رفتن به نوشته‌ها

شکسته نفسی می توان به عنوان ضعف!

[ad_1]

یک مشتری از معدن به اشتراک گذاشته شده با من تجربه اخیر خود در مصاحبه شغلی. کن (نه نام واقعی او) است (Ph. D.) دانشمند با بدن موثر از کار در صنعت داروسازی. او نشسته در دفتر من تاسف این واقعیت است که او نمی توانید امیدوار-برای کار ارائه دهد.

از اولین جلسه من با کن به عنوان مشاور حرفه ای خود را از سر نیاز به کمی ویرایش بازتاب مربیگری دریافت کرده چند سال قبل. او آموخته است که از این موقعیت از طریق همکاران و مصاحبه تعیین شد نسبتا به سرعت. او را دریافت نمی, ارائه, اما, آمد و به من برای انتخاب. کن گفتگو قبل از من در آرام ناامیدی. در سال مربیگری من بود آمادگی خود را برای روشنگری نتیجه به این موضوع…

“من فکر می کنم من بیش از حد متوسط” او گمان.

شما یک محصول

آنچه باعث می شود شما و خرید جدید که ماشین ظرفشویی ؟ ماشین چمن زنی چمن ؟ ماشین ؟ بیشتر به نقطه, چگونه به احتمال زیاد شما را به خرید چیزی است که برآورده نشده خود را مشخص نیاز دارد ؟ استخدام مدیر (خریدار اگر شما خواهد شد) خرید. به هر دلیل که مدیر بازاریابی و یا آن متخصص و یا معاون اداری و یا فروش مربی چپ این شرکت به عنوان نمونه – این شرکت در حال حاضر خرید. چه خواهد شد آنها را ‘شهامت شما خاموش قفسه و جا شما به آن حافظه ؟

از آنجا که شما در حال فروش محصول – شما! – رزومه نیاز به ارائه آنچه این محصول را ارائه کرده است در قالب یک موفقیت محور سند قابل اندازه گیری نتایج. این جایی است که بسیاری از ما تمایل به مبارزه به خصوص اگر ما در حمایت از یک موقعیت و یا در یک فرایند محور است. داشتن دستاوردهای نیست منحصر به فرد به معیارهای محور نقش مانند بازاریابی یا فروش مردم است. تولید تکنسین هنگامی که به مخالفت با من که او را نمی هر چیزی را که از من خواسته در مورد دستاوردهای خود را. من به چالش کشیده و او را با “شما آمد در هر روز شما نشسته در صندلی; آنها به شما یک بررسی کنید; و شما رفت؟!”

البته او چیزی! حتی اگر او بسیار بخشی از فرایند (کالیبره خطوط تولید که محصول) – روزمره او را تحت تاثیر قرار توانایی شرکت برای تاثیر خط پایین. این ضروری است که او را یک سر که نه تنها اطلاعات دانش خود را به عنوان یک تکنسین اما ویترین خود ظرافت توانایی های خود را به پیش بینی مشکل خود مهارت های حل مسئله در مواجهه با این مشکل. چگونه او این فرایند را بهتر به خاطر او وجود دارد ؟

یک بار از سر باز کردن درب به صورت زمان با یک تصمیم ساز شما در حال حاضر باید انتقال فرد در آن مقاله به این تصمیم ساز در گوش. بیش از حد بسیاری از ما مشاهده و به اشتراک گذاری دستاوردهای ما منفی تحت این اسم بی مسمی از لاف زدن. چه غم انگیز اشتباه!

** آیا شما لاف زدن هنگامی که شما توصیه ماهرانه پیمانکار که نمی قیمت-gouge? (چه پیدا کردن!)

** آیا شما لاف زدن هنگامی که شما را تشویق دوستان سعی کنید که رستوران جدید که در آن شما تا به حال که بزرگ غذا ؟

** شما یک سود با سهام جدید و می خواهید به اجازه دوستان خود را در این کشف این لاف زدن?

لاف زدن به معنی غرور یا تکبر… یک آسانسور از خود برای قرار دادن شخص دیگر را. نگاهی به آنچه که من باید; شما آن را ندارید. نگاهی به آنچه که من خود را; شما لازم نیست آن را خود. نگاهی به آنچه من انجام, شما می توانید آن را انجام نمی. لاف زدن است یک فرصت برای قرار دادن شخص دیگر را.

این چیزی است که رفتن در هنگام به اشتراک گذاری دستاوردهای خود را در جستجوی کار. خود موفقیت داستان های انتقال ارزش خود را. دستاوردهای خود داستان می گویند: “نگاه کنید که چگونه من نهفته شرکت در سراسر زندگی حرفه ای من. من می تواند که برای شما انجام دهد.” این است که بعد از تمام خط پایین. کارفرمایان به استخدام افرادی که به طور موثر نشان دادن ارزش خود را در جلسه کارفرما نیاز دارد. در زمینه جستجوی کار حیا می توان به عنوان ضعف است.

قطعا وجود دارد شده اند می تواند هر تعداد از عوامل موثر برای مشتری من کن نه گرفتن کار ارائه دهد. با آنچه که او تا به حال ارائه در شرایط رزومه کاری بسیار عالی است که پای خود را در درب خود را ارزیابی که چرا او نمی توانید این کار بیش از احتمال زیاد دقیق: او فقط بیش از حد رفو متوسط!

چه در مورد شما ؟ خواهد شما را استخدام شما ؟

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.