رفتن به نوشته‌ها

چه تاریخی مکان های توریستی و دیدنی در آتلانتا, گرجستان, ایالات متحده آمریکا?

[ad_1]

آتلانتا جذب سیزدهم-بیشترین تعداد گردشگران خارجی از هر شهرستان در ایالات متحده است. میلیون ها نفر از گردشگران آتلانتا در هر سال است. آتلانتا فضل جهانی را از جاذبه های, رستوران ها و فعالیت های غرفه آماده با گرم antebellum-سبک خوش آمدید. آتلانتا شهر از تنوع بزرگ تاریخی, موزه ها, تئاتر و دیگر نشانه تاریخی. آتلانتا است که سریعترین رشد شهر در ایالات متحده آمریکا پروازهای خود را به آتلانتا در حال پروازهای خود را به سرزمین تنوع.

آتلانتا تاریخچه مرکز: آتلانتا تاریخچه مرکز واقع در 33 هکتار در قلب Buckhead. این یکی از امریکا, برتر, تاریخ, موزه ها. تاریخچه مرکز خانه ها یکی از جنوب شرقی بزرگترین موزه تاریخ; دو خانه های تاریخی از جمله خانه سوان و Tullie اسمیت مزرعه; صدمین بازی های المپیک موزه; تاریخی باغ ؛ Kenan مرکز تحقیقات و مارگارت میچل ، این موزه یکی از بزرگترین مجموعه های جنگ داخلی آثار در جهان است. آنچه شما نیاز دارید این است که رزرو پرواز به آتلانتا از انگلستان با برخی از شرکت سفر مانند پرواز به آتلانتا شما می توانید لذت بردن از در این محل به صورت جداگانه و یا با خانواده خود را. این موزه تنها بهترین مکان برای رفتن برای یک رکورد فرهنگی شهر و جنوب.

آتلانتا مرکز دانشگاه و تاریخی پایان غرب مرکز: دانشگاه آتلانتا مرکز و تاریخی پایان غرب مرکز یک بخش حیاتی از آتلانتا آفریقایی-آمریکایی میراث. آن است که شامل یک گروه از کشور عمده موسسات آموزش عالی برای آمریکایی های آفریقایی تبار. هنگامی که شما را به آتلانتا پرواز های از انگلستان شما ممکن است شش دانشکده از دانشگاه آتلانتا مرکز; کلارک آتلانتا دانشگاه Morehouse دانشکده پزشکی Morehouse College, کالج اسپلمن گشت موریس قهوه ای و Interdenominational دینی مرکز. یک کلیسا نیز در این مرکز برای آتلانتا گرجستان پرواز داوطلبان به دنبال برخی از پرستش محل است که به شدت مرتبط با تاریخ و سنت های این منطقه است.

Fernbank موزه تاریخ طبیعی: Fernbank موزه تنها عمده موزه تاریخ طبیعی به ظهور از رشد جنگل. کل محل طراحی شده برای تشویق به بررسی وسعت طبیعت از طریق زمان و فضا است. پس از در نظر گرفتن پرواز به آتلانتا, گرجستان, شما می توانید با حضور در برخی از ویژه برنامه های مانند; اردوهای تابستانی, سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی تعاملی مکالمات خانواده روز فعالیت و داستان سرایی. سهام آن مسئولیت حفاظت از آتلانتا با ارزش منابع طبیعی است. آن است که یک دروازه راه برای کشف; زمین, تاریخ بشر و فرهنگ جهان فیزیکی و محیط زیست است. شما باید رزرو پروازهای ارزان به آتلانتا گرجستان از انگلستان و بازدید از این مکان تاریخی است. شما ممکن است رزرو پروازهای خود را به راحتی

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.