رفتن به نوشته‌ها

سارکوئيدوز – بهترین داروهای طبیعی برای سارکوئيدوز و دیگر ILD را

[ad_1]

درمان های طبیعی & سارکوئيدوز درمان:

پس از چند سال از درمان های پزشکی برای بیماری های سارکوئيدوز شوهر من و من در بر داشت 3 درمان های طبیعی برای سارکوئيدوز که باید او را نگه داشته و در بهبودی به مدت دو سال. عوامل اصلی به حساب با سارکوئيدوز و بسیاری دیگر از بیماری های خود ایمنی سیستم ایمنی بدن تعادل & التهاب است. استرس اکسیداتیو داشت به علت سارکوئيدوز و دیگر ILD را در 26 متفاوت منتشر مطالعات پزشکی; بنابراین اجازه دهید نگاهی به برخی از راه برای معکوس استرس اکسيداتيو و کاهش التهاب و تعادل سیستم ایمنی بدن با احیا کننده تغذیه به جای دارو و بدن خود را در مسیر درمان!

3 درمان های طبیعی برای سارکوئيدوز درمان:

1. طیف گسترده ای از آنتی اکسیدان ها: خوردن رنگین کمانی از میوه ها و سبزیجات است. میوه های خام و سبزیجات بسیار بالا در آنتی اکسیدان است که مبارزه با اکسیداسیون. آنها عالی هستند درمان های طبیعی برای سارکوئيدوز ارائه آنزیم های زنده که تعادل سیستم گوارشی خود را (که در آن 70-80 ٪ از سیستم ایمنی بدن شما است) کاهش التهاب و تقویت سیستم ایمنی بدن.

برخی از قدرتمند ترین درمان های طبیعی برای سارکوئيدوز هستند کورستین (موجود در سیب & پیاز) رسوراترول (موجود در پوست شراب قرمز انگور و بادام زمینی & Knotweed ژاپنی) & tumeric (یک ادویه مورد استفاده برای پخت و پز). جک شروع به مصرف یک مکمل با تمام این و حدود 40 بیشتر مواد طبیعی قدرتمند برای معکوس کردن علائم خود را از سارکوئيدوز.

سارکوئيدوز است تدوین granulomas غیر تومورهای سرطانی از سلول های جهش یافته است که می تواند شکل و در هر سیستم در بدن است. این سلول جهش های تغییر شکل تبدیل شده و شروع به سرقت الکترون از سلول های سالم است. این واکنش زنجیره ای است که شکسته نمی شود تا زمانی که یک آنتی اکسیدان می آید و به همراه ما یک الکترون به متوقف کردن این روند و شروع به تعمیر.

2. دست کشیدن از التهاب: Mother Nature بهترین ضد التهابی طبیعی است مواد مغذی موجود در جلبک دریایی قهوه ای به نام Fucoidan. این مواد مغذی است که کاملا شگفت انگیز پلی ساکارید. در آزمایش های بالینی آن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن به میزان 400% تنها در 12 روز. یکی از این مواد مغذی حیاتی به شوهرم بازیابی. در عرض 3 هفته خود درد و سرگیجه و التهاب بود به طرز محسوسی کمتر است. من چندین مشتریان با استفاده از این درمان طبیعی برای سارکوئيدوز تا کنون آنها گزارش درد کمتر (یک زن و شوهر حتی بدون درد) کمتر التهاب سهولت در تنفس و هیچ گرفتگی بیشتر انرژی کمتر سرفه بیشتر برونشیت مزمن است.

3. تقویت سیستم ایمنی بدن: Fucoidan به من گفت: بالا است بهترین سیستم ایمنی بدن تقویت کننده. هنگامی که می آید به مبارزه با سارکوئيدوز شما نیاز به یاد داشته باشید که این یک بیماری خود ایمنی است. درمان علائم هرگز درمان این بیماری است. بنابراین توازن تقویت و ساخت سیستم ایمنی بدن را معکوس خواهد شد بسیاری از, اگر نه همه از علائم سارکوئيدوز. وجود دارد بسیاری از درمان های طبیعی برای سارکوئيدوز درمان اما یکی دیگر که همچنین کمک می کند تا به طور طبیعی تقویت سیستم ایمنی بدن است که انیسون ستاره. تامی فلو مشتق شده از رازیانه (آن چنان قدرتمند بود که شرکت های دارویی و سنتز آن به مواد مخدر در آنها می تواند تجویز و ثروت).

هنگامی که سیستم ایمنی بدن شروع به حمله به خودی خود چیزی است که وجود دارد majorly به اشتباه و بیشتر از زمان 1 بیماری خود ایمنی منجر به چندین نفر دیگر. بسیاری از مردم با Sarcoid نیز دیابت و آرتروز لوپوس CFS ، و غیره. ما باید درمان ریشه به جای آن نام و نوشتن یک عمر نسخه.

با بیماری های خود ایمنی خود ما سیستم ایمنی بدن تبدیل شده است در ایالات متحده و در نتیجه ما باید تنظیم و تعمیر و بازسازی یک سیستم ایمنی سالم است که برای تعمیر آسیب به جای علل آن است. میلیون ها نفر از تغییر شکل سلول ها باعث تومور و یا خوشه های جهش یافته و التهاب سلول های سارکوئيدوز. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر و دریافت نظرها از مشتریان در مورد موثر ترین مکمل ها و داروهای طبیعی برای سارکوئيدوز با من تماس بگیرید و یا به سارکوئيدوز درمان است. شوهر من است در بهبودی برای 24 ماه می باشد. شنیدن داستان خود را به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از دیگران و یادگیری بیشتر در مورد شفا سارکوئيدوز به طور طبیعی.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *