رفتن به نوشته‌ها

تعطیلات ارزان به ترکیه – ترکیه بهترین استراحتگاه برای تعطیلات

[ad_1]

ترکیه است که یکی از تعطیلات مورد علاقه زمین های بازی و این زمین است که پل اروپا و آسیا جایگزین رم از مسافران هزاره (اگر چه بسیاری از آخرین بازدید قبل از آن آمد در لباس پوشیدن زره و تا به حال فتح و غارت در ذهن خود). به تجربه غنای این ملت شما فقط نیاز به دنبال مسیرهای خوبی مورد ضرب و شتم از دوران باستان است. از اولین ماقبل تاریخ و فرهنگ آناتولی – وطن – این شده است تقاطع تمدنها: این هیتیها یونانیان و ایرانیان و مغولان رومیان بیزانس, سلجوقیان Normans عثمانی, فرانسوی, انگلیسی ها و ایتالیایی ها را همه از طریق تصویب و چپ خود را در اثر این پیچیده ترین و زیبا از جوامع است.

در استانبول, صعود پله در خارج از اسکله ورود به بازار مصر و شما را پیدا خواهد کرد خود را در Rustem Pasha Camii یک گوهر از یک مسجد طراحی شده توسط معمار بزرگ عثمانی سینن و مماس با شکوه کاشی ایزنیک. در Termessos در سواحل مدیترانه تقلا کردن کوه های شیب دار راه و قبل از اینکه شما نهفته باستانی یونانی تئاتر نشسته چشمگیری در لبه یک پرتگاه. در Ihlara ولی در کاپادوکیه ناچیز سوراخ در صخره باز به مانند جواهر غار کلیساها و سرشار از شکوه بیزانس نقاشی های دیواری. در Antakya یکی دیگر از غار کلیسا است astoundingly که در آن پرستاران پیتر پولس و برنابا جمع آوری شده در, راز برای ایجاد و نام جدید خود را به دین مسیحیت است.

بیشتر توصیه می شود مکان برای دیدن در ترکیه:

1. مارماریس: مارماریس شده است خروج ترین استراحتگاه برای بازدید کنندگان که انتظار می رود خوب تعطیلات آرامش بخش. مارماریس است که احتمالا بیشتر اروپا از تمام تفریحی ترکیه اگر چه یک سرمایه گذاری به سه ماهه مدت کوتاهی نشان می دهد واقعا معمولی هوایی ترکیه. پیر مردان صندلی در سایه بازی تخته نرد فقط متری از پیشرفته تر میله در theseafront.

2. ICMELER: Icmeler بسیار نزدیک به عمده رفت و آمد مکرر مارماریس. فقط 5 دقیقه از سفر شما به ارمغان می آورد بیشتر آرام ساحل. این محیط آرام و مسری است و شما می توانید مصرف خود را روز آفتاب کاوش مارماریس و یا در نظر گرفتن سفر با قایق در اطراف خلیج. برای شب شما خراب برای انتخاب. Icmeler ارائه می دهد خود را در دامنه گسترده ای از رستوران ها و دیسکو و یا شما می توانید بازرسی مارماریس که در آن شب هنوز هم زنده.

3. بودروم: ساحلی چشم انداز در بودروم توسط سلیمان شبه خلیج ها و headlands غنی تقسیم شده است. در حدود نیم ساعت برای رسیدن به آنجا با کشتی یونانی جزیره Kós. بودروم قلب شب زنده داری برای مادری ترکی گردشگران و europians. امروز بدروم ترکیه است که روح از گردشگری هر تابستان بودروم تبدیل شدن به یک “سرمایه” از آرامش بخش, آهسته دویدن و شنا برای میلیون ها نفر از بازدید کنندگان از سراسر جهان است.

ترکیه کشور جادویی به کاوش. سواحل طلایی تاریخ باستان و دهان آبیاری آشپزی همه در انتظار شما است.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *