رفتن به نوشته‌ها

صرفه نکات سفر برای استانبول, ترکیه

[ad_1]

استانبول یکی از شهرستانها مورد علاقه در جهان است. یک ترکیب جدید و قدیمی, تاریخ و, خرید اروپا و آسیا استانبول فراهم می کند چیزی برای همه به خصوص صرفه مسافر.

مسجد آبی

زمانی که من فکر می کنم از استانبول هنری من فکر می کنم آبی زیبا و کاشی های سفید و هیچ که در آن خواهد شد یک مسافر پیدا کردن اطلاعات بیشتر در نمونه های زیبا از قرن 17th آبی کاشی های ایزنیک از در مسجد آبی. هزینه ورودی رایگان است اما آن را به عنوان یک سایت مذهبی زنان باید به ارمغان بیاورد یک سر شال (من همیشه پیاده روی با یکی) و لباس فروتنی.

بازار بزرگ

این یکی از بزرگترین بازارهای تحت پوشش در جهان است که در آن صرفه مسافر می یابد سوغاتی. مورد علاقه های شما شامل کاشی فرش و اپل مجموعه چای. Haggling است و مغازه داران کاملا مداوم (هر چند شاد). مفهوم فضای شخصی متفاوت است در آمریکای شمالی بنابراین انتظار برای دریافت از نزدیک و شخصی. که بخشی از سرگرم کننده است.

ایاصوفیه

ایاصوفیه برای اولین بار یک کلیسای سپس یک مسجد و امروز به یک موزه شده است. اغلب زمانی که مسافران دیدن عکس های از استانبول این ساختمان برجسته است. وجود دارد هزینه ورودی (در حدود 10 دلار ایالات متحده) اما این دیدگاه از 9 به 10 قرن موزاییک ارزش آن هستند. این سایت این است که به جای شلوغ خیلی زمان درآمده است.

خرید فرش

فرش, خرید در ترکیه یک تجربه است. خریداران خدمت سیب خوشمزه چای در مجموعه چای در حالی که فرش در حال نعوظ کشیده قبل از آنها. در فرش خوب و مغازه ها و مسافران ممکن است یکی از یک نوع فرش ابریشم از مکان های مانند Hereke هر امضا شده توسط هنرمند.

ساندویچ ماهی

در امتداد تنگه بسفر در زیر پل گالاتا در حال کوچک رستوران و متخصص در باید از خوردن مواد غذایی محلی در استانبول, ماهی ساندویچ. آن است که دقیقا به عنوان آن را برای تلفن های موبایل, ماهی, در, نان و خورده شده توسط هر دو مردم محلی و مسافران است. و آنها بسیار ارزان است.

استانبول یکی از شهرستانها مورد علاقه در جهان است چیزی به علاقه همه است. وجود دارد بزرگ فرهنگی مناظر منحصر به فرد تجربه خرید و ارزان ،

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.