رفتن به نوشته‌ها

غذا جیمز باند

[ad_1]

یکی از تفاوت های بزرگ بین کتاب های جیمز باند و فیلم هستند که در حالی که 007 است که به سختی دیده می شود, برای غذا خوردن در این سری فیلم – او است که به خوبی شناخته شده برای نوشیدن در این کتاب اغلب از ویژگی های کاملأ پیچیده توصیف وعده های غذایی که برجسته از یان فلمینگ نوشتن.

اما اوراق قرضه نیست و افاده و در حالی که او لذت بردن از غذای خوب در خدمت فانتزی رستوران مورد علاقه خود را در وعده غذایی تا حد زیادی تخم مرغ نیمرو با نان تست با بیکن. این که او می تواند غذا خوردن صبح و ظهر و شب و فلمینگ رفت تا آنجا که این برنامه شامل یک دستور العمل برای تخم مرغ نیمرو در داستان کوتاه 007 در نیویورک است.

اوراق قرضه نیز می یابد, ناهارخوری زیبا, گاهی اوقات به جای پرمدعا و فلمینگ ادعا می کند که زمانی که او در انگلستان وجود دارد در یک رژیم غذایی کبابی تنها oeufs cocotte و سرد کباب گوشت با سالاد سیب زمینی; پیوند خود ادعا می کند به ترجیح می دهند عادی ساده مواد غذایی کشور که در خارج از کشور.

پیوند های مورد علاقه وعده غذایی روز است صبحانه که ما می دانیم چرا که یان فلمینگ به ما گفت. همچنین فلمینگ خود وعده غذایی مورد علاقه زمان – که همه ما آرزو داشت برای ساده بچه گانه, مواد غذایی و صبحانه ارائه دقیقا همان است که.

در حالی که باند گاهی اوقات سفارش تخم مرغ نیمرو برای صبحانه در کتاب خود معمول در حالی که در لندن است و نه ساده; او نوشیدنی دو فنجان قهوه از د Bry در خیابان آکسفورد (متاسفانه آن دیگر وجود ندارد) دم کرده را در یک لیوان Chemex قهوه ساز در حالی که خواندن ،

او سپس در خدمت یک تخم مرغ است که جوشانده دقیقا سه و یک سوم دقیقه ممکن است توسط خود سالمندان اسکاتلندی خدمتکار است که در خدمت یک آبی تیره, تخم مرغ, فنجان تاب با یک حلقه طلا دور بالا. تخم مرغ از فرانسه Marans مرغ و عرضه شده توسط یک دوست ممکن است. پس از تخم مرغ او نان تست و کره و خدمت با تیپتری کمی قرمز توت فرنگی, مربا, نروژی هدر عسل از Fortnum و ماسون و کوپر, قدیمی, آکسفورد مارمالاد – همه خدمت کرده است در آبی Minton چین است.

هنگامی که در خارج از کشور خود را در صبحانه می تواند متفاوت باشد. در نیویورک او تلفن اتاق سرویس جهت آب پرتقال سه آرامی تخم مرغ نیمرو با قارچ و نان تست و مارمالاد همراه با دو اسپرسو با خامه که به سختی و متفاوت از خود را در صفحه اصلی صبحانه است. اما در حالی که در انتساب در استانبول او دستور بسیار متفاوت صبحانه; ماست و انجیر سبز با قهوه ترک.

که در آن ما دیدن شواهد جیمز باند دوست داشتن “دشت غذایی کشور” زمانی که او ناهار در ساندویچ ژامبون با مقدار زیادی از گاز خردل (در یک میخانه انگلیسی) و یا نان و سوسیس (در حالی که باطله Goldfinger از طریق فرانسه) او همچنین می خورد بسیار خوبی; یکی از به یاد ماندنی ترین توصیف از یک وعده غذایی زمانی رخ می دهد که او dines با M در باشگاه پره.

پس از ودکا از ریگا, باند سفارشات شامپاین برای رفتن با مارچوبه و hollandaise سس بره کتلت با باقالی و نخود فرنگی و سیب زمینی های جدید و یک تکه از آناناس برای دسر. این قسمت امکانات در Moonraker, نوشته شده در مدت کوتاهی پس از سهمیه بندی به پایان رسید بود در انگلستان و در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد به خصوص عجیب و غریب مدرن به خوانندگان کتاب ارائه شده آرزو تحقق برای خواننده از روز است.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.