رفتن به نوشته‌ها

خنده بودا – یک Hotei مجسمه برای Bartenders – یک حامی?

[ad_1]

من می خواهم دیده می شود Hotei مجسمه بسیاری از سال قبل از من همیشه می دانستم که چه کسی یا چه چیزی آن را به معنای. زمانی که من یک پسر جوان من اغلب کاهش یافته است در خانه مادر بزرگ برای بچه نشسته و از شوهرش خدمت کرده بود در جنگ جهانی دوم برای نیروی دریایی در جنگ برای ژاپن شد آشنا با فرهنگ و هنر; و در نتیجه به ارمغان آورد و چند خنده بودا مجسمه برای تزئین خانه خود را با. آنها طلا leafed و بسیار زیبا. در آن زمان من نا آشنا بود که بودا بود و فقط نگاه آنها را به عنوان احمقانه دکوراسیون.

من فکر می کنم من برخورد دوم با دیدن یک Hotei مجسمه به عنوان یک preteen, در سن 13 سال زمانی که من در یک چینی رستوران و مواد غذایی پدر و مادر من عاشق مکرر. یک بار دیگر من هرگز پرداخت خنده مجسمه بودا هر گونه توجه و فقط شکل آن فرهنگی تزئینی قطعه.

سپس به عنوان یک بزرگسال دیدم Hotei مجسمه در بالای شهر, شیخ, فروشگاه لباس که در آن دوست من مدیر بود. من از او پرسید که چرا آنها تا به حال یک بودا در نزدیکی نقدی خود را ثبت نمائید. او توضیح داد که صاحب ایده و آنها آن قرار داده شده وجود دارد موفق باشید برای کسب و کار.

وقتی که من کمی تحقیق در اینترنت, من قادر به تایید این افسانه هاو روایات قومی از قرار دادن یک Hotei مجسمه در یک محل کسب و کار موفق باشید. برخی می توانید این نرم افزار از فنگ شویی. فنگ شویی یک مجتمع بدن از دانش است که نشان می دهد که چگونه به تعادل انرژی از هر فضایی برای اطمینان از سلامت و خوشبختی برای مردم ساکن در آن است.

آنچه تعجب من بیشتر شد که Hotei یا خنده بودا در نظر گرفته شده است یک “حامی” از رستوران و بار من. چگونه است که یک راهب بودایی [Budaishi (d. 917)] دریافت با تمجید مسیحی اصطلاحات “حامی” و این که چه کسی آن است که یک “مسیحی عبارت است از اعمال به عنوان برکت کار bartenders? Ha! در حال حاضر این نوع از boggles ذهن است.

ما هنوز در لمس جدی حقایق یا اطلاعات در مورد یک Hotei مجسمه و افسانه هاو روایات قومی در مورد او اما من مانند پشت داستان چگونه خنده بودا تبدیل شدن به معروف. “Budaishi; یک راهب چینی بود گفت: به صرف زندگی خود را تغذیه گرسنه و فقیر از پارچه گونی. در واقع زمانی که ترجمه مستقیم “کیسه های پارچه” به معنای واقعی کلمه به معنی “Hotei”. چه چیزی باعث این Hotei بودا پس از آن ؟ خوب این باید باشد که خود را بزرگ پارچه گونی بود گفت: هرگز اجرا از موضوعات… ساخت آن/او جادویی و “به عنوان راه رفتن با الوهیت. “

یک چیز برای مطمئن… این مقاله تنها لمس کردن در صرف سطحی از پیچیدگی و symbolisms در حال حاضر زمانی که تحقیق و یا صحبت کردن در مورد یک Hotei مجسمه.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *