رفتن به نوشته‌ها

گام به گام ختنه گاه مرمت راهنمای استفاده از T-Tape روش – برای کسانی که جدید به ترمیم ختنه گاه

[ad_1]

قسمت اول

یک مبتدیان مقدمه و اشاره گر به T-Tape مرمت روش – برای مردان کنجکاو در مورد غیر جراحی ترمیم ختنه گاه

مقدمه

ختنه گاه, مرمت را می توان با بسیاری از هر ختنه مرد. توانایی برای رفتن از طریق یک, کامل, موفق, ختنه گاه, مرمت بسیار جزئی تحمل در چگونه شما ختنه شده بودند (به عنوان مثال چگونه شدیدا نابرابر با مشکلات جزئی ناشی از ختنه ، با که گفت, وجود دارد برخی از مسائل پزشکی است که ممکن است مانع شما از موفق بودن با بازیابی – و یا حتی مانع شما از بازسازی در دسترس نباشد.

متاسفانه بسیاری از neo-natal ختنه (شایع ترین زمان برای ختنه در آمریکا و استرالیا و کانادا و در میان چند نفر دیگر) هستند “درهم و برهم” انجام “lazily” توسط پزشکان جوان بی تجربه و یا به سادگی “botched”. مردانی که دچار نامناسب و ضعیف انجام می شود, ختنه ممکن است تجربه برخی از مشکلات بازسازی و بنابراین باید با دکتر مشورت کنید که به آنها اعتماد قبل از آغاز مرمت رژیم.

غیر جراحی ختنه گاه مرمت – که تنها روش ترمیم ForeskinRestorationChat (FRC), انتخاب به معاملات (با توجه به اغلب کاملا ضعیف فولاد نتایج – و معمولا ایجاد یک به طور کامل سازمان ملل متحد طبیعی پوست ختنه گاه) نیاز فوق العاده ای تعهد عاطفی خود را در بخشی. اگر شما متاهل هستید یا همکاری آن نیاز به تعهد خود برای حمایت از آنها را به عنوان به خوبی. پس از شما تصمیم گرفته اند که شما می خواهید برای بازگرداندن آن بسیار مهم است برای صحبت با دیگر قابل شما. در FRC ما به ندرت از همکاران و همسران که پشتیبانی نمی کند شریک زندگی خود تصمیم گیری و روند ترمیم. انتظار تردید از شریک زندگی خود را در ابتدا به هر حال. این نکته ای که شما باید توضیح دهید که این تصمیم به بازگرداندن نیست در مورد آنها, آن را در مورد شما و چگونه شما در مورد خودتان احساس یا (یا هر دو) از لحاظ جسمی/جنسی و عاطفی.

آن است که توصیه می شود برای نشان دادن یک شریک تازه معرفی شده برای ختنه گاه ترمیم عکس ترمیم دستگاه, عکس از ترمیم آلت تناسلی و یا هر عکس مربوط به بازگرداندن که برای ماده. هدف در اینجا این است که آموزش و درخواست تجدید نظر به شریک زندگی خود را عقل به طوری که آنها می تواند تبدیل به راحت تر با این شدت صمیمی روند.

برخی از افکار ممکن است شما را به شریک زندگی تان بگویید:

– اگر شما ختنه به عنوان یک کودک شاید شما احساس می کنید که یک انتخاب در مورد خود sexualidentity گرفته شد از شما. شما تا به حال هیچ می گویند و می خواهید برای التیام احساسات منفی بازگرداندن پوست ختنه گاه خود را.

– بسیاری از مردان که بازگرداندن گزارش که آنها انجام می دهند بنابراین به عنوان یک نتیجه به تدریج کاهش حساسیت آلت تناسلی و لذت جنسی -به خصوص به عنوان یک مرد مسن تر. شما می توانید توضیح دهید که به شما شریک است که اکثر ترمیم مردان گزارش بین 2 و 3 برابر افزایش در حساسیت و لذت (برخی از گزارش حتی خیلی بیشتر افزایش را افزایش می دهد).

