رفتن به نوشته‌ها

روپرت اورت زندگینامه

[ad_1]

من برای اولین بار کف چشم بر روپرت اورت زمانی که او منفجر شد و در لندن, صحنه ای در اواخر دهه هفتاد. من vegetating در هوشمند نشستن شام برای اندی وارهول در تازه مرمت غذای مرکب از گوشت وارد رستوران در جاده پادشاهان. آن استفاده می شود خوب عادی, رستوران, جمعیت عمدتا توسط دارو از اعضای اشراف بریتانیا که در آن شما می توانید نشستن در جداول چوبی و سقوط با خوشحالی به سوپ خود را. سپس Nicki Haslam اجتماعی دکوراتور داخلی قرار داده و سفید مواج چادر روی سقف تبدیل به رستوران به یک پرمدعا بدوی مدل دهید سناریو.

‘رستوران بسته بندی شده بود. وجود دارد هیچ جایی برای نشستن بود اما در مورد سقوط پس از من فشرده به لبه banquette بود و سریع چرت زدن. چند دقیقه بعد من باز چشم من به پیدا کردن سه فوق العاده چهره به من نگاه کن با سرگرمی. لیدی دیانا کوپر عینک کلاه مانند یک رسانه است آباژور با کاکل سفید. در کنار او نشسته اندی وارهول تحت عجیب و غریب پراکسید کلاه گیس plonked اشتباه راه دور بر روی سر خود را و بیانکا Jagger بود براق و درخشان کنار من با خوشمزه بو پماد در موهای او. ما در معرفی خودمان و من عذر خواهی کرد با نیم باز کردن چشم برای نفوذ’ یک نقل قول از “فرش قرمز و دیگر پوست موز” روپرت اورت را اخیرا منتشر کرد.

حافظه من آن است که روپرت یورش برده و به رستوران و گستاخی plonked خود را در پایین در کنار بیانکا و به سرقت برده نشان می دهد. همه چشم به در او را به عنوان این خوش تیپ به دنبال مزاحم داشتند حرف زدند تا او مثل هیچ فردا. اما “فرش قرمز و دیگر پوست موز” است و روپرت زندگینامه و نه من.

روپرت اورت است که استعداد بازیگر که نقش به عنوان پسر بنت در “کشور دیگر” در سال 1984 لعنتی او را به بین المللی ستاره شدن. پس از آن او کار می کرد به صورت دوره ای در مرحله, به طور خاص برای گلاسکو شهروندان و به نظر می رسد در تعداد بی شماری از ‘A’ لیست فیلم از جمله “رقص با یک غریبه”, “جنون شاه جورج سوم” و wowed هالیوود برای کار خود را در “بهترین دوست من در عروسی” که در آن او به تصویر کشیده جولیا رابرت, گی, بهترین دوست. در سال 2007 او دیده خواهد شد در Matthew Vaughn فیلم جدید “استارداست” که او در آن شرکت ستاره با رابرت دنیرو و میشل فایفر و “شرک سوم” که در آن خود را متمایز صدای دوباره فراهم می کند و شاهزاده جذاب ،

روپرت (‘Roopie Poopie’ را به دوستان خود) است و بر خلاف اکثر مدرن و روز مشهور است که استخدام تواند ghostwriters به اسکریپت داستان زندگی خود را. بر خلاف Jordans از این دنیا او را از لحاظ جسمی نوشته زندگینامه خود با عنوان “فرش قرمز و دیگر پوست موز” و انجام یک کار بسیار خوب بیش از حد. او در درجه اول یک بازیگر اما داستان زندگی خود را بسیار خوب نوشته شده است و او می تواند به راحتی عبور بیش از به تبدیل شدن به یک نویسنده حرفه ای اگر قطعات خشک. اما او به عنوان یک شخصیت بازیگر را به عنوان به خوبی به عنوان یک پیشرو در انسان است که مفهوم به نظر می رسد بسیار بعید است.

من gobbled, Rupert Everett, را هیجان انگیز, افراد مشهور پر داستان زندگی. من نمی توانستم آن را قرار داده پایین. برای من, من فکر کردم اوایل فصل خود را در مورد سال های شکل گیری بودند و جالب ترین. یکی واقعا می شود به می دانم که نویسنده زمانی که او می نویسد amusingly در مورد دوران کودکی و تحصیل: دبستان مدرسه, به دنبال Ampleforth کاتولیک عمومی مدرسه شبانه روزی, جایی که او تحصیل کرده بود توسط راهبان. روپرت آورده شد خود را upper-class پدر و مادر در یک خانه رعیتی صورتی با خندق احاطه شده توسط مزارع ذرت اسکس.’ پدر او یک عمده در دوک ادینبورگ Wiltshire هنگ قبل از تبدیل شدن به یک دلال سهام شرکتها. آن را تعجب آور است که روپرت معلوم بود تا هنری. اما اولین فیلم مادرش او را به دیدن شد ‘Mary Poppins’ ساخته شده است که تاثیر بسیار زیادی بر روی او. در سال های بعد او را بازی جولی اندرو پسر در “دوئت برای یکی”.

و سپس هنگامی که مری پاپینز پرواز بدون زحمت به این فیلم چیزی تغییر برای همیشه. آن بود که جولی اندروز نگاه و رفتار تا حدودی شبیه من شود ؟ روپرت به یاد می آورد.

روپرت اورت را رقم دارای یک رشته از دختر زیبا از جمله توفانی love affair با Beatrice Dalle, این بازیگر فرانسوی. متاسفانه برای خود طرفداران زن او در حال حاضر کاملا گی. او showbusiness حکایات در مورد Dalle و معروف دیگر دختر یعنی مدونا, جولیا رابرتز, شارون استون و Doniatella ورساچه در حال روشنگری که تعجب آور نیست به این زنان معروف در میان نزدیک ترین دوستان است. اگر چه روپرت نمی ظرف خاک در کتاب خود او ساخته شده تا آن ها را با نوشتن سرزده حکایات در مورد افراد مشهور دوستان است. ‘مدونا کباب در خانه زیبا در خلیج.. آن ایستاده بود در مقابل یک گستره دریا و آسمان و حال عجیب و غریب, خالی از سکنه احساس. شما نمی خواهد می دانم که او زندگی می کردند وجود دارد; هیچ چیز شخصی در درون آن است.’

روپرت یک ناظر دقیق و شوخ مفسر در مورد وحشی escapades در پر زرق و برق زندگی. او قطعا یک مرد که دوست دارد از مردم است و یک هدیه برای wittily نوشتن در مورد آنها را بدون اینکه کینه جو و یا bitchy. او همچنین می داند که چگونه به خنده در خودش. زمانی که او سعی اینترنتی, او می نویسد: ‘در فرانسه که در آن زمان وجود داشت چیزی به نام mintel بود که مانند یک کامپیوتر متصل به تلفن خود را. وجود دارد یک صفحه نمایش و یک صفحه کلید و شما می توانید کروز آنلاین, بنابراین در شب من را در تماس با مردم در سراسر منطقه و سپس Mo و من در ماشین با ما, نقشه, به روستاهای, Alpes Maritimes, و یا به برخی از حومه شهر مارسی تنها برای پیدا کردن که جوان ورزشکار المپیک که تا به حال نوشته شده است به طوری disarmingly در مورد خود چابکی در واقع یک roly-poly بیکر خواهد بود که سخت تحت فشار قرار دادند به لمس انگشتان خود را, اجازه دهید به تنهایی هر چیز دیگری است.’ Mo شد و معشوق خود را سیاه و لابرادور, و هنگامی که او درگذشت روپرت نوشت: پس movingly در مورد از دست دادن بهترین دوست خود می کردم.

“فرش قرمز و دیگر پوست موز” است که به خوبی نوشته شده و سریع خواندن در مورد یک iconoclastic هنرپیشه هیجان انگیز زندگی و چه کسی می داند ؟ یک فصل از کتاب ممکن است یک روز بود اقتباس برای روپرت در آمدن از سن داستان. او ایده آل خواهد بود برای ساخت یک فیلم در مورد برخورد خود را با کشیدن ملکه در Bois de Boulogne زمانی که او یک پسر بود. اگر این فیلم معلوم می شود که, خنده دار, رنگی, خطر ناک و پیچیده به عنوان زندگینامه آن خواهد بود و قطعا ارزش دیدن دارد.

حق طبع و نشر:2006

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *