رفتن به نوشته‌ها

سرآشپزها مشهور نیست فقط طبخ

[ad_1]

برخی از سرآشپزها مشهور با چوب آشپزی خود را و تلویزیون را نشان می دهد برخی فقط قرض دادن نام خود و برخی کامل مسیر در واقع تولید یک خط از محصولات. اما مانند بسیاری از چهره های ورزشی که در واقع به مراتب بیشتر از پول خود را در حمایت از از, ورزش, بسیاری از آشپز به نظر می رسد که آمار پرداخت و خاک با شخصی خود خط از ابزارهای پخت و پز دستگاه و ادویه خطوط. لیست ظاهر بی پایان اما در اینجا که در صدر آمار رژه:

مایکل Chiarello – این غذاهای ایتالیایی آشپز خوشحال به نظر می رسد با خانواده اش تاکستان برنده جایزه نپا رستوران و آشپزی که همه او را مشغول نگه داشتن.

Guy Fieri – وحشی و نشاط صاحب رستوران و مواد غذایی شبکه star او hawks یک خط ساده از ابزارهای آشپزخانه و قاشق و چنگال و تی شرت در وب سایت خود را.

Rachael Ray – بهتر شناخته شده برای او خوش مشرب, خفه شدن شخصیت از پخت و پز او ویترین یک خط از ابزارهای آشپزخانه وسایل آشپزی و bakeware جالب است که پس از او برای اولین بار به شما بگویم او نمی پخت.

جورج فورمن – دوست داشتنی سابق بوکسور که به دنبال Ron Popeil سرب و شاهین خود را فوق العاده موفق شمارنده بالای کوره.

مارتا استوارت – یک مگا صنعت در و از خودش با انجمن آشپزی و منسوجات و حتی خود مجله.

Giada de Laurentis – پس مارتا استوارت رهبری او واقعی شرکت با وسایل آشپزی اسباب بازی آشپزی و به تازگی اقدام به کسب و کار رستوران.

Paula Deen – جنوب طبخ و به فروش می رساند یک خط گسترده ای از اسباب بازی و وسایل آشپزی و ظروف به علاوه محصولات پخته شده و البته معروف ساوانا رستوران (به طرز عجیبی گم شده و از او خط بزرگ کره ظرف).

Bobby Flay – ترجیح مسیر آشپزی و eateries اما آیا فروش یک خط ساده از تخفیف های کباب دنده از جمله (جای تعجب نیست در اینجا) فولاد ضد زنگ سس BBQ گلدان با یک ساخته شده در سیلیکون برس.

Ina Garten – تمرکز بر اشپزی (و جفری) اما قطعا می تواند سود از یک پادشاه به اندازه نمک شاکر.

گوردون رمزی – خیلی فوق العاده شلوغ با خود تلویزیون را نشان می دهد آشپزی و رستوران های او را تایید ساده ذوق خط از کارد و چنگال برای چین غول Royal Doulton همراه با کارد و چنگال.

جیمی الیور – آرام و بی تکلف بریت که مبادرت به فروش یک خط گسترده ای از ابزارهای آشپزخانه.

Nigella Lawson – محبوب انگلیسی, مواد غذایی نویسنده و پخت و پز میزبان خود خط از لوازم آشپزی و پخت و پز لوازم و ظروف.

Emeril Lagasse – معشوق, New Orleans, سبک آشپز, پخت و پز محبوب نشان می دهد میزبان و صاحب رستوران او ارائه می دهد یک خط گسترده ای از سس و ادویه به عنوان به خوبی به عنوان با کیفیت بالا, کارد و چنگال.

پل Prudhomme – بالا نیواورلئان آشپز که عملا اختراع Creole و کاخون آشپزی طبعا ساخته شده خود را نه تنها به عنوان یک مجموعه موفق آشپز و رستوران اما ایجاد گسترده خط از ادویه جات ترشی جات و ترشیجات.

ولفگانگ جن – آیا آن همه با رستوران ها مواد غذایی و وسایل آشپزی (خط خود را از مواد غذایی منجمد بمباران چند سال–نمی تواند همه اونا برنده).

توماس کلر – در کلاس جهانی سرآشپز و صاحب رستوران او به فروش می رساند, گران مجموعه ای از وسایل آشپزی از طریق ویلیامز سونوما به نام TK (به وضوح برای کسانی که در بودجه).

Paul Bocuse, اسپانیایی خوان روجا – آشپز فرانسوی به عنوان “پدر هنر آشپزی” اجرا می شود در حیطه با وسایل آشپزی و رستوران ها و محصولات غذایی و حتی یک کوره پخت و پز محدوده به صورت جدی و حرفه ای سرآشپزها تنها (و یا کسانی که استطاعت به تظاهر آنها).

جک LaLanne – امریکا به رسمیت شناخته شده ترین در اوایل تلویزیون ورزش گورو او انقلابی در رونق صنعت و هنوز هم نام خود را در بالای خط آبمیوه گیر.

و هیچ کس نمی تواند تعداد دفعات مشاهده شده را foodie پرزیدنت توماس جفرسون که از دست رفته قایق تقریبا دو قرن اول فرانسه, بستنی ساز, که او کشف شده در فرانسه و به ارمغان آورد به امریکا در اوایل 1800s.

متاسفانه چند تا از فوق حرفه ای ها هستند که دیگر در میان ما نیست اما خود را میراث زنده در خطوط محصولات خود را.

بنابراین سوال بزرگ باقی مانده است: آیا این سرآشپزها واقعا طراحی و تست محصولات خود را, آنها به سادگی قرض دادن نام خود را و یا آنها میکرو مدیران تولید و بازاریابی است ؟ هیچ کس به صحبت کردن. در حال گران آنهایی که بهتر از مقرون به صرفه هستند و یا در حال مصرف کنندگان پرداخت فقط برای یک قیمت بالا ، آن را حدس میزنن. اما در این نویسنده نظر فروتن او می خواهم مطمئن شوید که می خواهید به “سعی کنید قبل از خرید” و سپس شاید فقط چوب با یک خوبی چاقو بریده شده گریس آرنج کمی و گلدان و تابه مادر استفاده می شود.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *