رفتن به نوشته‌ها

سنگاپور رودخانه اکسپلورر تورهای قایق

[ad_1]

رودخانه اکسپلورر جدیدترین علاوه بر این به سنگاپور شلوغ آبراه. راه اندازی شد در تاریخ 1 ژانویه 2013, رودخانه اکسپلورر سفر بیشتر تا رودخانه بیش از هر تور قایق یا تاکسی آب شده اند مجاز به در گذشته است.

اهمیت سنگاپور رودخانه از نظر توسعه کشور نمی تواند درک شود. ضرورت آن در سنگاپور قبل از تاریخ به عنوان یک دهکده ماهیگیری است اما هنگامی که آقا استمفورد رافلز میره تا آن را در سال 1819 آن را مرکز تجارت و صنعت در سنگاپور است. آن را از این زمان و این رودخانه که در سنگاپور تبدیل به یکی از مهم ترین پست تجارت در جنوب شرق آسیا آغاز شده و این تحول به آنچه امروز می ایستد. سنگاپور رودخانه ماند به عنوان یک کار رودخانه برای بیش از 100 سال به این منجر به آن در محیط زیست کاهش آن در 1970s عظیم پاک کردن طرح پیشنهاد شد. عظیم وظیفه تکمیل شد ده سال بعد و رودخانه خود را آغاز زندگی جدید در حال تحول به یکی از جاذبه های توریستی آن امروز است. پس از ساخت مارینا سد در سال 2008 سنگاپور رودخانه دیگر جریان به دریا به عنوان سد کرده است dammed ورودی به خلیج مارینا در نتیجه ایجاد یک مخزن آب شیرین. بنابراین اهمیت سنگاپور رودخانه همچنان با آب آن تامین آب آشامیدنی به بیش از 5 میلیون نفر از مردم که زندگی در سنگاپور است.

سنگاپور رودخانه در حدود 3 کیلومتری از منبع آن در کیم Seng پل به دهان خود در کنار گردشگاه تئاتر در خلیج مارینا. برای اولین بار شما قادر خواهید بود را به یک قایق تمام راه را از دهان به منبع و بازگشت دوباره است.

بنابراین بهترین راه برای تجربه این همه ؟ اولین گزینه و باید برای هر کسی از دیدن سنگاپور تور قایق. در تنها $18 برای بزرگسالان و 9 دلار برای کودکان و با قایق ترک هر نیم ساعت بین 9 و 10: 30 PM, تور مناسب است و همچنین آموزنده است. برای 40 دقیقه شما را به یک تور با راهنما به شما یک تاریخچه از رودخانه ها و ساختمان های تاریخی که ایستاده در امتداد ساحل. تورهای در درجه اول داده شده به زبان انگلیسی, اما, چینی, ژاپنی, کره ای, Bahasa Indonesia, تایلندی و ویتنامی نیز موجود است که در پیشبرد رزرو.

دومین نظر این است که حباب جت. بیشتر از یک اتوبوس آب از آب تاکسی در ساعت اوج دوره وجود خواهد داشت تا هر 10 دقیقه از یکی از 13 سوار امتیاز. گرفتن حباب جت در تفرجگاه سد خواهد شما را به برخی از مقاصد زیر است: سنگاپور بروشور, Marina Bay Sands, این ArtScience موزه خلیج مارینا مالی مرکز فولرتون خلیج, هتل, Merlion پارک مرکزی کسب و کار منطقه, بخت آزمایی, فرود, Victoria تئاتر و سالن کنسرت, اسیایی, تمدن, موزه, هنر در خانه های قدیمی, پارلمان اروپا, گردشگاه, پارک, دیوان عالی کشور, Funan دیجیتال بازار, Swissotel تاجر دادگاه, چینی, Fort Canning, Novotel سنگاپور اسکله کلارک, گالری, هتل, استودیو, M, هتل هتل پارک کلارک اسکله کلارک اسکله, Zouk, Grand Copthorne Waterfront Hotel Holiday Inn سنگاپور دهلیز هتل Furama Riverfront هتل Copthorne پادشاه هتل و پایان خط شهر بزرگ جهان. همه این مکان ها را در یک فاصله بسیار کوتاه از هر نقطه سوار و به عنوان شما می توانید مقدار از هتل های واقع شده در لیست آن را ایده آل برای بازدید کنندگان به چک کردن سایت های محلی و یا به سادگی فقط برای رسیدن از A به B. نهایی توقف بازار و سینما شهر بزرگ جهان. همچنین این منبع از رودخانه سنگاپور. اگر چه به نظر می رسد مانند آن را نگه می دارد این است که در واقع الکساندر کانال که گسترش به سوی غرب از منبع اصلی از سنگاپور رودخانه.

رفتن برای تاریخ و سایت ها و یا به سادگی به مراجعه هر تعداد از کافه ها و باشگاه ها و رستوران ها که خط بانک ها, کاوش سنگاپور رودخانه ضروری برای هر بازدید کننده به این کشور است.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.