رفتن به نوشته‌ها

داستان آهنگ نمکی

[ad_1]

داستان نمک-فروشنده (در فارسی این فروشنده است که شناخته شده به عنوان آهنگ نمکی) یکی از این خاطرات است که متصل به یک سبک زندگی در ایران. من مطمئن هستم که بسیاری از ما که متولد و بزرگ شده در ایران را به یاد داشته باشید این شخصیت به دلیل تکراری با صدای بلند موسیقی و گاهی اوقات صدای پر سر و صدا.

آیا ما به خاطر صدای نمک-فروشنده در اوایل آن روز تابستان هنگامی که ما هنوز هم بودند تخمگذار پایین در ما سرد تخت یا giggling در اطراف با ما خواهر و برادر?

ما به یاد بیاورید که چگونه مادران ما خواهد پرش و گرفتن تمام uneatable نان به این مردان ؟

بسیاری از ما ممکن است به یاد داشته باشید صدای نمک-فروشنده که می تواند شنیده شود در هر نقطه در خانه. نمک-فروشنده بود چندکاره مردی بود که مورد استقبال ما مادران و زنان ما در هر کوچه و خیابان. او برای هیچ چیز اما ما قدیمی uneatable و قالب نان. برخی سخاوتمندانه زنان خواهد او را به یک طعم و مزه مواد غذایی که آماده کرده بود و یا یک قطعه از کوکی ها آنها را در آشپزخانه و یا فقط او را در یک لیوان آب یخ زده است.

تعداد تعاملات با این نمک-فروشندگان و یا دیگر فروشندگان بودند پویا ترین در سراسر ایران در سال جدید است. مقدار کمی از پول نقد و یا برخی ارائه شد که دست به این مردان را به خانه به خانواده خود را. مردم به اشتراک گذاشته شده, مواد غذایی, موضوعات, پول, و بیشتر از همه امیدوارم که با فروشندگان که به درب آمد.

آهنگ نمکی خواهد آمد هفته پس از هفته و او را هرگز فراموش نکنید فریاد نام او را با صدای بلند: Namakie-Namakie. من حدس می زنم او دوست داشت به تماس و نام خود را و اجازه دهید مردم در مورد حضور او. ما آهنگ نمکی تا به حال فوق العاده با صدای بلند. او می تواند فریاد زدن در طول کل سه ماهه به منظور اعلام ورود خود را.

صدای او تا به حال یک آهنگ یک تن یک الگوی خاص و ریتم است که به خوبی شناخته شده برای زنان است. من هنوز هم می تواند شنیدن این صدا در ذهن من و من دیوانه نیست.

صدای او را به نوعی تشویق زنان به گام از خانه های خود را به منظور به دست در تمام نان که در واقع ذخیره شده برای او. که نان از روز قبل یا روز قبل از.

او می رسند در زمان های مختلف روز و بیشتر در تابستان بار. آهنگ نمکی معمولا یک پیرمرد به سختی کار یکی که بازدید ما چهارم با یک خر حمل همه خود را متعلق.

این خر بیچاره انجام دو کیسه پر از یکی نمک در یک طرف و یکی دیگر شامل نان بود که جمع آوری در آن روز. من مطمئن هستم که چه مدت او می تواند راه رفتن روزمره که آیا او تا به حال یک نوع از قرارداد با نمک-فروشندگان و این که آیا او تا به حال یک یا چند خیابان به بازدید در هر روز.

شاید این مردان با یکدیگر می دانستند و آنها را به فروش نان به همان مکان است.

نمونه آهنگ نمکی به نظر می رسید به من حداقل یک مرد با یک سطح پایین تر از آموزش و پرورش و یا هیچ چیز در همه. این مرد یا مردان مانند او تا به حال به احتمال زیاد نقل مکان به یک شهر بزرگ مانند تهران در حالی که ترک یک کشاورز ، آهنگ نمکی نیز می تواند یک مرد که تا به حال هیچ فرصتی دیگر برای پرداخت بهتر کار می کنند. این آهنگ نمکی بود یک حرفه ای برای خود و ما افراد را می برد که نام هنگامی که آنها پر شده در “موقعیت”.

به عنوان یک کودک ما با استفاده از به تعجب آنچه این مرد را با این نان است. خواهد به او غذا خوردن همه آنها را ؟ خواهد او را بزرگ خمیر و پخت نان بیشتر? من اعتقاد دارم که این مردان خواهد رفت و فروش تمام کسانی که نان به کشاورزان محلی که تا به حال گاو و بره جوجه خروس و سایر حیوانات است.

اگر این اتفاق افتاد که ما از دست رفته بود آهنگ نمکی مادر من ناراحت خواهد شد تعجب چه باید بکنید با تمام نان که ما خورده بود در طول هفته. مادران ما نیز تعجب می کنم که آنچه که او را برای بازدید از خیابان ما.

یکی دیگر از ویژگی های آهنگ نمکی بود که او می تواند به عنوان یک شکل هیولا برای ترساندن کودکان و آنها را به رفتار درست است. این روش را معمولا ترساندن کودکان و افراد مسن هستند.

من حدس می زنم ما گفته شد که اگر ما رفتار می کنند و سپس این نمک-فروشندگان خواهد ما را دور. این یک تهدید بود که ما تا به حال در اطراف ما به عنوان کودکان حداقل در خانواده است. این یک بلوف است و ما کودکان اطلاع می دهد که به زودی به دلیل در ذهن ما هیچ مادران را از فرزندان خود را به یک آهنگ نمکی.

به هر حال این داستان از آهنگ نمکی. Poran Poregbal, Vancouver, B. C

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.