رفتن به نوشته‌ها

منابع کنکور سراسری هنر 98 – 99

یکی از مهمترین مواردی که داوطلبان کنکور سراسری به آن احتیاج دارند ، مطالعه منابع مناسب است تا وقت و هزینه ای که صرف می کنند موثر باشد و آنها بتوانند از تحصیل خود بهترین نتیجه را بگیرند. داوطلبان کنکورهای هنری باید بدانند که دوره های عمومی و اختصاصی کنکور چیست و کتاب های درسی و کمکهای آموزشی برای هر دوره باید خوانده شود. گروه هنری دارای 7 شعبه است که شامل درک کلی هنر (از جمله دروس و مطالب مربوط به تاریخ هنر و هنر) ، درک کلی ریاضیات و فیزیک (دوره های ریاضیات ، فیزیک و هوش) ، ترسیم فنی (هندسه و شکل های نقاشی) ، ویژوال و خلاقیت بصری (شناخت تصویر و علائم و خلاقیت آن) ، خلاقیت دراماتیک (دروس مربوط به درام و سینما) ، خلاقیت موسیقی (از جمله کلیه مباحث موسیقی) ، خواص مواد (اطلاعات کافی کامل برای مواد مورد استفاده در کارشان).

حتماً بخوانید: منابع کنکور سراسری 98

دوره های عمومی و تخصصی آزمون ورودی هنر 98-99
در آزمون ورودی ، داوطلبان باید به 25 سؤال در زمینه ادبیات ، 25 عربی ، 25 در دین و 25 به زبان انگلیسی پاسخ دهند. در آزمون ورودی هنر ، ضرایب دروس عمومی شامل ادبیات با ضریب 4 ، عربی با ضریب 2 ، دین و زندگی با ضریب 3 و انگلیسی با ضریب 2 است. اگر داوطلبان اقلیت های مذهبی قصد دارند. برای پاسخ به سوالات آموزه های غیراسلامی (کلیمی ، زرتشتی و مسیحی) به جای آموزه های اسلامی (دین و زندگی) می توانند با علامت زدن گزینه مربوط به آن هنگام ثبت نام آنلاین به سؤالات پاسخ دهند. دادن. داوطلبان آزمون ورودی 98-99 می توانند در هنگام ثبت نام آنلاین پاسخ به زبانهای روسی ، آلمانی ، فرانسوی و ایتالیایی را به جای انگلیسی پاسخ دهند.

دوره های ویژه گروه هنری شامل درک کلی هنر ، درک کلی ریاضی-فیزیک ، طراحی فنی ، خلاقیت بصری و بصری ، خلاقیت دراماتیک ، خلاقیت موسیقی و خصوصیات مواد است. در کل ، آزمون ورودی هنر دارای 5 زیر گروه است. در هر زیر گروه تعدادی رشته وجود دارد و ضرایب دوره ها در آن زیر گروه به گونه ای طراحی شده است که دروس مربوط به رشته های هر زیر گروه از ضرایب بالاتری برخوردار است.

هنر 98

بررسی سوالات آزمون ورودی هنر ملی 98-99
تعداد سوالات دروس عمومی در آزمون ورودی هنر ملی در جدول زیر آورده شده است.

عنوان دوره

عدد

از شماره

تا تعداد

زبان و ادبیات فارسی

25

1

25

زبان عربی

25

26

50

فرهنگ و معارف اسلامی

25

51

75

زبان انگلیسی

25

76

100

داوطلبان گروه هنری در مجموع 160 سؤال خاص برای پاسخگویی در 165 دقیقه دارند. میانگین زمان پاسخ برای هر سوال 60 ثانیه است. جزوه 2 شامل 60 سؤال و 65 دقیقه زمان پاسخگویی است.

درک عمومی از هنر 30 سؤال 25 دقیقه زمان پاسخ است.

درک کلی ریاضیات و فیزیک 30 سؤال با 40 دقیقه زمان پاسخگویی است.

جزوه 3 شامل 100 سوال با 100 دقیقه زمان پاسخگویی است.

طراحی فنی 20 سؤال با 26 دقیقه زمان پاسخگویی است.

خلاقیت نمایش 20 سؤال با 24 دقیقه زمان پاسخگویی است.

خلاقیت بصری 20 سؤال با 13 دقیقه زمان پاسخگویی است.

خلاقیت نمایش 20 سؤال با 20 دقیقه زمان پاسخگویی است.

خواص مواد 20 سؤال با 17 دقیقه زمان پاسخگویی.

لینک سایت

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.