رفتن به نوشته‌ها

مدارس آشپزی در نیویورک

[ad_1]

وجود دارد تعدادی از مدارس آشپزی در نیویورک که foodies می توانید با ثبت نام در. وقتی که می آید به انتخاب یک مدرسه یکی باید ارزیابی موسسه و انتخاب یکی از آنها که فکر می کنم کمک خواهد کرد که آنها را برای تبدیل شدن به بزرگ سرآشپزها. در این زمان پخت و پز نیست و فقط صرف سرگرمی, بلکه آن است که دیده می شود به عنوان یک هنر است. و بسیاری از افراد در حال گرفتن قلاب در پخت و پز. به همین دلیل آشپزی مدارس تبدیل شده اند بسیار محبوب نه فقط برای آن دسته از افرادی که می خواهید برای دریافت به هنر پخت و پز به عنوان یک وسیله زندگی می کنند اما حتی به کسانی که می خواهید به طبخ برای لذت از آن است.

موسسه آموزش پخت و پز

موسسه آموزش پخت و پز یکی از شهر نیویورک بزرگترین مراکز آموزش پخت و پز. آن تاسیس شد و توسط پیتر Kump در سال 1975 و ارائه آموزش حرفه ای برنامه به مدت هفت تا دوازده ماه. موسسه تعدادی از برنامه ها از جمله هنر آشپزی, شیرینی و پخت, آشپزی, مدیریت و, مدیریت مهمان نوازی. آن را به رسمیت شناخته شده توسط انجمن بین المللی آشپزی حرفه ای و دریافت کننده جوایز تعالی برای مدارس آشپزی در نیویورک. این موسسه نیز ارائه می دهد تعدادی از کلاس های تفریحی از جمله کلاس های پخت و پز, پخت کلاس و البته در شراب و نوشیدنی.

فرانسه موسسه آشپزی

به عنوان نام نشان می دهد, فرانسه موسسه آشپزی آموزش افراد چگونه به کارشناسی کارشناسی ارشد غذاهای فرانسوی. بر خلاف دیگر مدارس آشپزی در نیویورکبزرگ ترین چیزی که با FCI است که افراد با توجه به دسترسی به یک برنامه قابل انعطاف است. مثلا مشتاق آشپز لازم نیست که به صبر طولانی که برای ثبت نام در دوره به دلیل آشپزی کلاس شروع هر شش هفته برش دوره انتظار. در همان زمان FCI پردیس واقع در قلب سوهو که دارای بهترین رستوران های شهر است که برای ارائه. هر کلاس تنها باید به طور متوسط 12 دانش آموزان نظارت می شود توسط یک معلم. به همین دلیل دانش آموزان را هدایت نزدیک و نسبت معلم به دانش آموز را در فرایند یادگیری بسیار ساده تر. و در نهایت دانش آموزان قادر خواهید بود به طبخ در Zagat و Michelin امتیاز در پردیس رستوران l’ecole.

Miette آشپزی استودیو

این Miette آشپزی استودیو واقع در روستای گرینویچ و ارائه می دهد دوره های پخت و پز نه تنها برای بزرگسالان بلکه برای کودکان. در همان زمان پخت و پز مدرسه caters به خصوصی آشپزی حوادث و همچنین شرکت تیم وقایع ساختمان. خصوصی درس های پخت و پز نیز در دسترس هستند و دانش آموز حتی به منو را انتخاب کنید همراه با آشپز. خصوصی درس های پخت و پز بزرگ برای افرادی که می خواهید به یاد بگیرند که چگونه به طبخ اما راحت نیست که در گروه های بزرگ. مدرسه پخت و پز بزرگ برای افرادی که بسیار خاص در مورد محصولات مواد غذایی آلی. مدرسه آشپزی ارائه می دهد کلاس های مختلف از جمله آمریکایی کلاسیک, پخت و پز در کمتر از سی دقیقه و شکرگزاری علاقه مندی ها. وجود دارد کمتر از 12 دانش آموزان هر کلاس و مدرسه پخت و پز قادر است به جای هر کس بدون در نظر گرفتن دانش خود را از پخت و پز. کلاس با پایان نشسته و شام و هر دانش آموز یک لیوان شراب در هر کلاس. این است یک راه عالی برای آموزش در برخی از بهترین مدارس آشپزی در نیویورک

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.