رفتن به نوشته‌ها

می تواند ما زندگی می کنند زندگی روزمره ما بدون نقشه ؟

[ad_1]

مدرن نقشه ریشه دوانده به هر جنبه ای از زندگی ما از رفت و آمد به سفارش محصولات در اینترنت و حتی چیدن بهترین رستوران در منطقه شما. شما با استفاده از و بستگی آنها به مراتب بیش از شما احتمالا متوجه هدایت شما را از طریق جهان ما بیش از حد فناوری در همیشه کارآمد تر و مفید راه.

نرم افزار را تبدیل به قهرمانان از نقشه های دیجیتال و هزاران نرم افزار را با استفاده از GPS پوشش هدایت شما به مقصد مورد نظر. چند پیچیده تر برنامه های کاربردی نقشه برداری شامل ترکیبی چشمگیر از GPS تاریخی نقشه برداری و ورودی کاربر است. این برنامه اجازه می دهد تا مردم به سرعت و با دقت محل گزارش از جنایات.

نه تنها این گزارش پلیس اجازه می دهد تا به سرعت پاسخ با دقت اشاره کردن اما آنها به سیستم وارد شده در یک پایگاه داده که در آن در طول زمان الگوهای جرایم مختلف در مناطق مختلف ساخته شده و در نتیجه “هشدار مناطق” از مناطق در معرض خطر. با استفاده از نقشه تاریخی داده ها به عنوان یک بوم و GPS امتیاز به عنوان جوهر انقلابی این برنامه دارای بخیه آموزنده موزاییک به فضای مجازی است.

در هسته از مدرن ترین نقشه برداری و امکانات ماهواره های GPS در حال قهرمانان گمنام از دنیای مدرن ما. بدون آنها ما را بدون موقعیت یابی جهانی شبکه یا دیجیتال نقشه برداری, سیستم های غوطه وری جهان را به هرج و مرج مطلق. هواپیما نمی دانید که در آن آنها در ماشین نشسته-navs خواهد بود رانندگی مردم را به زمینه های (بیشتر از آنها در حال حاضر) و شما را در واقع به رفتن به خارج و جسمی به دنبال رستوران خوب… یک هولناک فکر می کردم.

بدون مدرن نقشه برداری و امکانات جامعه می خرد به توقف و پرتاب به عقب در زمان با دهه. دیگر نمی خواهد شما را قادر به قرار دادن یک آدرس به یک گجت و آن را به شما بگویم که در آن به شما را به خواندن علائم جاده ها و درخواست مردم برای جهت. این امر می تواند مطلق دوزخ

ما را در نقشه های اعطا شده در این روز و سن, چرا که ما به ندرت آنها را در خود فرم کلاسیک. احتمالا واضح ترین خدمات نقشه برداری با استفاده از نقشه های گوگل است که نه تنها اجازه می دهد تا شما را به نگاه در نقشه راه در هر نقطه بر روی این سیاره است, اما همچنین اجازه می دهد تا شما را به دیدن ساختمان های فردی; بسیار مفید هنگامی که در تلاش برای پیدا کردن یک محل به نظر می رسد به عنوان به خوبی به عنوان آن است.

نقشه شده است به طور مداوم در حال تحول از زمان آغاز خود شده اند و مهم به جامعه در هر مرحله در تاریخ است. این است که هنوز هم امروز درست است و درست خواهد بود و تا زمانی که مردم نیاز برای رسیدن از A به B.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *