رفتن به نوشته‌ها

معادله نصر

[ad_1]

گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، محمدرضا فلاحی، تا پیش از جنگ جهانی دوم، اسطوره شکست ناپذیری این غده سرطانی گردن فرازی میکرد، او ارتشی داشت که طومار همه ارتش های عربی را در شش روز در هم پیچیده بود، اما حالا چه؟حالا ما دولت که هیچ، قریه که هیچ، مزرعه که هیچ، حتی طویله‌ای به اسم اسرائیل را هم به رسمیت نمی‌شناسیم.

۱) از مدینه تا قدس

یکی از مهم ترین شاخصه های مبارزاتی یهود، جنگ از پشت دیوارست. یهود ابتدا به فتح قدس بیندیشد و بعد فتح نیل تا فرات و سرآخر فتح جهان. فلسطین محور خواسته اوست و بعد از حضرت عیسی (سلام الله علیه) بزرگترین مانع بر سر راه رسیدن به این هدف، پیامبر آخر الزمان(ص).

طبق اطلاعات دقیقی که یهودی ها از تورات بدست آورده بودند، اگر محمد رسول الله (ص) سرزمینی را فتح و در آن مستقر می شد، دیگر آن را از دست نمی داد و یهود برای همیشه نابود میشد. یکی از دلایل تحریف بشارت های الهی نسبت به رسول خدا هم، همین بود. یهودی ها علاوه بر همه صفاتی که دارند، بزرگترین تروریست های تاریخ هم هستند و به راحتی دشمنانشان را از سر راه برمیدارند. آن ها برای جلوگیری از تولّد پیامبر موعود و با استفاده از اطلاعات دقیق که از محل تولّد و زمان آن و هنر چهره شناسی که از حضرت موسی (علیه سلام) آموخته بودند ابتدا اجداد رسول خدا (هاشم، عبدالمطلب، عبدالله) را مورد سوءقصد قرار دادند، اما به لطف خدا موفق به جلوگیری از تولّد رسول الله نشدند. پس از اطلاع از تولد رسول خدا، یهودی ها برای حفظ نفوذ و جلوگیری از رسیدن اسلام به قدس در مسیر مدینه تا قدس در هفت نقطه مستقر شدند و خاکریز هایی برای این امر ایجاد کردند.(بنی قریظه، بنی مصطلق، بنی نظیر در داخل مدینه و خیبر، تبوک، موته و قدس در خارج از آن)، آن ها میدانستند که جهت اصلی حرکت پیامبر، قدس است و اگر این مهم رخ بدهد سازمان یهود از هم فرو می پاشید و چشم این فتنه کور خواهد شد. پس از فتح خیبر و تبدیل جنگ تبوک به عاملی برای معطل شدن لشکر اسلام، پیامبر(ص) سپاهِ یک جوانِ شجاع و ولایتمدار به نام اُسامه را جهت اعزام به موته بسیج میکند تا شکست پیشین در این منطقه را جبران کند.

 

اگر او در این نبرد پیروز شود، سد مستحکم یهود شکسته و مسیر فتح قدس هموار میگردد.از طرفی هم کمر وابستگان و منافقان داخلی شکسته خواهد شد. چند روز دیگر لازم است تا مرگ یهود قطعی شود، اما یهود و منافقان نفوذی اش دست به کار میشوند و پیامبر (ص) به طرز مشکوکی از دنیا میرود. پس از شهادت آخرین فرستاده الهی، برنامه مقابله با رسیدن اسلام به قدس به صورت نفوذ در سیستم حکومتی دنبال می شود. جریان ولایت، که ادامه دهنده ی مسیر اسلام ناب ست در سقیفه کنار گذاشته شده و موجبات انحراف تاریخی در حکومت اسلامی فراهم می گردد.

 

پ.ن؛هدف از طرح بحث به هیچ وجه یهودی ستیزی نیست، همانطور که در قرآن کریم، یهودیان مومن، بنی اسرائیل خطاب میشوند و منظور از یهود، صهیون هایی هستند که عامل اصلی دشمنی ما با ایشان، استکبار آن هاست.

۲) غده سرطانی

وقتی می گوییم یهود، منظور یک مکتب الهی در کنار اسلام و مسیحیت نیست، بلکه منظور نگرشی ست قومی و انحصارگرایانه و خودبرتر بین که یک دین الهی را دستمایه اهداف شوم خود قرار داده است. تفکری که یهود نور چشمی و فرزند برتر خلقت ست زمینه ساز بسیار مناسبی ست برای سوء استفاده صهیون‌ها.

 

سرزمین فلسطین همواره مورد طمع قدرت های استعماری بوده، نشانه بارز این اطماع نسبت به ارض مقدس هم تحمیل جنگ‌های‌ صلیبی علیه مسلمان هاست.صهیون ها با توجه به این فهم که در تورات و انجیل مسیر بازگشت موعود آخر الزمانی به صورت(تبعید، انتظار، ظهور مسیح و بازگشت او) بود، با تغییر آن به شکل ( تبعید، بازگشت به سرزمین موعود، انتظار و ظهور مسیح) زمینه را برای انحرافی تاریخی پدید آوردند. صهیون ها نام کوهی در شهر قدس که حضرت داوود (علیه السلام) هنگام ورود به آن سُکنی گزیده و تابوت عهد را در آن قرار داده بود و تقدسی ویژه برای یهود داشت، بهره گرفتند و نام صهیونیسم را برای نهضت پلید خود برگزیدند. در یکی دو سده اخیر هم همه برنامه ریزی های استعمارگران برای این بوده که دولتی صهیون به نام اسرائیل شکل بگیرد. شاید اگر بگویم نتیجه نهایی و مورد پسند غرب از جنگ جهانی دوم هم پیدایش نظریه شکل گیری این دولت جعلی بود،خارج از منطق نباشد.

 

ارض مقدس محل اتصال کشورهای اسلامی در آفریقا به کشورهای اسلامی در خاورمیانه و اروپا بود.تداوم قدرت استعمارگران آن روز که در راس آن ها انگلستان حضور داشت، اقتضا می کرد تا یک دولت اوانجلیست (صهیونیستِ مسیحی) شکل بگیرد تا هم نفوذ در بین کشورهای اسلامی حفظ شود و هم مسیر برای توطئه تشکیل حکومت جهانی صهیونیسم هموار گردد. این یعنی تشکیل این دولت جعلی بیشتر از آن که خواسته یهود باشد، خواسته استعمارگران و علی الخصوص انگلیس بود‌.

 

ارتش انگلیس پس از جنگ با عثمانی ها، وارد بیت المقدس شد، حاکم آن زمان عربستان به او تبریک گفت. کشورهای آفریقایی هم درگیر جنگ بودند و باقی کشورهای عربی هم قدرت چندانی نداشتند. روشنفکر های صهیون در حکومت شاهنشاهی ایران هم مثل(طباطبایی) ایران را رسما به ژاندارم استعمار در منطقه و بازیگر منطقه ای او بدل کرده بودند. طبق اعلامیه بالفور هم فلسطین رسما تحت قیومیت انگلیس قرار گرفت. اما بعد ها که آمریکا گوی رقابت سیاسی و ابرقدرتی را از انگلیس ربود، توانست نهایت بهره را از این غده سرطانی ببرد.

 

البته منظور از صهیونیسم فقط دولت جعلی اسرائیل نیست، چرا که او خود بخشی از مجموعه صهیونیست هاست.مجموعه ای سرمایه دار که بخش بزرگی از دنیا را از جمله، آمریکا را، با لابی های قدرتمند خود کنترل کرده و بر رسانه و اقتصاد و فرهنگ او مسلط است. طرح موسوم به معامله قرن هم که توسط یک صهیون به نام جرد کوشنر(داماد و مشاور ترامپ) مطرح شده، دقیقا همان طرح استعماری است که در طول تاریخ برای جلوگیری از پیروز تمدنی اسلام دنبال می شده است. در این طرح آمده که قدس شریف متعلق به یهودی هاست و دولت اسرائیل،دولتی رسمی و فلسطینی ها که صاحبان اصلی قدس اند باید روستای ابودیس را به عنوان پایتخت خود بشناسند، گروه های مقاومت تمام سلاح های دفاعی خود را تحویل دهد، حتی اسلحه محافظان بزرگان مقاومت فلسطین را. شش میلیون آواره فلسطینی حق بازگشت به موطن خود را ندارند و سرزمین جولان که نماد مبارزه با صهیون هاست باید در اختیار دولت جعلی قرار بگیرد.همه این ها اگر نقشه صهیونیسم برای آخرالزمان نیست، پس چیست؟

 

تا پیش از جنگ جهانی دوم، اسطوره شکست ناپذیری این غده سرطانی گردن فرازی میکرد، او ارتشی داشت که طومار همه ارتش های عربی را در شش روز در هم پیچیده بود، اما حالا چه؟حالا ما دولت که هیچ، قریه که هیچ، مزرعه که هیچ، حتی طویله‌ای به اسم اسرائیل را هم به رسمیت نمی‌شناسیم.

 

او امروز تبدیل شده به زمینی تمرینی جبهه مقاومت برای شخم زدن… الحمد لله

باشد که شبانگاهان بر سرشان بریزیم، همچون عقابانی تیز پرواز…

۳) آرمان فتح

از آن صحبت های امام خمینی (ره) در سال ۴۲ و ماموریت حاج احمد متوسلیان در سپاه و وعده صادق آقا در مورد نابودی اسرائیل تا همین آخرین نوشته ها و وصیت نامه های شهدای مدافع حرم،هرجور که حساب میکنم مسئله قدس یکی از اصلی ترین آرمان های انقلاب اسلامی ست. قدسِ شریف کلید گشوده شدن درهای فرج به روی امت اسلامیست. آنچه که برای ما اهمیت دارد، استنقاذ فلسطین ست، یعنی محو دولت جعلی اسرائیل.

ما با دولتی جعلی سروکار داریم که از سال ۱۹۴۷ تا ۲۰۲۰ می خواهد دست به یک زمین خواری بزرگ بزند. ترور حاج قاسم عزیز ما هم بخشی از این طرح استکبار است.

هر جنگی جهاد نیست و هر کشته ای هم شهید. تنها نبرد در راه خدا، جهاد و کشته این راه شهید است و چه جهادی بالاتر از مبارزه با صهیونیست‌ها؟

ما معتقدیم که در نهایت مسئله فلسطین در محافل سازشکارانه حل نخواهد شد و تنها راه حل مبارزه ست و این نبرد فتح بیت المقدس را به دنبال خواهد داشت.

تقدیر خدا هم این است که فلسطین آزاد خواهد شد و این قرن به لطف خدا قرن غلبه حق بر باطل و مستضعفان بر مستکبران خواهد بود آن شاءلله‌.

از خدا میخواهم که این قدرت را به ما ارزانی دارد که نه فقط در ممالک اسلامی که از کلیساهای جهان ناقوس فتح قدس، به صدا درآید.فلسطین خط مقدم مقاومت اسلامی است و هر یک وجب از آن یک وجب از خاک اسلام.

قدس شریف، سرزمینی اسلامی و متعلق به همه بومیان (مسلمان، مسیحی و یهودی است) و نه آن پنج میلیون صهیون که غاصبانه و با خدئه از سراسر جهان برای تشکیل دولت جعلی اسرائیل، خاک فلسطین را تصرف کرده اند. طمع کاری این صهیون ها بسیار فراتر از نیل تا فرات ست،این غده وخیم حدومرزی نمیشناسد و هر چه زودتر باید از ریشه درآید، هر چند که برای ماهزینه بیافریند.ما که تا بازگشت فلسطین به دامان صاحبان واقعی آن از قدس شریف پشتیبانی می کنیم و تا بازگشت ارض مقدس به صاحبان اصلی آن و تشکیل دولت فلسطینی حاصل یک همه پرسی واقعی دست از این حمایت ها بر نخواهیم داشت… ان شاءالله

 

محمدرضا فلاحی، فعال دانشجویی دانشگاه کرج

انتشار یادداشت‌های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط «خبرگزاری دانشجو» نیست و صرفاً منعکس کننده نظرات گروه‌ها و فعالین دانشجویی است.

[ad_2]

Source link

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *