رفتن به نوشته‌ها

زنجبیل, خواص درمانی: بسیاری از شرایط رفع 5000 نفر در سال ادویه

[ad_1]

زنجبیل نه تنها یک ادویه است که استفاده شده است برای قرن ها توسط آسیایی هند و فرهنگ آن نیز یکی از موثر ترین دارویی مواد غذایی در وجود است. زنجبیل گرم و ملایم و تند عطر و طعم و آن را به عنوان چای به عنوان یک چاشنی برای غذاهای دریایی و ظروف بزنید به عنوان یک پودر مکمل های تغذیه ای و به عنوان یک ادویه سس ها و محصولات پخته شده است.

مطالعات جدید تایید آنچه که شناخته شده است در مورد زنجبیل برای بیش از 5000 سال – آن را درمان تهوع و ورم مفاصل میگرن و سندرم قبل از قاعدگی و ناراحتی معده و افزایش عملکرد مغز و حافظه.

زنجبیل برای تهوع

یک مجله پزشکی بریتانیا را بررسی مطالعات مختلفی که انجام می شود فواید زنجبیل برای تهوع و استفراغ است. محققان دریافتند که این مطالعات بر روی زنجبیل برای دریازدگی صبحگاهی و شیمی درمانی تهوع ناشی, نشان داد نتایج مثبت برای زنجبیل بر آن موثر است.

تسکین سندرم قبل از قاعدگی از زنجبیل

برای زنان مبتلا به PMS دانشمندان در دانشگاه علوم پزشکی تهران در مقایسه با کپسول زنجبیل با دو نوع مختلف از داروهای ضد التهابی. 150 نفر از زنان شرکت کردند و آنها را به سه گروه تقسیم شدند. کسانی که در زنجبیل گروه در زمان 250 میلی گرم. کپسول پودر زنجبیل ریشه. اعضای دیگر گروه دریافت داروهای ضد التهابی (مفنامیک اسید یا ایبوپروفن کپسول).

زنان شدت علائم تسکین درد و رضايت از درمان در دو گروه مقايسه شد پس از یک دوره قاعدگی. در پایان پنج ماه مطالعه زنجبیل نشان داده شده است به عنوان موثر به عنوان مواد مخدر با تسکین درد و ارائه کمک.

زنجبیل برای افزایش توانایی های شناختی (استدلال و فکر کردن و به خاطر سپردن)

مجله مبتنی بر شواهد طب مکمل و جایگزین منتشر شده مطالعه با هدف تعیین اثر عصاره زنجبیل بر عملکرد شناختی از 60 سالم زنان میانسال. پس از مصرف یا یک دارونما یا زنجبیل, در طول دوره مطالعه زنان مورد بررسی قرار گرفت و با یک سری از آزمایشات است که بررسی خود را در حافظه کاری ، توانایی تصمیم گیری و روانی دیگر توابع.

آنها کشف کردند که زنجبیل گروه افزایش توانایی های ذهنی و تقویت حافظه کاری و زنجبیل موثر است تقویت شناختی برای زنان میانسال.

زنجبیل برای آرتروز

آرتروز باعث درد و تورم و کاهش حرکت در مفاصل. آن را می تواند رخ دهد در هر مشترک اما معمولا این بیماری دست و زانو و لگن و ستون فقرات.

آرتروز شکسته شدن غضروف در مفاصل. غضروف بافت لغزنده را پوشش می دهد که انتهای استخوان ها در مفصل است. غضروف سالم جذب شوک از جنبش اما زمانی که غضروف از دست داده است و استخوان با هم مالش است که می تواند آسیب مفصل است.

آرتریت روماتوئید یک بیماری خود ایمنی است که به معنی ورم مفاصل نتایج از سیستم ایمنی بدن و حمله به بافت های خود بدن. آن می تواند نقاط بدن علاوه بر مفاصل مانند چشم, دهان و ریه ها.

یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله “آرتروز” است که یک استاندارد عصاره زنجبیل است به عنوان موثر به عنوان ضد التهاب داروی بتامتازون برای هر دو نوع از ورم مفاصل اما بدون بسیاری از عوارض جانبی این دارو شناخته شده است (تجمع مایع تهوع غده آدرنال سرکوب بی خوابی و افسردگی).

به مجموع آن همه زنجبیل یک رهبر واقعی در عرصه گیاهان دارویی. به درو طیف گسترده ای از فواید استفاده از زنجبیل به دنبال آن در فروشگاههای مواد غذایی بهداشتی در قالب کپسول و قرص یا چای و یا استفاده از آن در پخت و پز و پخت.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.