رفتن به نوشته‌ها

که Vlad Tepes?

[ad_1]

صحنه برای Stokers دراکولا راه اندازی شد در ترانسیلوانیا در رومانی. اگر چه برام نیست برای سفر به رومانی و او را از خواندن بسیاری از کتاب ها در هر چیزی برای انجام با ولاد و مکان های تاریخی در ارتباط با او.

Tales of the Supernatural شده اند در رومانیایی فرهنگ عامه برای قرن ها. برخی از مردم بر این باورند که Transylvania نشسته در قوی ترین electromagnic زمینه بر روی زمین و این است که چرا قوی وجود دارد بروز esp در میان مردم آن است. در یک کشور پر از اسطوره ها و افسانه ها را مردم بر این باورند که شما هرگز نباید آویزان در اطراف تقاطع در سنت جورج روز و شب از سنت اندرو به عنوان شما فقط ممکن است با یک خون آشام.

من ذکر کرده اند که الهام بخش برای یکی از ما بیشتر هست عاشق سرهم بندی کردن رمان بود Vlad Tepes نام ولاد دراکولا یا ولاد Impaler. این خط کش زندگی کوتاه و خشونت زندگی اما هرگز کمتر تا به حال یک تاریخ بسیار جالب است. ولاد متولد شد و در ترگو مورش رومانی اما خود را صرف تمام زندگی بزرگسالی در Walachia که در آن حکومت او از 1456 به 1462 در بین حبس در مجارستان و آفات. او به دنیا آمد و پسر دوم از Vlad Dracul و شاهزاده Cneajna از مولداوی. Vlads خانواده بودند تبعید به ترانسیلوانیا هنگامی که پدر او را سرنگون توسط Boyars کار برای Ottomon سلطان زمانی که ولاد فقط یک جوانی. در پایان در خطر حمله از سلطان Vlads پدر مجبور شد به دو جوان پسران به عنوان گروگان. در سن 5 ولاد القاء شد به منظور از اژدها به عنوان پدر و پدربزرگ او قبل از او بودند. منظور از اژدها ایجاد شده در کشور مجارستان در اواخر قرون وسطی و آغاز شد, قسم به رعایت متقابل و مبارزه با دشمنان از مسیحیت است.

Vlad برای اولین بار آمد به تاج زمانی که او 17 همان سال او از زندان آزاد شد در مجارستان. سلطان او را به عنوان یک دست نشانده حاکم و سلطنت او کوتاه بود. هنگامی که به قدرت ولاد بلافاصله تا به حال تمام Boyars (اشراف) دستگیر و آنهایی که مسن تر و خانواده های آنها بودند impaled. بقیه او را مجبور به کار سخت به عنوان او در مورد بازسازی خرابه های Poienari قلعه که او می خواست برای خود سنگر.

ولاد زندگی خشونت آمیز زندگی و سر بریده شد در یک نبرد با ترکها در نزدیکی بخارست در 1476. سر خود را به استانبول فرستاده شد که در آن سلطان قرار دادن آن بر روی صفحه نمایش به عنوان اثبات این که او مرده بود.

برای کسانی از شما که علاقه مند به دنبال کردن زندگی و زمان از ولاد…کشور پر است از داستان ها و اماکن تاریخی شما می توانید بررسی کنید.

شما می توانید ببینید که ولاد متولد شد و در سیگیشوآرا است که در حال حاضر یک رستوران و یک موزه برای سلاح های قرون وسطی. Snagov صومعه است که در آن افسانه است Vlads باقی می ماند به خاک سپرده شد. Poenari دژ اصلی قلعه دراکولا.

توجه داشته باشید: Vlad زندگی می کردند در یک زمان از تاریخ بزرگ این است که یک نسخه کوچک از زندگی خود را. او زندگی می کردند در زمان جنگ و بحران سیاسی که در آن یک فرد زندگی می کردند با شمشیر و مرگ او با شمشیر است.

به عنوان برام Stokers دراکولا

“ما Draculas باید حق را به افتخار… من آخرین از نوع من”

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.