رفتن به نوشته‌ها

بهترین مکان برای غذا خوردن در یوتا دره

[ad_1]

به عنوان ولتر اشاره کرد: “هیچ چیز می تواند بیشتر خسته کننده تر از خوردن و نوشیدن و اگر خدا به حال آنها ساخته شده است یک لذت به عنوان به خوبی به عنوان یک ضرورت است.” در اینجا برخی از یوتا دره بهترین رستوران ها – مطمئن شوید که به یک لذت است.

بهترین صبحانه

Hruska را Kolaches. این عجیب و جالب کمی نمای حق است در مرکز خیابان در پروو به راحتی در نزدیکی های مورد علاقه من استفاده کتابفروشی پیشگام کتاب. خود را kolaches ارزان هستند و تازه در تمام طول روز و صبحانه کامل برای ملاقات با دوستان و یا گرفتن چیزی بر روی بروید. مورد علاقه های شما مورد پسند گوشت-پر kolaches.

نفر دوم: Magleby است. بیکن. بیکن. افرا با طعم بیکن. این یک کلاسیک پروو ضیافت بزرگ برای لذت بردن از یک نشست صبحانه با خانواده.

بهترین تایلندی

تند تایلندی. این بهترین تایلندی مواد غذایی در کل ولی و آنها مقدار زیادی از رقابت. مورد علاقه شخصی من ظروف زرد کدو تنبل کاری با مرغ پد تایلندی. رستوران راحت است و خدمات است که همیشه سریع و دوستانه است.

بهترین و سریع و ارزان خوردن

مبنی بر لذات جسمانی ساندویچ. من صرف کمتر از 3 دلار بود و کاملا پر و آن را خوشمزه بود. من تند یا چیزی دیگر با پنیر خامه ای. بونو.

(دونده بالا: NuSkin کافه – خیلی خوب خیلی ارزان است. من پیشنهاد می کنم از enchiladas. و یکی از تخم مرغ در وعده غذایی صبحانه.)

بهترین برگر

بنابراین پروو بسیار اشباع شده با همبرگر مفاصل و دور از من به ادعا می کنند که تخصص در آن بهترین است, اما در حالی که من فکر می کنم در-N-Out است که سخت به ضرب و شتم پنج بچه و Smashburger به خوبی مبارزه کنند.

بهترین غذای

آنها عمدتا فقط باید لغزنده اما من واقعا فکر می کنم از آن به عنوان یک برگر مشترک… مارلی. (در غیر این صورت شناخته شده به عنوان هارلی دیویدسون کوره) خیلی خوب است. آن را دوست دارم. محل اصلی است که در Timponogos اما یک مکان جدید افتتاح شد در Riverwoods بازار در پرووو. هر دو فوق العاده هستند اما اگر شما می خواهید برای خرید یک هارلی برای رفتن خود را با نوار لغزنده.

بهترین رستوران درجه یک

اجتماعی. من کاملا عاشق همه چیز خوردم اینجا. بسیار درجه یک سرویس بسیار خوب بسیار خوب محیط و بسیار گران است. اما اگر شما به دنبال چیزی مشروع خوب در پروو ، من هرگز تا به حال در اینجا هر چیزی که من دوست دارم. من اغلب سعی به از نو خلق کردن وعده های غذایی من از آنجا در خانه – معمولا نه حتی آینده نزدیک به اصلی که به تایید من سوء ظن است که آنها با استفاده از سحر و جادو در آشپزخانه.

بنابراین وجود آنها هستند. چه هستند برخی از مورد علاقه خود را, یوتا, دره رستوران?

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.