رفتن به نوشته‌ها

چگونه ویتامین D تاثیر می گذارد آلت تناسلی مرد خوبی بودن

[ad_1]

شناخته شده به عنوان آفتاب ویتامین D است که به ندرت یافت می شود در مواد غذایی و هرگز در مقادیر زیاد. ویتامین D در واقع یک هورمون حیاتی برای بدن به صورت پایدار سلامت و تندرستی.

اشکال از ویتامین D است که به دست آمده از مواد غذایی مانند ویتامین D2 و D3 در حال تبدیل به فعال خود را پس از دریافت فرم از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش B نور از خورشید است. گرفتن نیست به اندازه کافی نور خورشید به طور مداوم خوردن مواد غذایی فاقد ویتامین ها و مواد معدنی و پوشیدن (اگر آب و هوا خواستار آن) بالا عامل آفتاب در همه زمان ها ممکن است منجر به کمبود ویتامین D. مطالعات علمی گزارش می دهند که کمبود ویتامین D ممکن است یکی از علل اختلالات جنسی مردان و کم باروری است.

ویتامین D و هورمون تستوسترون

با توجه به تحقیقات از دانشگاه پزشکی گراتس, اتریش, ویتامین D را افزایش می دهد سطح هورمون تستوسترون در مردان است. در یک مطالعه 160 مردان دارای اضافه وزن داده شد ویتامین D برای 12 ماه به منظور آزمون اثر مواد مغذی بر سطوح هورمونی. در پایان از دو سو کور کنترل شده با پلاسبو مطالعه مردانی که داده شد 3,332 واحد ویتامین D روزانه بطور معنی داری بيشتر از سطح تستوسترون از کسانی که دارونما داده. از طریق افزایش هورمون مردانه سطوح مردان باید تجربه افزایش انرژی, انرژی و زنده دلی میل جنسی و عملکرد جنسی. مکمل بدن مصنوعی تستوسترون می تواند هر دو خطرناک و گران است. محصولات طبیعی مانند ویتامین D که باعث افزایش تولید تستوسترون به مراتب بیشتر ترجیح داده شده برای اکثر مردان وجود دارد که می خواهید با خیال راحت به بهبود تعادل هورمونی.

راز علت اختلال نعوظ

اختلال در نعوظ و ناتوانی جنسی هستند شرایط پیچیده با بسیاری از علل احتمالی; فیزیکی و هورمونی و روانی. در مقایسه با دیگر اشکال درمان ویتامین D یکی از ویتامین چند به کار بر روی همه این علل است. ویتامین D دارای اثر قابل توجهی بر تولید نیتریک اکساید (NO); یک ماده شیمیایی مسئول اتساع عروق خونی در آلت تناسلی مرد. مطالعات بر روی حیوانات نشان داده اند که ویتامین D-کمبود حیوانات تولید نیمی از مقدار عادی هیچ, زمانی که به حیوانات مقایسه با نرمال ویتامین D سطح. دانشمندان از موسسه نور خورشید, ایالات متحده آمریکا نیز نشان داد که ویتامین D موثر است در درمان اختلال نعوظ در ارتباط با بیماری های قلبی عروقی مانند فشار خون و کلسترول بالا سکته مغزی و حمله قلبی است. ویتامین D یک محافظ قدرتمند برای کل سیستم قلبی و عروقی از جمله آلت تناسلی مرد و مکمل با ویتامین D ثابت شده است به کاهش خطر مرگ های قلبی عروقی 61%.

غمگین بلوز زمستان

آن را سخت به آن دریافت کردن و رفتن احساس زمانی که شما احساس می کنید. افسردگی در مردان شایع است و بسیار قدرتمند باعث کم شدن میل جنسی و اختلال در نعوظ. در حالی که در بسیاری از موارد افسردگی استرس و صرفا احساسی در طبیعت, برای بسیاری از مردان, علت تغذیه ای است. در طول ماه های زمستان شایع تر است برای مردم را به احساس آبی و یکی از دلایل این کاهش وضعيت ويتامين D در بدن از کاهش قرار گرفتن در معرض آفتاب. زمانی که بلوز زمستان آنقدر جدی است که نیاز به یک تشخیص بالینی آن نامیده می شوند به عنوان اختلال خلقی فصلی یا SAD.

مکمل ویتامین D است که اغلب اولیه درمان برای مردان مبتلا به غم. علاوه بر این دانشمندان از دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران یافت می شود که ویتامین D همراه با ضد افسردگی بود بیشتر موثر درمان برای بیماران مبتلا به افسردگی از دارو به تنهایی. بنابراین برای آوردن بهار به گام خود را روشن خلق و خوی شما را بهبود عمل بین ورق و ویتامین D ممکن است فقط آنچه را که دکتر دستور داد.

آلت تناسلی سلامت Crèmes

آلت تناسلی سلامت crèmes هستند محصولات درمانی طراحی شده برای حمایت از بافت همبند و گردش خون و عملکرد آلت تناسلی مرد. بهتر است به استفاده از بسیاری از انواع مصنوعی و مواد شیمیایی موجود در کرم ها و صابون بر روی آلت تناسلی مرد به عنوان سلول های پوست بسیار حساس است. متخصص نر crèmes (اکثر متخصصان توصیه Man1Man نفت) استفاده از مواد مغذی مانند ویتامین D در روغن شیا پایه برای سریع جذب می شود. این مواد مغذی به طور مستقیم به بافت که به آنها نیاز حمایت از تولید هورمون خون, سلامت رگ و عصب حساسیت. برای مردان که می خواهند به بهبود سلامت آلت تناسلی از راه طبیعی و ایمن با استفاده از آلت تناسلی سلامت crèmes به عنوان یک منبع اصلی ویتامین D را پشتیبانی از تمام سیستم تولید مثل در جامع مد.

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *