رفتن به نوشته‌ها

غذاهای ایتالیایی – تاریخ

[ad_1]

غذاهای ایتالیایی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب در انگلستان است. اگر چه این تغییر اخیر در صنعت رستوران غذاهای ایتالیایی قدمت آن به قرن 4 قبل از میلاد که در آن ریشه مشتق شده از سیب زمینی و ذرت و فلفل دلمه و گوجه فرنگی. معمولا یک وعده غذایی می تواند از سه به چهار دوره و دیده می شود به عنوان یک زمان را صرف با خانواده و دوستان است که می تواند بسیار طولانی تر از در دیگر فرهنگ ها گاهی ماندگار برای ساعت های زیادی. یکی از جنبه های منحصر به فرد از یک وعده غذایی است پریمو و یا دوره اول. این است که معمولا بیشتر پر کردن ظرف است که شامل هر دو risotto یا ماکارونی هم که غنی از کربوهیدرات. با این حال آشپزی مدرن ایتالیایی می باشد این را به عنوان یک تک ،

آن را در آغاز قرن 18 که آشپزی کتاب از ایتالیا شروع به نشان می دهد این منطقه از غذاهای ایتالیایی است. بسیاری از آنچه ما می خوریم امروز می آید از بیش از دو قرن از تاریخ ایتالیا. از طریق نفوذ مختلف در طول قرن ها از جمله مناطق مجاور فاتحان مشخصات بالا سرآشپزها تحولات سیاسی و همچنین کشف دنیای جدید بتن غذاهای تشکیل شده است به آنچه که امروز شناخته شده به عنوان یکی از غذاهای برتر در جهان است. محبوب ایتالیایی غذاهای شامل بسیاری از پاستا و risottos و همچنین قهوه اسپرسو است که در اصل از ایتالیا می آید. همچنین سنتی پیتزا بسیار محبوب است که بسیاری از پیتزا فروشی رستوران تبدیل شدن به محبوب در سراسر بریتانیا است.

دلایل غذاهای ایتالیایی که بسیار محبوب هستند که این ترکیب بسیار ساده مواد تشکیل دهنده با ادویه و گیاهان ایجاد خوشمزه و دهان آبیاری وعده های غذایی را با توجه به اکثر جوانه های چشایی. شما قادر به گرفتن بسیاری از غذاهای گیاهی و همچنین غذاهای گوشتی که اجازه می دهد تا غذاهای ایتالیایی می شود بسیار متنوع است. یکی دیگر از دلایل چرا ایتالیایی رستوران ها محبوب است که مواد غذایی است که ساخته شده است تازه و سالم است.

برای بزرگ ایتالیایی, غذاهای ایتالیایی, آشپزخانه یک رستوران ایتالیایی در گلاسکو. آشپزخانه ایتالیایی مستقر در شهر بازرگان منطقه گلاسکو و ارائه می دهد یک منوی کامل از غذاهای اصیل ایتالیایی.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.