رفتن به نوشته‌ها

رستوران مدیریت آموزشی – کارشناسی ارشد 6 ثابت مراحل مصاحبه به استخدام هنرمندان بالا

[ad_1]

آیا می دانید صنعت رستوران استخدام بیش از 12 میلیون نفر در ساخت آن از سازمان ملل بزرگترین کارفرما در خارج از دولت ؟ در همان زمان صنعت مواد غذایی تجارب بالاترین گردش مالی کارمند از هر صنعت به طور معمول بین 100 تا 300 درصد است.

در نظر گرفتن زمان برای راه اندازی موفق یک فرآیند مصاحبه به استخدام یک تیم شکاف و جلوگیری از شتابزده و با عجله تصمیم گیری خواهد پرداخت کردن در دراز مدت است. استخدام حق کارکنان را بریده بریده گردش مالی و هزینه های استخدام و تحریک مهمان وفاداری و مثبت کلمه از دهان تبلیغات.

مراحل ذکر شده در زیر کمک خواهد کرد که شما را به ساخت مناسب استخدام گیری:

گام اول: سرمایه گذاری در صف مقابل کار: خودتان را برای موفقیت با اختصاص مقدار مناسب از زمان برای سازماندهی و ساختار در طول کل فرآیند استخدام. تاسیس سازمان سیستم اجازه خواهد داد که شما را به انجام مصاحبه در طول روز است. شما می توانید خطر از دست دادن یک کارمند واجد شرایط با محدود کردن خود را با بیش از حد محدود ساعت. به دنبال پیشنهاد میشود مراحل زیر را هنگامی که شروع اولیه کار مورد نیاز:

1. تصمیم بگیرید که چه موقعیت نیاز به اطمینان از شما در حال ملاقات خود را در بودجه نیروی انسانی مورد نیاز.

2. ایجاد مشخصات کار با معیارهای خاص. از خودتان بپرسید “چه نوع فرد است که بهترین جا برای این کار ، و “چه نوع تجربه و سابقه باید از آنها دارای؟”

3. تعیین گرد و مجموعه ای از سوالات و توسعه به سوالات بر اساس چه اطلاعات شما می خواهید برای استخراج از نامزد خود را به منظور دیدار خود را در استخدام اهداف است. بپرسید که نمی خواهد یک تحریک ساده “بله” یا “نه” اما در عوض شروع گفتگو. شما را در تدوین و فرموله کردن سوال اضافی به عنوان شما شروع روند مصاحبه. کاوشگر عمیق تر به روشن به عنوان مصاحبه شونده پاسخ به سوال اصلی. زمانی که یک نامزد را فراهم می کند یک generic یا گسترده پاسخ نترس به حفاری های عمیق تر و از آنها بخواهید برای نمونه. بپرسید نه هر غیر قانونی مسائل مربوط به جنسیت و سن و نژاد از کار انداختن یا هر نوع تبعیض.

در اینجا سه نوع از سوالات است که به شما کمک خواهد کرد بازیابی اطلاعات شما نیاز:

یخ شکن

یخ شکن سوال شل نامزد می دهد و او هم به گرم کردن قبل از اینکه شما بخواهید دقیق و کار-سوالات مرتبط. این سوال آسان به پاسخ نیست و تهدید آمیز به نامزد.

نمونه سوال: “چگونه است که روز خود را برای رفتن تا کنون?” یا “چگونه بود, ترافیک در راه است ؟

پاتریک Pendola صاحب سوت توقف کوره رستوران واقع در ایمنی بندر فلوریدا می گوید: “کمک به نامزد احساس در سهولت بسیار مهم در روند مصاحبه…آرام تر و راحت احساس می کنند که بیشتر آنها را آزادانه صحبت می کنند اجازه دادن به نگهبانان خود را پایین. به این ترتیب ما می توانید به دست آوردن اطلاعات به عنوان آنجا که ممکن است و امکان استفاده کامل از روند مصاحبه”.

پس زمینه

پس زمینه سوال جمع آوری اطلاعات بیشتر از نامزد سابقه کار.

نمونه سوال: “چرا شما خود را ترک آخرین کارفرما؟” یا “چه مدت شما بیکار در آن وقفه?”

رفتاری

رفتاری سوال شناسایی صفات رفتاری و ویژگی های مورد نامزد بنابراین شما می توانید یادگیری در مورد راه او رفتار می کند و چه صفات او/او دارای.

نمونه سوال: “لطفا به من یک مثال خاص از زمان هنگامی که شما تا به حال برای مطابقت با سیاست های که شما با آن موافق نیست.” یا “به من بگو در مورد وضعیت اخیر که در آن شما را مجبور به مقابله با یک کار بسیار ناراحت مشتری و یا همکار.”

گام دوم: بررسی رزومه/نرم افزار برای دیدن اگر وجود دارد یک کار بالقوه مناسب است. مورد نقد و یک سر نامزد/نرم افزار تعیین خواهد کرد اگر نامزد حکم اولیه غربالگری و یا مصاحبه. در اینجا برخی از راهنمایی پیشنهاد شده که بررسی رزومه/نرم افزار:

1. واقع بینانه و منصفانه و بدون اینکه بیش از حد مشتاق به دور یک رزومه کاری/نرم افزار به دلیل چند نگرانی های جزئی. بودن بیش از حد بحرانی را به محدود کردن انتخاب های خود را و خود را کوچک و استخر از نامزدها. فکر می کنید در مورد موقعیت شغلی و مسئولیت لازم در سطح آموزش و پرورش قبل از از بین بردن رزومه/برنامه های کاربردی. برای مثال چند غلط املایی نباید توجیه حاکم کردن یک نامزد استفاده از موقعیت شغلی به عنوان یک آشپز است.

2. شناسایی/تمرکز خود را قطع معامله و مهم ترین معیار برای اولین بار نگه داشتن در ذهن خود تثبیت مشخصات کار. برای مثال اگر بخشی از پروفایل شما نیاز به نامزدها به تجربه قبلی در صنعت رستوران با هدف کشف این برای اولین بار است.

3. در یک قطعه جداگانه ای از کاغذ و یا بر روی یک کپی از رزومه کاری/نرم افزار توجه داشته باشید هر مورد پرچم قرمز یا مناطقی که حکم بیشتر روشن شدن و آماده به بحث در مورد آنها با نامزد. و سپس آماده سازی مناسب سوالاتی که به شما کمک خواهد کرد پروب بیشتر و کشف روشن شدن شما نیاز دارید. هرگز هر گونه نظر در نوشتن مربوط به تبعیض مانند جوان و زیبا و یا سنگین تنظیم شده است.

گام سوم: انجام غربالگری اولیه. در بسیاری از مواقع از آن است که مفید به کارفرما برای انجام یک غربالگری اولیه در تلفن قبل از راه اندازی یک مصاحبه. غربالگری اولیه کمک خواهد کرد که تعیین اگر نامزد حکم یک “فرد” ، این زمان خوبی برای پرس و جو در مورد او/او سابقه کار. نامزد سابقه کار بهترین شاخص از/آینده شغلی موفقیت است. برخی از مناطق به پرس و جو در مورد عبارتند از: شروع تاریخ پایان تاریخ و دلایل ترک قبل از شرکت. همچنین غربالگری اولیه است که یک فرصت خوب برای تایید شماره از ساعت و روز نامزد برنامه به کار می کنند. به طور مستقیم پس از غربالگری اولیه فاز و یا بعد از آن در روند مصاحبه شما می توانید تماس بگیرید نامزد مراجع ذکر شده در رزومه کاری/نرم افزار. نگه داشتن در ذهن است که کارفرمایان در حال محدود توسط قانون به نوع اطلاعاتی که آنها می تواند از انتشار حدود یک کارمند.