به عنوان شریک زندگی خود را شروع می شود توجه به تفاوت ها و بیشتر پوست در آلت تناسلی خود را, من می خواهم پس از آن توصیه آوردن آنها را به برخی از وب سایت ها به آنها کم پایین در کل فرآیند و جامعه توسعه داده است که در میان ختنه مردان که در حال ترمیم و یا بازسازی.

توجه ویژه در مورد نشان دادن مرمت وب سایت به شریک زندگی خود را!

بسیار مراقب باشید در مورد سایت های که بازدید می کنید با شریک زندگی خود را. چرا ؟ بسیاری از سایت های خارج وجود دارد در بازار اینترنت خود را به عنوان “ختنه گاه ترمیم سایت” هنگامی که در واقع آنها در درجه اول مقابله با ختنه (به طور معمول این نوع از سایت های در حال اجرا توسط ریشه و انگیزه های سیاسی ضد ختنه گروه). راه حل ؟ بازدید از سایت های شما تصمیم می گیرید که ارائه اطلاعات خنثی.

هدف در اینجا این است که برای بازگرداندن پوست ختنه گاه خود را به آموزش و ترساندن خود و شریک زندگی خود را با ضد/pro-ختنه شد. بسیاری از سایت های ارائه شما را با حداقل ختنه گاه مرمت اطلاعات در تلاش برای سیل زده شما خیلی بیشتر از برنامه های سیاسی. استفاده از قضاوت خود را در اینجا. FRC دارای دو یا سه عالی مقالات در سایت یک “چرا ختنه می خواهید برای بازگرداندن پوست ختنه گاه خود را?” و “چه ختنه گاه مرمت” (دومی را می توان در یافت EzineArticles.com و همچنین در صفحه اصلی FRC). این مقالات خوب هستند, کوتاه, برای چاپ کردن و نشان می دهد شریک زندگی خود را به عنوان آنها در برخورد با دلایل ختنه مردان اغلب را انتخاب کنید برای بازگرداندن پوست ختنه گاه خود را.

اتفاقا انتظار می رود که بیش از 100 ، 000 مردان در حال بازگرداندن در حال حاضر و یا به پایان رسید بازگرداندن. هنجار (سازمان ملی بازگرداندن مردان – یک سازمان غیر انتفاعی) آمار 50,000+ اعضای چند سال پیش. بنابراین شریک زندگی خود را باید آگاه باشید که شما قطعا نه تنها در این سیاره است که می خواهد به انجام این کار.

نشان دادن شریک زندگی خود را, عکس های از بازسازی milf hunter/آلت تناسلی باید مطرح ظرافت. تا زمانی که شریک زندگی خود را شروع می شود با توجه به تغییرات در آلت تناسلی خود را در طول sexو یا حتی فقط بصری آن ممکن است بیش از حد از یک شوک به آنها نشان می دهد گالری از بازگرداننده’ عکس. به خصوص اگر شریک زندگی خود را هرگز تجربه کرده یا دیده می شود, ختنه نشده دیک. اجازه دهید آنها را به آرامی استفاده می شود خود را به آرامی پوست-پوشش آلت تناسلی مرد اول است.

نکاتی در مورد استفاده بسیار محبوب “T-TAPE) و تنش روش” برای بازگرداندن

1) بسیاری از مردان را در هفته برای تنظیم احساسات و ناراحتی از فولاد درجه نوار پزشکی و تنش در آلت تناسلی خود را استفاده می شود برای تحریک رشد سلول های پوست جدید.

2) T-مداخله طول می کشد یک مقدار متوسط از عمل به حق است. شما همواره جزئی باعث زخم بر روی تنه آلت تناسلی خود را به عنوان شما در یادگیری از طریق آزمون و خطا چگونه نوار است که بیشتر به راحتی اعمال شده به پوست آلت تناسلی خود را. با کمی تمرین شما آغاز خواهد شد که قادر به ایجاد و اعمال خود را t-نوار در کمتر از 2 دقیقه. در “بخش دوم” از این سری مقالات در ختنه گاه, مرمت به شما خواهد آموخت که داس و don’ts از استفاده از T-نوار به آلت تناسلی خود برای به حداقل رساندن هر گونه شانس باعث سوزش یا درد ایجاد لکه بر روی پوست. همچنین شما می خواهد یاد بگیرند که چگونه به T-نوار در کمتر از 30 ثانیه.

3) T-مداخله است که به طور گسترده ای برگزار می شود سریع ترین و گسترده ترین استفاده از روش های بازسازی پوست ختنه گاه خود را. اگر به درستی اعمال به شما خواهد آموخت و در بخش دوم از این مقاله T-مداخله نیز یکی از چند روش است که می تواند تضمین شما کاملا حتی تنش در هر دو خود را بیرونی (شفت) و درونی (رنگ صورتی مخاطی پوست – معمولا در بالای ختنه مرد ختنه اسکار). این است که یک دولت مطلوب از تنش برای رسیدن به. بسیاری از مردان با استفاده از T-مداخله روش گزارش بین 1.5″ – 2.5″ از پوست جدید رشد در 12 ماه. این نوع سریع پوست رشد نیاز عاطفی شکیبایی, پوشیدن خود را t-tape) و تنش بند به عنوان اغلب به عنوان شما می توانید حداقل 6 روز در هفته. مسافت پیموده شده خود را در رشد خواهد شد البته متفاوت است. شما ممکن است توسعه 0.5″ از پوست در هر سال و یا حتی 3″ در هر سال است.

مهم نیست به جای بیش از حد غیر واقعی از یک هدف در خود ماهانه (و یا سالانه) حال پیشرفت است. پوست می کند و رشد خواهد کرد. دوباره – سازگاری و هماهنگی در اعمال تنش کلیدی است. توجه داشته باشید: اطلاعات بیشتر در حال حاضر نشان می دهد که در دوره ای از تنش در پوست آلت تناسلی (می گویند 12hrs یک روز پس از یک 8hr و یا ‘استراحت’ دوره به اجازه می دهد رشد سلول های پوست.) بهتر است برای رشد سریع تر پیشرفت به کسانی که می گویند نزدیک 24/7 تنش بهترین است. سلول های پوست تنها رشد خواهد کرد زمانی که آنها فرصتی برای انجام ‘میتوز’ که تنها می تواند رخ دهد هنگامی که تنش *حذف* از پوست پس از آن در حال استراحت است.

حالا که شما یک درک اساسی از آنچه T-مداخله روش این است که برخی از اساسی رشد سلول های پوست نظریه و شما می خواهم به جلو بروید و شروع به بازسازی با استفاده از T-Tape روش جمع آوری مواد زیر, بنابراین شما آماده برای شروع زمانی که قسمت دوم از این مقاله منتشر شده است.

مواد:

– رول 3M MicroPore مقاله فولاد نوار (2″ – 3″ گسترده نوار)

– قیچی

– کیفیت خوب کاغذ مومی (اوری برچسب کنیتد بزرگ هستند و همچنین)

– خط کش (ترجیحا کاغذ نرم آنهایی که یا دوخت کیت اندازه گیری نوار)

– تمیز, صاف, خشک, ضد عفونی سطح (بالا ضد میز آشپزخانه و غیره.)

– جفت از بند برای شلوار (قطع یکی از معلق کردن ترک تنها یک بند باقی مانده)

– Mini sewing kit (ساده $2 کیت خواهد بود خیلی بیشتر از کافی)

– فوق العاده, فوق العاده نرم و غیر سفید, فوق العاده جذب کننده دستمال کاغذی

هنگامی که شما به دست آوردن همه مواد بالا را شما خواهید بود همه آماده برای شروع!

اگر شما به سادگی نمی توانید صبر کنید برای قسمت دوم از این مقاله, شما ممکن است بازدید FRC و از صفحه اصلی بر روی “T-Tape تصویر کتاب”. FRC: http://foreskinrestorationchat.info

[ad_2]

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.