رفتن به نوشته‌ها

خرید رپورتاژ آگهی خبری تضمینی

گزارش تبلیغات چیست؟
گزارش آگهی متنی است که مارک یا محصول مورد نظر خود را در قالب اخبار توصیف می کند و در رسانه های معتبر منتشر می شود. با استفاده از گزارشگری آگهی ، می توانید از قدرت و اعتبار سایر سایتها برای ارتقاء مشاغل خود و بهبود رتبه سایت خود در Google استفاده کنید. این روش یکی از موثرترین و ایمن ترین روش های سئو و بهینه سازی سایت است. با داشتن گزارشگری خبری ، می توانید نام تجاری خود را به افراد زیادی معرفی کنید و از مزایای بهبود سئوی سایت خود برای مدت طولانی لذت ببرید. حال فرض کنید گزارش شما در سایتی قابل اعتماد توسط Google و سایتی با اقتدار بسیار بالا ارسال شده باشد … !! چه اتفاقی خواهد افتاد؟!؟

رپورتاژ دانشگاه قوی edu بخرید
همانطور که می دانید داشتن لینک از سایتهای دانشگاهی با پسوند edu یکی از بهترین بک لینک های موجود در اینترنت است و می تواند رتبه سایت شما را بسیار بهبود بخشد ، و چه میزان بهتر این بک لینک در قالب گزارش (بالاتر از آن شگفت انگیز می شود!) گرفتن بک لینک از این سایت ها تقریبا غیرممکن است و در صورت امکان با هزینه بسیار بالایی انجام می شود. اما ما در سئول گزارش تبلیغات را با کمترین هزینه برای شما انجام خواهیم داد …

گزارش تبلیغات دانشگاهی را خریداری کنید

مزایای خرید گزارش در سایت های معتبر دانشگاه
تأثیر زیادی در بالا بردن کلمه کلیدی شما در Google دارد
دامنه اختیارات (DA) و صفحه قدرت (PA) را سریعاً افزایش دهید
به دلیل دریافت لینک از یک سایت معتبر دانشگاه ، نمره اسپم را کاهش دهید
رتبه اعتماد (ضریب اعتماد Google) سایت خود را با Google افزایش دهید

بیننده ویدیو

00:00
02:33

قیمت و هزینه گزارش آگهی
با خرید این سرویس ، هزینه بسیار کمتری برای ارسال گزارشی در سایت قدرتمند پرداخت می کنید. (قیمت گزارش سایت زومیت با اقتدار 49 135000 تومان است!) اما قیمت یک گزارش دانشگاه با قدرت بالای 70 و 80 تنها 300 هزار تومان است که برابر با قیمت یک سایت خبری فارسی با اقتدار 20 و 30 است !

در این سرویس از سایت سئولایت ، ما گزارشی از سایتهای دانشگاه قوی برای شما ارسال خواهیم کرد و صلاحیت برخی از آنها بالغ بر 80 نفر است و با اطمینان می توان گفت که تعداد سایتهای ایرانی با این اقتدار کمتر از انگشتان دست است یک دست. همه پیوندها دنبال کننده هستند.

<< توجه: تخفیف های استثنایی در گزارش ها محدود است! >>

متن گزارش می تواند از 500 کلمه تا 1500 کلمه با 3 تصویر باشد. علاوه بر این ، هم از متن فارسی و هم انگلیسی قابل استفاده است.

توصیه می کنیم برای به دست آوردن نتایج بهتر ، تعداد پیوندها نباید از 3 فراتر رود (اگرچه می توانید لینک های بیشتری را ترک کنید). می توانید قبل از “خرید گزارش های دانشگاه” از ما مشاوره بگیرید.

نمونه هایی از کارهای ما که به شدت تحت تأثیر گزارشگری دانشگاهی قرار گرفته اند ، سایت های زیر هستند:

سایت علی بابا برای فروش بلیط هواپیما
سایت با کلمه-استخراج بیت کوین- و -rent miner- در رتبه 2 در گوگل قرار دارد
سایت با کلمه-تعمیرات موبایل- در رتبه 4 گوگل قرار دارد
برای ارسال گزارش به یک حساب کاربری و دسترسی به وبلاگ های دانشگاه بروید
برخی از دوستان و یا وب مسترهای SEO به یک وبلاگ دائمی کالج احتیاج دارند تا به آنها کمک کند سئوی خارجی را برای سایت های خود دریافت کنند. ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که به برخی از وبلاگ های دانشگاه دسترسی پیدا کنید. برای خرید یک حساب کاربری می توانید با ما در واتس اپ تماس بگیرید و دسترسی اختصاصی به سایت های دانشگاه برای ورود به محتوا در زیر آنها داشته باشید.

توجه: سئولایت یکی از ارائه دهندگان برتر گزارش های دانشگاه باکیفیت است.

گزارش در سایت دانشگاه edu

گزارشگری با قدرت بالا edu (دانشگاه) را بخرید
گزارش های نمونه را می توانید در زیر به همراه قیمت گزارشات آگهی و نمونه ها مشاهده کنید:

نمونه هایی از رپورتاژ آگهی خبری در اینجا

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.