رفتن به نوشته‌ها

هتل لوکس اقامت در پرت-استرالیا غربی

[ad_1]

1. Hyatt Regency پرت

مشرف the Swan River, هایت ریجنسی پرت است که به طور گسترده ای به عنوان شهرستان برتر هتل از نظر امکانات رفاهی لوکس و خدمات عالی و به اصطلاح ناملموس. آن را فراهم می کند یک دیدنی نمایش چشم پرنده از جنوب پرت و مناطق اطراف آن. وجود دارد 367 اتاق در همه به عنوان به خوبی به عنوان یک سالن بزرگ برای 1,200 مهمان چهار اتاق عمل و ظریف boardroom. علاوه بر این هتل به دست آورده شهرت بسیار عالی و مجهز کسب و کار محلی برای شرکت در کنفرانس ها و جلسات. آن را نیز دارای سه برنده جایزه در خانه و رستوران ها. Hyatt Regency پرت ارائه می دهد یک نوار و مینی بار, پارکینگ, تلویزیون, رستوران, bureau de change, سونا, جکوزی, مرکز تناسب اندام, استخر شنا, امن کسب و کار, امکانات, دسترسی به اینترنت, مهد کودک, اتومبیل,-استخدام, امکانات و سرویس اتاق 24 ساعته و تهویه مطبوع. خانه را به سه بسیار اهدا رستوران.

2. این Chifley در تراس

واقع در قلب شهر Chifley در تراس جدیدترین هتل لوکس در پرت. این یک پیاده روی کوتاه به منطقه کسب و کار و اصلی سرگرمی و منطقه خرید و مختصر درایو به رودخانه سوان. وجود 85 اتاق در همه به عنوان به خوبی به عنوان یک اتاق کنفرانس برای کنفرانس کسب و کار تا 120 مهمانان و مجهز با آخرین تجهیزات صوتی و تصویری. در خانه, بار و رستوران بسیار محبوب در این منطقه است. این Chifley در تراس ارائه می دهد یک نوار و مینی بار, تلویزیون, رستوران, امن, گرداب, کسب و کار امکانات دسترسی به اینترنت و سرویس اتاق 24 ساعته و تهویه مطبوع.

3. Broadwater بتکده هتل

این Broadwater بتکده هتل reeks لوکس و یکی از چندین هتل است که چشم پوشی زیبا Swan River در کومو. این یک پیاده روی کوتاه به باغ وحش پرت و یک آرایه وسیعی از جنوب پرت خوردن, سرگرمی و خرید گزینه. وجود دارد 101 اتاق یک اتاق کنفرانس برای 300 نفر (سبک تئاتر) و یک میزبان از تجهیزات صوتی و تصویری. هتل فراهم می کند یک سرویس اتوبوس شاتل به پرت. این Broadwater بتکده هتل ارائه می دهد یک بار, پارکینگ, تلویزیون, رستوران, bureau de change, سونا, جکوزی, استخر, امن سپرده امکانات کسب و کار, کامپیوتر, امکانات, دسترسی برای افراد معلول, مراقبت از کودکان, تاسیسات و تهویه مطبوع.

4. Burswood پیچیده سرگرمی

این Burswood سرگرمی های پیچیده است که به طور گسترده ای به عنوان برتر رفت و آمد مکرر در پرت. این به اصطلاح “خود موجود” یک معنای کاملا جدید به عنوان پیچیده به خود می بالد از هر مرکز یک سفر توریستی همیشه می تواند می خواهید و یا تصور کنید. این خود کازینو, زمین گلف 18 حفره و ورزشگاه, Burswood گنبد و همچنین شش میله نه رستوران و یک مرکز کنوانسیون. Burswood فراهم می کند طیف گسترده ای از گزینه های پذیرایی کوچک صمیمی شام و همچنین برای شرکت ها نمایشگاه ها و نمایشگاه ها. وجود دارد 413 اتاق و جامع امکانات کنفرانس است که شامل عملکرد اتاق و یک سالن رقص و تئاتر. این Burswood سرگرمی های پیچیده ارائه می دهد یک نوار و مینی بار, پارکینگ, تلویزیون, رستوران, bureau de change, امن, سونا, گرداب, باشگاه تناسب اندام و استخر شنا و امکانات کسب و کار, کامپیوتر, امکانات, دسترسی به اینترنت, دسترسی برای افراد معلول, مراقبت از کودکان, امکانات, آرایشگاه, ماشین,-استخدام, امکانات و سرویس اتاق 24 ساعته و تهویه مطبوع.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.