رفتن به نوشته‌ها

صرفه نکات سفر به لاس وگاس ناهار خوری

[ad_1]

لاس وگاس ناهار خوری است که شهرت جهانی. قمار رقابت با یکدیگر به ارائه بهترین ناهار خوری گزینه از بالا پایان به بوفه به بیش از حد خوب-به-می شود-درست می پردازد. در این مقاله ما به کاوش برخی از گزینه های ناهار خوری برای صرفه مسافر.

جزیره الیس $4.95 استیک ویژه

برای $4.95 شام در جزیره الیس (واقع در Koval لین شرق E فلامینگو جاده) دریافت 10 اونس استیک و نان و سیب زمینی (انتخاب از خدمت) و سبزیجات. باید ارزان, کاهش, راست? اشتباه است. این استیک دهان آبیاری. این ویژه است در این منو شما باید برای آن را بپرسید.

اما این چیزی است که من سفارش. من منظور $6.95 ماهی و چیپس. یک دلیل وجود دارد که چرا این ایسلندی Cod (پیشخدمت گفت: این پرواز در روز) رای داده است بهترین در لاس وگاس برای 35 سال است.

In-N-Out Burger

اگر شما یک فست فود جستوجوی سپس In-N-Out Burger محل ضربه (مکان های مختلف). رسمی خود منو متشکل از یک همبرگر, چیزبرگر, یک دو دو (دو بتس), سیب زمینی سرخ کرده و نوشیدنی (از جمله می لرزد). یک دلیل وجود دارد آنها می توانند خود را نگه دارید منوی بسیار ساده و دلیلش این است که چند مورد آنها را, آنها را به خوبی. فروشگاه ادعای خود را ندارد و فریزر همه چیز خیلی تازه است. حتی کاهو دست leafed و سیب زمینی سرخ کرده برش در رستوران محل یک سیب زمینی در یک زمان.

Le Village بوفه در پاریس برای صبحانه

اگر شما به دنبال یک ریخت و پاش غذا در لاس وگاس, من پیشنهاد می کنم Le Village بوفه در پاریس کازینو برای صبحانه. با صبحانه منظورم رفتن وجود دارد در داستان پایان زمان صبحانه (خدمت تا وقتی که 11 am) و سپس برای ناهار (شروع می شود در 11 am).

چرا این ؟

انتخاب تغییر است تا پس از شام به تجربه بیشتر (سرعت خودتان) اما مهمتر از همه قیمت برای صبحانه $12.95 قیمت برای ناهار $17.95. بله کاملا تفاوت. $5.00 در هر کسی که شام میخورد.

این تکنیک را می توان با بسیاری از بوفه تا زمانی که وجود ندارد یک استراحت بین وعده های غذایی. همچنین چک کنید و ببینید اگر شما می توانید یک تخفیف با یک عضو/بازیکن کارت.

وجود دارد بسیاری از دیگر چانه زنی وعده های غذایی در لاس وگاس از جمله $0.75 هات داگ در ساحل طلا و $0.99 میگو کوکتل در دروازه طلایی (ص آغاز شده و بیش از 40 سال پیش) اما جزیره الیس, In-N-Out و Le Village بوفه مورد علاقه من هستند.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.