رفتن به نوشته‌ها

نماد و معنا در پشت خنده مجسمه بودا

[ad_1]

نشاط خنده بودا است که همچنین به عنوان شناخته شده Hotei یا Pu-Tai. او بسیار محبوب در چین که در آن او همچنین شناخته شده به عنوان دوست و یا یکی از دوستانه. او مشتق شده است از غیر عادی چینی ذن راهب که زندگی بیش از یک هزار سال پیش و

او در حال حاضر غالب ویژگی های بودایی و شینتو فرهنگ است. او بسیار باز و با نشاط رفتار او به عنوان یک تجسم Maitreya بودهیچیتا خواهد شد که آینده بودا. او بزرگ بیرون زده حلقه و ظریف لبخند و شناخته شده است که معمولا به عنوان “خنده بودا.”

ویژگی های خود را زینت بسیاری از معابد, رستوران ها و جواهرات و آمده است برای نشان دادن یک بودا از قناعت و فراوانی است. او تقریبا همیشه دیده می شود حمل کتانی گونی است که همیشه پر و کامل است که با بسیاری از اقلام با ارزش مانند گياه برنج (نشان می دهد ثروت), شیرینی برای کودکان, مواد غذایی و یا غم و اندوه از جهان است. او بودا از ضعیف و فقیر و کودکان است.

خنده بودا مجسمه های چوبی

این مجسمه ها معمولا توسط یک مرد, لبخند یا خنده مرد طاس در راهب روپوش و در معرض گلدان شکم, معده, نماد, شادی, شادی و ثروت خوب است. برخی از مجسمه ها نیز دارای فرزندان کوچک و در فوت او. این مجسمه ها اغلب یک alm کاسه نمایندگی خود را بودایی طبیعت است.

در دیگر توصیفاتی او ممکن است یافت می شود, در یک سبد کشیده شده توسط کودکان و یا برگزاری یک فن به نام oogi. همه این ویژگی ها نشان دهنده او را به عنوان یک گرد راهب که سفر دور کردن غم و اندوه از مردم جهان است.

افسانه است آن را اگر شما rub خود را بزرگ و معده آن را به تولید ثروت خوب شانس و بخت خوب. او همچنین حامی سنت رستوران clairvoyants و bartenders. زمانی که یک نوشیدنی و یا بیش از حد می خورد دوستان blame it on the Laughing Buddha را تحت تاثیر قرار.

بسیار بزرگ خنده بودا

در تایوان وجود دارد تنها چهار معابد بودایی است که باید او را به عنوان اصلی بودا. گنج شناخت معبد در تیچونگ خانه تایوان بزرگترین مجسمه با سر طاس خود را لمس سقف معبد اصلی سالن.

این Lingyin معبد در هانگژو چین بزرگترین one در چین است. آن حک شده است از کافور چوب می ایستد و بیش از 60 فوت قد و طلاکاری شده با بیش از یک صد اونس طلا برگ.

این معبد لاما است که تنها معبد بودایی در پکن, چین, بزرگترین, خنده, بودا, حک شده از یک قطعه از چوب است.

خنده بودا و ذن

خنده بودا رفت و آمد بود و توزیع شیرینی به کودکان فقیر و درخواست برای یک پنی از راهبان ذن یا عوام او را در راه ملاقات کرد. یک روز به یک راهب می آید تا به او و پرسش “چه معنی Zen ؟” راهب قطره خود را کتانی گونی. “چگونه می توان متوجه Zen ؟” او پاسخ داد. خنده بودا پس از آن در زمان کیسه خود و در راه خود را رفت.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *