رفتن به نوشته‌ها

چرا رستوران شما باید سرمایه گذاری در یک تعریف دهان شویه تلگراف

[ad_1]

چه چیزی باعث می شود یک رستوران به یاد ماندنی است ؟ برخی می گویند آن را خوب مزه غذا دقت تهیه شده توسط برنده جایزه آشپز. دیگران معتقدند که این قابل توجه صف نادر شراب و خوراک. ممکن است این محیط دوست داشتنی است که مجموعه های کاربران’ خلق و خوی برای بهره گیری از مواد غذایی خوب و شرکت های بزرگ. دیگران را تحت تاثیر قرار lovely décors و نفیس چین و دسته گل های زیبا بر روی میز است. شاید آن را بی عیب و نقص خدمات به مشتریان است که هر وعده غذایی ویژه و ارزش تکرار است.

رستوران منتقدان و یا مواد غذایی نویسندگان ممکن است معیارهای خود را برای قضاوت در مواد غذایی ایجاد. مثلا وابسته مقدس Zagat می کند بررسی و امتیاز در رستوران بر اساس نتایج نظر سنجی. یک غذایی محبوب منتقد می گوید او “همیشه به دنبال دقیق پخت و پز, توجه, به, جزئیات, ارزش منصفانه و البته deliciousness.” چگونه در مورد مشتریان هدف خود را? آیا شما فکر می کنم شما می توانید کشف دستورالعمل های خود را در هنگام انتخاب مورد علاقه خود را در ناهار خوری ، آیا شما فکر می کنم آن دیوانه که خود را در رستوران نیز می تواند در تاریخ و بر اساس تعریف دهان شویه تلگراف در دستشویی?

آیا رستوران خود جذب شام که عشق به اکتشاف غذاهای عجیب و غریب و یا افرادی که در طلب راحتی, مواد غذایی, شما باید به یاد داشته باشید که وظیفه شما به عنوان یک صاحب رستوران است و نه صرفا به فروش مواد غذایی و یا نوشیدنی است. هدف اصلی خود را به عنوان یک رستوران است که برای ایجاد تجربه های به یاد ماندنی را برای شام. ناهار خوری یک تجربه چند حسی-آن را نه تنها در مورد آنچه شما در حال مزه کردن; لذت خود را از مواد غذایی نیز در مورد آنچه که شما در حال دیدن و شنیدن و احساس. یک وعده غذایی همه چیز در مورد ادویه به اندازه مکالمه است که می گیرد در میز ناهار خوری. و در رستوران تنظیم آن را نیز اغلب در مورد جزئیات کوچک است که مهم است.

یک رستوران زنجیره ای شروع به اضافه کردن تعریف دهان شویه خدمات شما ممکن است مرتبط با سریع گاه به گاه رستوران. آن را کمی لمس است که شما همچنین می توانید به سطح بالا مشتری خود را تجربه ناهار خوری. مراقب باشید در هنگام انتخاب نام تجاری از دهانشویه. دهان شویه است و فاقد الکل است و هیچ مواد تشکیل دهنده که ممکن است باعث آلرژی و یا عوارض جانبی. خود را از دهان شویه تلگراف رشوه دادن اثبات یک ضرورت برای اطمینان از تمیز و کارآمد خدمات.

این دهان شویه مفهوم ساده و عملی حرکت است که برگ یک تصور بزرگ در مشتریان خود. این یک راه گفت که شخصی خود را به راحتی و رضایت است اولویت خود را. آنها را راه خود را به عقب به جدول احساس تجدید و فوق العاده تمیز. آنها احساس اعتماد به نفس بیشتری ادامه مکالمه خود را با اصحاب خود و یا اقدام به ملاقات بعدی خود را از روز است. بیشتر از همه آنها نمی خجالتی و دور از خوشمزه و غذاهای معطر به دلیل ترس از بوی بد دهان. زمان خوب و خوب غذا: می دانستم که شما می توانید اطمینان حاصل شود این با کمک فروتن دهان شویه?

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *