قطعا نه برای مردم در یک رژیم غذایی. این ظروف هستند کمی بیش از حد سنگین و چرب, اما, خود را غنی از عطر و طعم و بافت جبران کمی کالری بیش از حد. با استفاده از مدرن روش های پخت و پز غذاهای مجارستانی می تواند سالم و کم کالری اما هنوز هم غنی از ویتامین ها در حالی که حفظ معتبر مجارستان طعم. اگر می خواهید طعم واقعی غذاهای مجارستانی, من به شدت توصیه شما بررسی هر یک از این مکان خارج است.

21 رستوران

21 فرتونا utca H-1014 بوداپست

21 رستوران در آن واقع شده باریک فرتونا خیابان در قلعه بودا. آنها را سنتی غذاهای مجارستانی با یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی مدرن احساس. خود فلسفه: “غذاهای مجارستانی به عنوان آن را در روز های خوب قدیمی اما به روز شده برای قرن 21”. در پرتو این شعار تمام مواد نگه داشتن ماهیت کلاسیک مجارستانی خوری اما بدون احساس بیش از حد ضعف و سنگین پس از این ظروف نه چندان چرب و بسیار سبک تر از مجارستان مواد غذایی استفاده می شود. پس از یک دلپذیر ناهار یا شام در رستوران شما می توانید راه رفتن در اطراف و لذت بردن از زیبا اطراف قلعه بودا.

Náncsi Néni

80 Ördögárok utca H-1029 بوداپست

Náncsi Néni است مانند یک خانه رعیتی قدیمی تزئین شده با پانل های چوب و نقاشی با آرامش ثروتمند حومه شهر در میان تپه بودا. حتی اگر آن را در غنی منطقه Náncsi Néni است و نه فانتزی محل با کسانی که قرمز و سفید جدول را پوشش می دهد. آن را نشان دهنده سنتی غذاهای مجارستانی با تمام گناه سنگین مواد غذایی چگونه معمولی مجارستانی مادر بزرگ آشپز آنها را هر چند غذاهای بین المللی نیز در دسترس هستند. فضای ناحیه است که در یک باغ زیبا با قرن پیر بلوط و شاه بلوط از درختان که دارای یک فضای بزرگ در تابستان. رستوران توجه ویژه ای به خانواده های نوزادان, مهمانان با حیوانات خانگی و دوچرخه نیز خوش آمدید.

کافه Kör

17 Sas utca H-1051 بوداپست

کافه Kör یکی از محبوب ترین رستوران در قلب مشغول پنجم منطقه در نزدیکی کلیسای سنت استفان. اگر یک کافه می توان به نام یک خانه دوم این اغذیه فروشی و مشروب فروشی احساس باعث می شود شما احساس راحتی. آن را در خدمت عالی سنتی مواد غذایی آماده با مراقبت از عشق – درست مثل در خانه. بخش بزرگ در قیمت های دوستانه هستند. کسانی که به بازدید از این کافه اغلب در حال حاضر می دانیم که منو با قلب اما همیشه وجود دارد تعجب را در منوی روزانه است که با شتاب بر روی دیوار به عنوان شما انتظار می رود در یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی. این کافه همیشه پر از مردم زندگی اجتماعی, زندگی در اینجا و شلوغ با گفتگو.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *