رفتن به نوشته‌ها

لندن هاید پارک هتل

[ad_1]

با هتل های واقع در سابق با شکوه ویکتوریا تراس خانه های شهر صف درخت زیبا راههای برخی حتی در ترمیم ویکتوریا ذکر شده در ساختمان هتل ها در سراسر هاید پارک ارائه خدمات استثنایی و همچنین در نزدیکی هاید پارک ارائه می دهد که دویدن, دوچرخه سواری, قایقرانی و امکانات در مرکز لندن.

اگر شما به دنبال برای یک خانواده دوست داشتنی اجرای 3 الماس تخت & صبحانه در ترمیم ویکتوریا ساختمان ذکر شده و سپس آتنا هتل در ساسکس باغ W2 واقع در یک صف درخت زیبا خیابان است آنچه شما دنبال آن هستید. هفت دقیقه پیاده روی از هاید پارک آتنا Hotel is Ideally located که انتخاب ایده آل برای سازندگان تعطیلات مدیران کسب و کار و خریداران. بودن دقیقه با تاکسی تا پایان غرب لندن, Knightsbridge and نه چندان دور از شهر این پایه ایده آل برای کشف لندن است. یک فاصله کوتاه از Paddington ایستگاه بسیاری از جاذبه های واقع در یک فاصله کوتاه از جمله هتل و رستوران ها و خرید, Madame Tussaud های خیابان آکسفورد و سنگ مرمر و طاق و یا اگر شما ترجیح می دهند که تنها دو دقیقه از ایستگاه پدینگتون هاید پارک و نزدیک شدن به لنکستر جاده و Bayswater سپس شفتسبوری برتر پدینگتون لندن در Westbury, تراس, تنظیم پشت در یک استخر کوچک اما قابل دسترس از تمام مسیرهای اصلی داخل و خارج از قلب لندن و ارائه بزرگ اجرایی و خانواده و استاندارد اتاق با اتاق بودن en مجموعه و داشتن طراحی شده است را به اقامت خود را به عنوان راحت که ممکن است با گرم رنگ ها و مبلمان. تمامی اتاقها دارای تلویزیون های پلاسما و تعریف 24/7 دسترسی به اینترنت باند پهن خود را با تحت الشعاع قرار دادن نوار/رستوران بودن پیچیده بزرگ و ناهار خوری زیبا و نقطه جلسه برای دوستان و خانواده.

در باغ خیابان W1 این Selfridge هتل ترکیبی از سنتی به راحتی با راحتی از امکانات مدرن. این هتل لوکس ارائه می دهد بهترین در خدمات و یک جو آرامش بخش است. مهمانان می توانید انتخاب کنید از یک مجلل انتخاب اجرایی, اتاق, استودیو و سوئیت. اتاق مجهز به مودم نقاط همراه با اینترنت بی سیم در تمام اتاق خواب, اتاق جلسه و حوزه عمومی. واقع در قلب از پایان غرب با Marble Arch, باند خیابان, خیابان آکسفورد, خیابان نایب السلطنه و Selfridges بودن فقط یک پیاده روی کوتاه دور. هیجان انگیز زندگی پایان غرب منتظر در هتل آستان. اگر شما ترجیح می دهند هتل خود را به در باغ میدان و فقط چند دقیقه پیاده روی از هاید پارک و ایستگاه پدینگتون سپس سعی کنید کیفیت تاج هتل هاید پارک در تالبوت مربع Paddington این معاصر و در عین حال کلاسیک هتل مشهور است برای آن مهمان نوازی و شگفت آور و آرام محل. این هتل تنها 15 دقیقه از فرودگاه هیترو طریق Heathrow Express. و با وجود آن مکان آرام, شما را پیدا خواهد کرد دسترسی بی نظیر به قلب لندن است. با Oxford Street Kensington و سنگ مرمر و طاق بودن نزدیک است. جذاب شهر-خانه سبک مخلوط با تا لحظه ای امکانات رفاهی از جمله بی سیم و ADSL با سرعت بالا دسترسی به اینترنت تلویزیون صفحه تخت و بر روی تقاضا فیلم و موسیقی.

در دوست داشتنی خیابان درخت پوشیده در ساسکس باغ نشسته Gower, هتل کوچک خانواده اجرا تخت خواب و صبحانه هتل. Gower هتل است که به راحتی واقع در پدینگتون و هاید پارک منطقه است. صاحبان این Stavrou خانواده و غرور خود را در ارائه یک سرویس شخصی, ساخت مهمانان خود احساس بسیار راحت همراه با کارکنان پذیرش کمک با جهت گشت و گذار و تئاتر رزرو. که در فاصله نزدیک از ایستگاه پدینگتون, رستوران ها و مغازه ها و معروف لندن جاذبه های Gower نیز در نزدیکی هاید پارک مادام Tussaud, Oxford Street, طاق مرمر و بسیاری از جاذبه های. با بهترین غربی شفتسبوری Paddington هتل دادگاه در Devonshire, تراس, بودن, تنها 300 metres from the Heathrow Express ترمینال و در عین حال در میان سنتی و آرام, که پس گرفتن برخی از ظرافت و جذابیت ویکتوریا انگلستان, این هتل ایده آل برای هر دو کسب و کار و اوقات فراغت مسافر. که در نقطه مرکزی که از آن برای کشف لندن نزدیک به پدینگتون و Lancaster Gate ایستگاه زیرزمینی با هاید پارک باغ کنزینگتون و سنگ مرمر و طاق ادگور جاده و خیابان آکسفورد هستند همه در عرض پنج تا پانزده دقیقه پیاده فاصله است.

خدمات دوستانه تضمین می کند که اقامت خود را در Queensway هتل در ساسکس باغ را یکی از لذت بخش. آل واقع برای خرید در خیابان آکسفورد, خیابان باند و Knightsbridge. این Queensway هتل واقع شده است در کنار هاید پارک در پدینگتون مرکزی لندن است. آنها ارائه یک استاندارد بالای آسایش است که ترکیبی از سادگی و با طیف گسترده ای از امکانات است. تمام اتاقها دارای حمام خصوصی و/یا دوش و توالت و تلویزیون و تلفن شماره گیری مستقیم و چای و قهوه و امکانات شلوار پرس و سشوار. هر دو پدینگتون و Lancaster Gate ایستگاه زیرزمینی به هم نزدیک هستند و همچنین چندین اتوبوس مسیرهای ارائه خدمات به تئاتر و موزه ها و گالری ها و بناهای تاریخی. در یکی از مطلوب ترین مناطق صومعه دادگاه هتل هاید پارک واقع شده است در محیطی آرام خیابان درخت پوشیده از ساسکس باغ و فراهم می کند یک پایگاه ایده آل برای کاوش در لندن است. که محبوب در میان گردشگران و کسب و کار مهمان به دلیل موقعیت آن و نرخ معقول آن است که نزدیک به خیابان آکسفورد و قوس سنگ مرمر برای خرید و در عرض سه دقیقه پیاده روی از هاید پارک ارائه می دهد که دویدن, دوچرخه سواری, قایقرانی و امکانات. در عرض پنج دقیقه پیاده روی هستند پدینگتون, Lancaster Gate و ادگور جاده ایستگاه های متعدد مسیرهای اتوبوس و همچنین Heathrow Express و هوا, اتوبوس, لینک (A2) به فرودگاه هیترو. همچنین در دسترس آسان هستند, جاذبه های توریستی معروف از پایان غرب از جمله تئاتر و موزه های لندن مراکز خرید.

چهار ستاره شفتسبوری برتر لندن هاید پارک هتل در Westbury, تراس ارائه می دهد 119 اتاق در حالی که در واقع نزدیک به لندن هاید پارک و تنها سه دقیقه از پدینگتون لوله و Heathrow Express. در اصل هاید پارک Paddington, هتل بود تغییر نام داد و به عنوان شفتسبوری هاید پارک Paddington که به تازگی مرمت شده در مارس 2006 و در حال حاضر به طور کامل تهویه مطبوع. ارائه بزرگ اجرایی اتاق, اتاق خانوادگی و اتاق استاندارد برای دیدار با مهمانان مورد نیاز اتاق طراحی شده است را به اقامت خود را به عنوان راحت که ممکن است با انتخاب گرم رنگ ها و مبلمان. هر اتاق با ارائه 24/7 تعریف دسترسی پهن باند تلفن مستقیم, تلویزیون تعاملی و تامین شما با چای و قهوه و امکانات. ارائه پر زرق و برق پایه برای اقامت خود در لندن آبا ملکه گیت هتل در ملکه دروازه SW7 شده است نگه داشته و در آن اصلی کلاسیک ویکتوریا شکوه و جلال با تازه مرمت اتاق ارائه یک ترکیب فوق العاده از کلاسیک و معاصر سبک ها و ارائه سرویس بهداشتی که باید هر دو وان و دوش. خانواده اتاق جادار و راحت ارائه فضای زندگی زمانی که اقامت. تمام اتاق رایگان چای و قهوه و امکانات مودم-نقطه تلفن wifi و میز کار همراه با پرداخت هزینه-انجمن زمینی تلویزیون و کانال های رادیویی.

این Westpoint هتل در ساسکس باغ هاید پارک است که همیشه یک انتخاب محبوب با گردشگران و کسب و کار مهمان به طور یکسان به دلیل موقعیت عالی و نرخ مناسب. این Westpoint دارای دسترسی عالی به تمام جاذبه های معروف و در عین حال واقع در آرام خیابان درخت پوشیده از ساسکس باغ. با انتخاب 71 اتاق خواب خصوصی با دوش و توالت و راحتی وجود دارد که آسانسور به تمام طبقات. نزدیک به خیابان آکسفورد و قوس سنگ مرمر برای خرید و تنها سه دقیقه پیاده روی از هاید پارک ارائه می دهد که دویدن, دوچرخه سواری, قایقرانی و امکانات. به دنبال هتل در سابق با شکوه ویکتوریا تراس خانه شهر و سپس دارلینگتون هاید پارک در ساسکس باغ بالا را ارائه می دهد استاندارد اسکان با امکانات مدرن است که اطمینان حاصل شود که انتظارات از هر دو کسب و کار و اوقات فراغت مسافر به طور کامل ملاقات کرد. کمتر از 5 دقیقه پیاده روی از Heathrow Express ترمینال در ایستگاه پدینگتون این 40 اتاق خواب تبدیل هتل به خود می بالد در آن توجه به جزئیات پاکیزگی و بهداشت همراه با سطح بالایی از خدمات مشتری های حرفه ای تضمین این که دارلینگتون هاید پارک است که همیشه لذت بخش بماند. این دارلینگتون هاید پارک به خود می بالد در حال شدت غیر سیگاری استقرار.

اختصاصی برای کسب و کار و خدمات مرکز ارائه منشیگری پشتیبانی کلمه-پردازش فتوکپی و فکس رادیسون SAS پورتمن هتل در پورتمن مربع اختصاص داده شده به نیازهای هر دو مسافر کسب و کار و کسانی که در تعطیلات. واقع در گوشه ای منزوی از منظره پورتمن مربع در نزدیکی طاق مرمر, این هتل در قلب لندن پایان غرب با Selfridges, Marks & Spencers و معروف مغازه های خیابان آکسفورد و باند خیابان بودن فقط چند دقیقه پیاده روی دور. هاید پارک نیز فقط در اطراف گوشه با ارائه یک پناهگاه آرام که در آن به راه رفتن و استراحت. نیز وجود دارد یک تلفن همراه استخدام مرکز و علاوه بر مسافران کسب و کار را درک هتل مجاورت نزدیک به مناطق تجاری. متناوبا, Paddington دادگاه اتاق در Devonshire, تراس واقع شده است فقط پنج دقیقه پیاده روی از ایستگاه پدینگتون. این هتل ایده آل برای بسیاری از لندن جاذبه های بالا از جمله هاید پارک و خیابان آکسفورد. ارائه 17 اتاق مهمان که همه باید خصوصی, حمام امیدوارند suite, امکانات با اتاق های تزئین شده بودن به یک استاندارد بالا است که تضمین می کند مهمانان یک اقامت راحت در زمانی که در لندن است.

هیجان انگیز جدید مرکزی لندن بر اساس کیفیت تاج هتل در پدینگتون را Praed خیابان به ارمغان می آورد یک طراح مدرن-سبک در قیمت مقرون به صرفه مبتنی بر در قلب لندن لوله و شبکه. معاصر و اجرایی اتاق هستند همه غیر سیگار و ویژگی های تهویه مطبوع سیمی و بی سیم به اینترنت با سرعت بالا, بزرگ, تلویزیون صفحه تخت با بر روی تقاضا فیلم و سی دی صدا ماکرو اس دی جداره و بیش از اندازه قدرت ، گالری سالن و نوار ویژگی های Sky Sports در 42 اینچ تلویزیون پلاسما و هتل دارای یک مرکز تناسب اندام, دهلیز-سبک اجرایی سالن و اتاق کنفرانس برای 12 نمایندگان.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.