گام چهارم: آماده شدن برای مصاحبه. آماده بودن برای مصاحبه خود را نشان خواهد خود را نامزد که شما حرفه ای و فرآیند استخدام به طور جدی. آماده با زیر برای مصاحبه:

• نوت بوک

• قلم

• سوالات مصاحبه

• یک کپی از رزومه کاری/نرم افزار همراه با یادداشت های

گام پنجم: انجام فرایند مصاحبه. در حالی که مراحل قبلی مهم است به انجام در استخدام, روند, روند مصاحبه جامد است راه برای تعیین اگر یک کارمند متناسب و دارای توانایی به عنوان یک بازیگر جامد در شرکت خود را. مراحل زیر را در هنگام انجام فرایند مصاحبه:

1. اطمینان از طرز فکر شما باز است و بدون هیچ گونه مفاهیم preconceived

2. پیدا کردن یک محل آرام در رستوران خود را که خواهد کشت یک محیط آرام و یکی که در آن شما مختل نمی شود.

3. انجام طرح به نشستن پشت یک میز. این می تواند ایجاد یک وضعیت تهدید آمیز با شما در قدرت و موقعیت. به جای هدف به موقعیت خودتان را به در و حتی زمین با نامزد با نشستن side-by-side

4. بر نامزد ورود, لرزش دست خود و ارائه او یک نوشیدنی

5. آماده برای گوش دادن ارائه مداوم از تماس با چشم و مشاهده زبان بدن است. توجه داشته باشید اگر نامزد بگرداند و یا به نظر می رسد در این طبقه در هنگام صحبت کردن. همچنین توجه داشته باشید اگر آنها نمایش هر فقیر عادات مانند آدامس.

6. شرکت در بحث کوچک و درخواست برخی از یخ شکن سوالات به استراحت مصاحبه شونده.

7. درخواست مصاحبه شونده به توضیح هر یک از مناطق از نگرانی/پرچم قرمز. برای مثال اگر نامزد برنامه نشان می دهد که او/او در سمت چپ چندین شغل پس از یک دوره کوتاه از زمان مطمئن شوید که او/او دلیلی روشن.

گام ششم: نزدیک مصاحبه. این مهم است که به مصاحبه قوی و مثبت داشته باشید و پایان آن را تنها پس از شما به دست آورد تمام اطلاعات شما نیاز دارید. برای صرفه جویی در زمان کوتاه مصاحبه اگر شما 100% خاص یک نامزد خاص مناسب است. در اینجا برخی از دستورالعمل در پایان این مصاحبه:

1. درخواست نامزد اگر او هر گونه سوال.

2. توضیح “گام های بعدی” به نامزد. برای مثال اطلاع رسانی نامزد که شما را در مصاحبه چندین نامزد برای این موقعیت و به شما اطلاع آنها از وضعیت خود در عرض یک هفته. آن است که یک عمل خوب به دنبال با همه نامزدها اگر زمان شما اجازه نمی دهد که این, شما ممکن است به آنها بگویید که شما را مطلع خواهد کرد آنها را اگر آنها در نظر گرفته خواهد شد برای مصاحبه دوم یا اعتبار خود را/مدارک مناسب هستند را به حرکت به مرحله بعد.

3. لرزش نامزد دست بصورتی پایدار و محکم و با تشکر از او و یا او را برای مصاحبه با موقعیت

در نظر گرفتن زمان به استخدام راه درست کمک خواهد کرد که شما به راحتی و نسبتا ارزیابی متقاضیان کار. استخدام کارکنان که مناسب برای رستوران شما خواهد شد نیاز به زمان کمتر برای مدیریت, آموزش, مربی, و توسعه. و مهم ترین مونتاژ یک تیم برنده خواهد شد بیش مهمانان خود را و ایجاد یک تجربه به یاد ماندنی و در نتیجه افزایش سود.

لطفا توجه داشته باشید: Five Star آموزش نمایندگان هستند نه قانون استخدام متخصصان است. اطلاعات فوق به معنای به عنوان یک راهنما تنها. لطفا مشورت با یک کار وکیل در حوزه قضایی خود را برای اشتغال قانون و مسائل حقوقی.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *