رفتن به نوشته‌ها

شهرستان جانسی – آینه ای از فرهنگ ملی ویتنام هانوی

[ad_1]

شهرستان جانسی یکی از آینه از فرهنگ ملی ویتنام هانوی. ایجاد پارک ها و سدها به منظور بهبود احیای جنگل در ملی ویتنام هانوی منطقه یک چشم انداز برای بهبود معیشت در محل. پوشش گیاهی و بخش کشاورزی است که هنوز هم یکی از منابع مهم درآمد به خصوص در میان جوامع قبیله ای. در اینجا برخی از بهترین نشانه های توسعه یافته توسط شهرستان.

Siddheshwar Mandir معبد معبد ساخته شده توسط خدمتگزاران ملت و جامعه است. پاندیت Raghunath است که منجر به ساخت معبد. در آن واقع شده است GIC اینتر کالج.

Parichna سد در حدود 25 متر از جانسی ملی بزرگراه 25. آن ساخته شده بود بیش از Betwa رودخانه بسیار عالی برای ورزش های آبی و ماجراهای.

Sukma Dukma سد در حدود 45 کیلومتر از جانسی مجاور به Babina شهر. آن ساخته شده بود بیش از Betwa رودخانه.

Mala Tila سد واقع شده است در بین تپه کوچک حدود 55 کیلومتر از جنوب شهرستان جانسی. آن را در سال 1958 ساخته شد با 35 متر ارتفاع و حداکثر سازی 132 Mcm. آن را ویژگی های یک باغ گیاه شناسی ایده آل برای نقاط پیک نیک.

رانی Laxmi پارک واقع شده است و نزدیک به دولت موزه که در آن Rani لاکشمی طعمه مجسمه قرار داده شده است. صنایع دستی و نمایشگاه ها و مسابقات برگزار می شود در اینجا نیز.

Narayan باغ است که همچنین به عنوان شناخته شده دولت باغ. آن را ویژگی های گونه های مختلف گل و گیاهان و درختان قدیمی. این نیز که در آن دولت سازماندهی سالانه نشان می دهد از سبزیجات و میوه و گل در ماه فوریه است. وجود دارد همچنین باغ مسابقات و نمایشگاه برگزار می شود.

نهرو پارک واقع شده است و در روح بازار. جانسی سازمان توسعه و حفظ آن است. آن را ویژگی های یک چشمه در وسط بنابراین یکی می تواند احساس تجدید در پارک.

م. پارک ملی و یک پارک بزرگ و زیبا ساخته شده دریاچه. آن را اشغال 156 کیلومتر مربع از مساحت کل در شوپری منطقه. این دریاچه به نام Chandpata. پارک چشم از آهو بزکوهی میمون و خرس و پلنگ است. بهترین زمان برای بازدید از این محل در ماه های اکتبر تا فوریه.

پارک عمومی بزرگترین باغ های عمومی در Sadar بازار در بودجه منطقه. این Sadar بازار مکانی است که در آن گردشگران می توانند در پیدا کردن تئاتر bakeshops, رستوران ها, هتل ها و دیگر مغازه ها.

ایندرپرستها پارک یک پارک اشغال 34 هکتار از مساحت کل همراه حلقه جاده. در ابتدا این سایت بود بهداشتی محل دفن زباله تبدیل به یک سبز برجسته شده است. این ویژگی چندین باغ مانند شاخ و برگ معطر bougainville و درخت ارایی. اضافه کردن به زیبایی محل نزد دهلی بناهای تاریخی.

برای محافظت از خود و فرهنگ و ترویج محصولات کشاورزی در سراسر جهان به این شهر سازماندهی جشنواره ها و رویدادهای سالانه. این شهر همچنین جشن جشنواره به خود افتخار قهرمان شجاع ملکه Rani لاکشمی بای. جشنواره جشن گرفته است جانسی Mahotsava. آن است که یک هفته جشنواره هر جشن پایان ماه فوریه برای شروع از ماه مارس است.

وجود دارد در حال رقص و اجرای موسیقی نمایشگاه ملی ویتنام هانوی فرهنگ است. مخاطبان می شود برای لذت بردن از alha آهنگ suata و رای رقص. دیگر نکات برجسته شامل نمایشگاه صنایع دستی و جشنواره غذا. این مسابقات به طور خاص برگزار شد در یک سالن در نزدیکی موزه باستان شناسی. در ضمن صنایع دستی نمایشگاه برگزار شد در Rani لاکشمی پارک.

رویداد دیگری است که دولت سبزیجات و گل نمایشگاه. این 3 روز برگزار می شود در ماه فوریه. آن است که یک نمایشگاه از انواع سبزیجات و میوه ها و گل ها. آن است که به طور خاص برگزار شد در Narayan باغ دولت باغ. محبوب ترین رقابت های خانه باغ رده. مینی عادلانه به عموم مردم باز است به صورت رایگان. برجسته از این نمایشگاه سگ نشان می دهد. این ویترین مختلف نژاد سگ.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.