رفتن به نوشته‌ها

صلح و آرام در غرب دور کرن

[ad_1]

من از شنیدن آخرین نیرنگ است که به پشت بسته راه خود را به آلبانی برای پیدا کردن نیمه خالی سواحل زیبا با ماسه و نوشیدنی کوکتل در غروب آفتاب.

خوب خوشبختانه با Cornwall شما لازم نیست که به سفر کاملا تا کنون برای پیدا کردن چنین شاعرانه هماهنگی در ساحل; نیز وجود دارد گزینه ای که ساحل و باد و بسته به اینکه شما تصمیم به استحمام در, به علاوه این مواد غذایی است که به طور قابل توجهی بیشتر جذاب است.

بسیاری از سازندگان تعطیلات آشنا هستند با سواحل شمال شهرهای نوقوای بود و شاید حتی سواحل جنوبی شهرهای فوی و Polperro تا به خوبی گرفته شده توسط اریک Haines; اما نحوه آشنایی آنها با دور در جنوب غرب کرن که جمع دور در گوشه ای که هیچ کس به نظر می رسد به درک تا تا آنها گذشت ترورو فقط تا چه حد آن کردن آهنگ مورد ضرب و شتم; این در واقع مانند انجام یک غرب غیرفعال کردن آهنگ مورد ضرب و شتم.

وجود دارد بیشتر منزوی سواحل در Penwith (نام رسمی برای غرب دور) از من باید فکر می کنم در هر نقطه دیگری در کشور و بازگشت قطره به برخی از این سواحل به خوبی و خالص است بهشت متاسفانه آنها احتمالا لازم نیست که یک نوار کوکتل واقع شده بر روی آنها (به یاد داشته باشید ما مایل از نوقوای) گفت که هر چند یکی از یارو می کند باید یک جای خوب کلبه فروش پاستا و بستنی و کیک.

قبل از اینترنت آمد, بسیاری از این سواحل شد و حتی بیشتر منزوی اما پس از طلوع WWW کسی انجام بسیاری از کار زمین و تصمیم گرفت برای تبلیغ تمام غرب تا سواحل و بسیار خوب جهت در مورد چگونگی گرفتن به آنها است. این است که قابل تحسین و تبلیغ خوب برای یک منطقه که به آن نیاز دارد اما اگر شما می خواهید یک کیمیایی قصیده کوتاه, نگران نباشید هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی حتی با جهت بسیار عالی است که برای چالاک تر و در نتیجه ساکت بمانند.

اما کرن را نه تنها در مورد سواحل آن است که خود را در همه جا آن را نیز خیلی خوب طبخ و هیچ از خود احترام رستوران خواهد با استفاده از تولید از خارج از شهرستان و در واقع مهمترین منبع تولید خود را از درون یک سه مایل شعاع – و این نه فقط ماهی حتی اگر یک بار شما سعی کردم یک ماهی تابه سرخ شده جان مندانه شما هرگز همان خواهد شد دوباره وجود دارد سبزیجات تازه تر از خود سهم و گوشت شما خال خال از ماشین خود ویندوز پیش از آن در روز.

بنابراین با پیش بینی از یک, خشک, یا, بود که خشک تابستان (شنیده امروز در جهان در یک”) و با همه به ظاهر در حال سقوط در عشق با یک انگلیسی تعطیلات دوباره آرام Cornish خطوط دریافت همهمه این شهر به وجود خواهد احزاب در مایل از شن و ماسه طلایی یا راز شنی coves کرن خوشحال خواهد شد در هر صورت. این بازدید کنندگان فقط به یاد داشته باشید آن را نه تنها در تابستان.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.