رفتن به نوشته‌ها

پایتخت غنا

[ad_1]

آکرا پایتخت شهر از غنا ملت در سواحل غربی آفریقا است. این شهرستان آکرا به دو قسمت تقسیم یعنی Greater Accra, منطقه و شهر آکرا منطقه. آکرا است, اقتصادی, اداری و ارتباطات مرکز غنا. حدود 70 درصد از کشور ظرفیت تولید قرار داده شده است در این منطقه است. پس از سال 1877 آکرا تشکیل شده است به عنوان پایتخت غنا. تاریخی و ساختمان های عمومی نشان می دهد شهر انتقال از قرن 19 حومه به یک کلان شهر مدرن امروز است.

برجسته جاذبه های آکرا در حال تئاتر ملی با آن منحصر به فرد و مدرن, معماری, موزه ملی داشتن صفحه نمایش از نمایشگاه نشان می دهد که میراث غنا از دوران باستان تا عصر مدرن ملی مرکز هنرهای داشتن هنر & صنایع دستی است که مناسب همه سلیقه ها را قوام نکرومه در عنا, آرامگاه, میدان استقلال, آکرا, کنفرانس بین المللی, مرکز Makola بازار و بندر ماهیگیری در جمستون.

در طول تاریخ شناخته شده است که آکرا تاسیس شد توسط Ga مردم در قرن چهاردهم. در طول تاریخ آن آکرا نیز در خدمت به عنوان یک مرکز برای تجارت با پرتغالی و آنها ساخته شده است یک قلعه کوچک در شهر که در آن زمان. اما این شهر همچنان تحت تاثیر سایر کشورهای اروپایی مانند سوئد, فرانسوی, هلندی, دانمارکی و انگلیسی ها در زمان های مختلف و آنها ساخته شده است این ملی بیش از حد ساخته شده است قلعه خود را در آکرا.

امروزه آکرا پدید آمده است به عنوان یک شهر توسعه یافته در سراسر اصلی Ga شهر. انگلیسی ها و هلندی و دانمارکی قلعه ها و جوامع همسایه نیز بخشی جدایی ناپذیر از مدرن آکرا. شهر گسترش در امتداد ساحل اقیانوس اطلس با ارزش از هتل لوکس, کلوپ های شبانه و رستوران با برجسته نمایی از ساحل. طیف گسترده ای از عالی بناهای مناطق تجاری و موزه ها. وجود دارد مقدار زیادی برای کاوش مانند شلوغ بازار و درخت-خط مناطق مسکونی.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.