رفتن به نوشته‌ها

مواد غذایی مکزیکی رستوران ها – که در آن شما می خواهید به خوردن امشب ؟

[ad_1]

می گویند “مواد غذایی مکزیکی” و اکثر مردم به طور خودکار شروع به ترشح بزاق. آیا منظور شما مکزیکی, جنوب غربی, آشپزی یا Tex-Mex مورد علاقه صفت است که همیشه “خوشمزه”. از کوچکترین شهرهای امریکا به شلوغ شلوغ شهرستانها در سراسر این کشور مواد غذایی از غرب و جنوب مرز رتبه راست در بالای ترجیح ناهار خوری لیست.

یک تفاوت وجود دارد البته بین مکزیک و جنوب غربی مواد غذایی حتی اگر ما اغلب توده آنها را با هم و می گویند “بیایید مکزیکی”. تفاوت در این است که در استفاده از فلفل هالاپینیو یا سبز یا قرمز فلفل فلفل قرمز. و پس از آن وجود دارد Tex-Mex که گرایش به داغتر از مکزیک. و سانتافه سبک است که معمولا داغترین از همه به خاطر آنها استفاده بیشتر و داغتر فلفل فلفل قرمز. رفت و آمد در بخش جنوب غربی کشور ؟ آماده برای پاسخ به “قرمز یا سبز؟” سفارش خود را از سس در کنار اگر شما فکر می کنم از آن خواهد شد بیش از حد تند. آیا می خواهید به صدا مانند یک متخصص ؟ پاسخ “کریسمس” (قرمز و سبز).

همه ما می دانیم که پیتزا همچنان یک عامل اصلی در رژیم غذایی آمریکایی و “بیایید چینی” است که مکرر خودداری سراسر کشور در میلیون ها نفر از خانواده ها اما “اجازه دهید مکزیکی امشب” باقی مانده است یک انتخاب که یک برش بالاتر از بقیه در نظر گرفته شده ویژه انتخاب – یک کمی بیشتر بی پروایی – کمی بیشتر جشن. وجود دلایل زیادی برای این احساس که ناهار خوری در یک رستوران مکزیکی است که چیزی خاص آن است که آیا غربی, Tex-Mex, Santa Fe – و یا فقط ساده مکزیکی. برای اهداف ما اجازه دهید آن را “سبک مکزیکی”.

1) اول از همه بیشتر به سبک مکزیکی رستوران در کشور ما باقی می ماند در قیمت مناسب محدوده. شما می دانید که مکان هایی مانند پنجره مشبک و مغازه خواربار یا مشروب فروشی نزدیک به خانه خود را در حال رفتن به هزینه یک دست و پا و پاداش بزرگ خواهد بود و ارزش و طعم عالی. در این روز از یک مبارزه اقتصادی و نیاز به صرفه جویی در سفارش مکزیکی, مواد غذایی برای صرف شام به یک انتخاب عاقلانه است. شما حتی می توانید لذت بردن از یک انتخاب غذا و ترک کاملا راضی تقریبا “تغییر کوچک”. و بالاترین قیمت آیتم در منو می آید در کمال تعجب کم هزینه است.

2) اکثر سبک مکزیکی منوهای بسیار متنوع و ویژگی های یک آرایه گسترده ای از به ظاهر بی پایان از گزینه های. معمولا وجود دارد چیزی در آن بزرگ منوهای بیشتر رستوران مکزیکی است که با توجه به تبعیض آمیز کام.

منو ارائه طیف وسیعی از Carnitas (تکه های گوشت خوک مناقصه ها آهسته بو داده با فلفل و پیاز) به Quesadillas (بزرگ آرد نان پر شده با اختیاری, پنیر, مرغ, و غیره.). تا کنون سعی مرغ Diabla (یک سینه مرغ سرخ کرده با کدو سبز, کدو زرد پیاز قرمز و گوجه فرنگی در یک chipotle سس خامه)? خوشمزه! و البته کیک میوه (نهایی به سبک مکزیکی دسر کاستارد) – قابل مقایسه با کرم Brule در بهترین رستوران ها.

3) اگر شما یک مارگاریتا یا یک لیوان شراب با شام خود را به شما تجربه کامل تجربه ناهار خوری. حتی ویژه مکزیکی آبجو را تکمیل وعده غذایی مقدار به عنوان شراب خوب به همراه زیبا ترین منو. شما را سفارش شراب در رستوران چینی در مرکز نوار پایین خیابان ؟ آن را فقط به نظر نمی رسد “رفتن”. اما شراب و آبجو و یا margaritas نه تنها در دسترس آنها بخشی از جذابیت این سبک مکزیکی/جنوب غربی آشپزی ماجراجویی. شما حتی می توانید پیدا کردن یک رستوران ارائه می دهد که شراب شب فوق العاده.

4) آخرین روند در سبک مکزیکی ناهار خوری است که Catered حوادث. برخی از سبک مکزیکی رستوران ها در حال حاضر ارائه خدمات کیترینگ برای ما ویژه آمریکا جشن, جشن تولد, هويدا و بله – حتی مراسم عروسی! شما را انتخاب کنید و آنها را به ارمغان خواهد آورد که همه غذای خوشمزه را به شما آن را غیر روحانی و خدمت به آن را با استعداد. چه یک حزب بزرگ است که می تواند. سبک مکزیکی مواد غذایی است که به عنوان یک جشن در ذهن بسیاری از افراد و هر چند جشن جدول خواهد بود لادن با انواع لذیذ انتخاب هزینه با خوشحالی محدود می شود بسیار کمتر از دیگر خدمات پذیرایی شما می توانید پیدا کنید.

5) برنامه های ویژه. Cinco de Mayo است نه تنها صورت شما را ببینید آگهی خود را در محلی به سبک مکزیکی رستوران. برخی از موسسات از ویژگی های ماریاچی باند که به نظر می رسد به طور منظم (کودکان و نوجوانان عشق em’). و یا شما ممکن است پیدا کردن یک مارگاریتا شب خاص است. یا شراب شب فوق العاده است که شامل شام. یک رستوران مکزیکی در Fairfax, ویرجینیا حتی جشن روز سنت پاتریک! آن را می پردازد به بررسی رویدادهای خاص ارائه شده توسط رستوران های محلی خود را. این وقایع را ناهارخوری واقعا خاص چیزی است که شما را پیدا خواهد کرد زمانی که شما برای پیتزا یا چینی.

6) پاسیو ناهار خوری در زیر ستاره. وقتی که آب و هوا خوب برخی از مکزیک موسسات ارائه پاسیو ناهار خوری و یا پوشش داده شده و یا کشف. بحث در مورد محیط! جو مثبت خوشبو و آرامش بخش در حالی که موسیقی شناور خارج به آرامش شام به یک حالت سرخوشی. غذای خوب, شاد, جشن و شب چراغ و موسیقی می توانید این تجربه ناهار خوری چیزی است که شما را به بازگشت دوباره و دوباره.

7) به بالا از آن همه خاموش, مکزیکی, مواد غذایی سالم است! سبزیجات تازه به صورت سالاد و مخلفات (و همه ما می دانیم در مورد ارزش سبزیجات) آووکادو برای شیب guacamole (بالا در همه چیز!), لوبیا برای refries (فیبر) و تعداد زیادی از پروتئین است. خوشمزه و سالم بیش از حد – ترکیب بی نقص.

چرا ، اجازه دهید ما تعداد بسیاری از راه های. به شما به عنوان تجربه آشپزی ماجراهای غربی و جنوبی از مرز غذاهای شما می توانید فهرست خود را از مثبت به اضافه کردن به این یک آزمایش – رفتن به سبک مکزیکی و بررسی نامحسوس و نه چندان تفاوت های ظریف است. و این را امتحان کنید. هنگامی که خانواده خود را می پرسد: “از کجا باید بخوریم امشب ؟” پاسخ “اجازه دهید مکزیکی!”

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *