رفتن به نوشته‌ها

عالی امریکا – بوتیک هتل ها در ایالات متحده آمریکا

[ad_1]

آمریکا هرگز ترس از انجام کارهایی در مقیاس ها و هتل ها ندارد ، امریکا به برخی از بزرگترین و زیبا ترین بوتیک هتل ها در جهان…

افراط در همه سبک آمریکایی در سفر و نقل مکان کردن از دولت به دولت برای تست ورق نرم و مرسوم رستوران ها از این بالا درجه یک بوتیک هتل ها.

این Burnham, هتل, شیکاگو

از آن روز به عنوان یک گانگستر بهشت ‘شهر باد می وزد” شده است توپی از فرهنگ منحط زرق و برق. عجیب برنهام هتل نشان دهنده شیکاگو پرنیان به کمال است. قرار دارد در یکی از شهرستان های معروف ترین نشانه های این 105 سال تکیه ساختمان در خیابان دولت این بوتیک هتل همه چیز برای مهمانان از صمیمی خدمات شخصی به غنی پارچه و دیدنی شهری انداز از دراماتیک بای ویندوز.

این Calistiga تگزاس نپا کالیفرنیا

طولانی یک زمین بازی برای ثروتمند و مشهور کالیفرنیا حومه قایق صلح و آرامش و برخی واقعا عالی تاکستان. این Calistoga در مرتع پرورش احشام است که جمع به سواحل غرب جنگل در قلب دره نپا. این آرامش بوتیک مخفی گاه ترکیبی از کالیفرنیا جذابیت با اسراف امکانات; انتظار دلچسب روستایی وعده های غذایی در رستوران همراه با کلاس جهانی شراب. واقعی, برجسته این است, افسانه های طبیعی آبگرم.

نایبالسلطنه پالم اسپرینگز

واقع در یکی دیگر از بدنام نقطه در کالیفرنیا شهیار پالم اسپرینگز به ارمغان می آورد سبک شهری به کویر. تعطیلات در پالم اسپرینگز نیست صرفا برای آرامش آنها یک موسسه میان هالیوود سلطنتی است. به دور از شاهراه اصلی پالم اسپرینگز شهیار می افزاید: صلح و آرامش به ستاره فیلم glitz. برای خندان کارکنان و انجام نگرفته لوکس – این یک خوش آمدید واحه در وسط بیابان گرم.

سوهو, خانه, نیویورک

یک کلان شهر نیست و بیشتر نمادین از New York – و ستاره از این شهر هتل ها است که بدون شک سوهو خانه. انحصار در اینجا به عنوان افسانه ای گریز از مرکز به نیویورک خود را – انتظار می رود برخی از عجیب و غریب رفتار در مینی میله ها و تلفن های همراه را ممنوع در عضو باشگاه طبقه پایین بنابراین شما لازم نیست مزاحم بسیاری از افراد مشهور در حال سرگرم وجود دارد.

Maison de Ville Hotel New Orleans

اگر چه آن را fabulousness شد dimmed تا حدودی با فاجعه توفان کاترینا و پر جنب و جوش شهر نیواورلئان است که دوباره روی پای خود و یک بار دیگر جروفنج به صدای موسیقی جاز. لوکس ترین هتل در محله فرانسوی این شهر معروف خانه هتل بود و هنگامی که مورد علاقه الیزابت تیلور. اغذیه فروشی و مشروب فروشی رستوران است که یکی از جاذبه های خاص; آشپز گرگ Picolo آشپز Nouvelle Creole تخصص است که مشهور هستند در این شهر است.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *