رفتن به نوشته‌ها

مزایای بی سیم رستوران, سفارش, سیستم

[ad_1]

مدرن با پیشرفت های تکنولوژیکی موثر بر تمام جنبه های زندگی ما در عصر جدید سرود رفتن بی سیم, گرفتار, در, رستوران, سفارش, سیستم است. بیایید نگاهی به مزایای بالقوه همان.

کارآمد فرآیندهای

از آنجا که سیستم با این نسخهها کار از طریق دستگاه های دستی متصل به یک اصلی POS سرور بالقوه خطاها و حذفیات در کتابچه راهنمای سفارش گرفتن روند سنتی نقطه از رستوران فروش حذف می شوند.

• صبر کنید تا کارکنان خواسته شده با دنبال کردن صفحه نمایش را انتخاب کنید گزینه های اصلاح برای یک ظرف خاص برای مشتری.

• داده های خام به طور مستقیم به سیستم POS; omiting همه خطا در انتقال داده ها.

• هیچ صف برای خواندن کتابچه راهنمای سفارشات در پایانه های POS, صرفه جویی در زمان و کاهش کارکنان مورد نیاز است.

• کارکنان صبر کنید اجتناب از گرفتن سفارشات از مواد غذایی در دسترس نیست به عنوان سیستم فرمان وضعیت سهام در حالی که سفارش.

• سفارشات به آشپزخانه هستند و بیشتر به طور مساوی فاصله که اجتناب overstuffing آشپزخانه با بیش از حد بسیاری از دستورات در یک زمان.

افزایش درآمد و کاهش هزینه های ورودی برای راه اندازی

در یک بی سیم POS رستوران, نیروی انسانی, رویکرد رستوران است که بیشتر مقرون به صرفه و کارآمد است. این فرصت را به برنامه کمتر کارکنان ماهر که می تواند در خدمت جداول بیشتر از طریق فروش و افزایش درآمد از طریق سریعتر جدول تبدیل می شود.

• در این سیستم تمام گزینه های منو و اصلاح ذخیره شده در دستگاه های دستی است که می تواند به راحتی به روز شده در هر زمان. این منجر به کاهش هزینه آموزش و تکیه بر حافظه در هنگام سفارش گرفتن روند.

• این سطح رضایتمندی کارکنان رستوران را افزایش می دهد به عنوان آنها در خدمت جداول بیشتر است که به نوبه خود افزایش می دهد راهنمایی های خود را. ثبات نیروی کار برای رستوران را کاهش می دهد کسب و هزینه های آموزش کارکنان جدید.

• این هم یک راه برای تمرین ‘سبز’ ابتکار در رستوران با اجتناب از استفاده از قلم و مداد و کاغذ.

• این است که بیشتر انرژی کارآمد و مقرون به صرفه به عنوان تعدادی از ثابت POS رستوران سیستم کاهش می یابد.

رضایت مشتری

از مزایای ذکر شده در بالا منجر به سطح بالاتری از بهره وری عملیاتی در داخل رستوران. حال بیایید نگاهی به همه چیز از دیدگاه مشتری خود را.

• جستجوی آسان از تمام ظروف در لمس یک دکمه باعث می شود که مشتری احساس خوشحال. بصری درمان به پایان می رسد تا با مشتریان نه تنها در انتخاب غذاهای مورد نظر خود را, اما همچنین آنها منجر به آزمایش با تعداد زیادی از گزینه ها از منو لیست. در یک کلام POS سیستم رستوران سهولت سفارش سیستم هم برای مشتریان و جدول کارکنان.

• مشتریان دریافت پاسخ فوری خود را به پرس و جو در مورد مواد تشکیل دهنده و تغذیه اطلاعات از ظروف. شما در یک موقعیت بهتر برای ارزیابی مشتریان به طور منظم گزینه های مورد نظر از مواد غذایی و صندلی.

• مشتری یا می توانید چک در دستگاه دستی و یا می توان به طور مستقیم از دستی برای سوابق خود را.

مزایای بی سیم جهت مصرف در سیستم گسترده و بسیاری از رستوران در حال حاضر اجرا این تکنولوژی تحقق توانایی های بالقوه خود را به تولید درآمد بیشتر از مسن تر از سیستم های نصب شده. بنابراین دنده تا برای این تغییر وجود دارد مزایای بزرگ از اتخاذ آخرین فن آوری!

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *