رفتن به نوشته‌ها

داشتن عروسی خود را در شربروک قلعه در گلاسکو

[ad_1]

اگر شما خود در اسکاتلند در گلاسکو و سپس دوست داشتنی شربروک قلعه قطعا محل برگزاری عروسی را در نظر بگیرید. مجموعه ثروتمند حومه Pollokshields در گلاسکو شربروک قلعه زیبا مربوط به بارون ماسه سنگ قرمز, هتل, با, دوست داشتنی, باغ آراسته.

آن محل ایده آل برای برگزاری مراسم عروسی در گلاسکو به دلیل آن است که تنها ده دقیقه از مرکز شهر و پانزده دقیقه از فرودگاه بین المللی گلاسکو.

آن ساخته شده بود در سال 1896 توسط غنی گلاسکو تاجر به نام جان موریسون و یک مثال فوق العاده از اواخر ویکتوریا ناز و نعمت. یکی از آن بیشتر غیر معمول ویژگی های معماری است که راه اتاق واقع در سه طرف با شکوه سالن و راه پله. این راه پله فوق العاده پس زمینه برای هر عروسی عکس.

شربروک قلعه یک هتل چهار ستاره و نیز ارائه می دهد طیف گسترده ای از لوکس, اتاق خواب و سوئیت سالن رستوران و امکانات تا دو صد مهمانان.

این قلعه دارای مجوز به عمران و یا مراسم مذهبی و این را می شد در سالن اصلی تراس و یا در یکی از اتاق های خصوصی. این مکان های مختلف می تواند از شش به یک صد و هشتاد و مهمانان بنابراین هر اندازه از عروسی برگزار می شود, در قلعه.

برای هر عروسی آنها را به یک عروسی هماهنگ و استفاده از بخش خصوصی, باغ, تراس, و پله برای عکس. همچنین یک نوار وجود دارد که می تواند همچنین ارائه تنقلات.

برخی از خدمات اختیاری عبارتند از:

  • رانده راننده ماشین عروسی
  • انتخاب مناطق در هتل برای مراسم
  • وزیر یا برگذار برای انجام مراسم
  • یک پیپر به بازی زمانی که مهمانان می رسند و به لوله عروس در مراسم
  • استاد از مراسم روز
  • یک انتخاب از سرد و گرم canapes برای مهمان ورود

شربروک قلعه شهرت خوبی در گلاسکو برای برنده و ناهار خوری. برای عروسی این ارائه می دهد طیف گسترده ای از نوشیدنی و مواد غذایی منوها را با توجه به هر سلیقه و بودجه.

خود را به تازگی مرمت اتاق خواب اطمینان حاصل شود که مهمانان لذت بردن از بهترین از راحتی و نهایی در آرامش است. هر اتاق مهمان طراحی شده است به پایان رسید و به بالاترین استانداردهای ممکن با شاه به اندازه دو یا دو تخت و en مجموعه حمام و یا اتاق دوش.

تمام اتاق شامل یک تلویزیون صفحه تخت تلفن شماره گیری مستقیم, مهمان نوازی, سینی, لوازم آرایش و سشوار و مطبوعات شلوار با خدمات اتاق از خواب بیدار کردن تماس ها و روزنامه ها در درخواست. تمام اتاقها دارای دسترسی به اینترنت و Wi-Fi.

با شکوه و با ابهت و لوکس شربروک قلعه فوق العاده محل برای هر اسکاتلند عروسی.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *